Visszajelzés Vízmánia - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    7 plusz gyöngyöm lett, nekem ez így sikerült...és csak 6 ládát nyitogattam.;)
     
    koko.54, GA-BI-O-Farm és Rékuci1111 kedveli ezt.
  2. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Elbúcsúztam a pecás macitól. Az utolsó csalikkal sok nyásorrú hal meg polip akadt a horogra, a ládákban most csak 1 gyöngy volt, 21 maradt pluszba és rengeteg jó ajándékot kaptam (szupertáp, szupertrágya, party pörgetések, csillag, AB, titkokól)
    Jöhet a maci újra!
     
    Rékuci1111, koko.54 és Kuzdern kedveli ezt.
  3. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Pecázás végelszámolása....27 plusz gyöngy....ez most így sikerült! Azért nem volt rossz!;):inlove::inlove:
     
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Jó volt- szép volt, elég volt.
    Most nyitottam a ládákat, nem kaptam 1 gyöngyöt sem ( hála az égnek )
    11 -t pecáztam, még 25 kézi gyalu is volt közte.
    21 gyöngyöm maradt .
     
    koko.54, Fuhur, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Így zárok:
    [​IMG]
     
    ljanika6, défg11, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Végére értünk a Vízmánia, átfogó, egy hónapos eventnek, amely 4 másik igen kedves eventen ívelt át.

    Tudom, hogy sablonosnak hangzik, hogy ismét gazdagodott a pajtánk, pedig nagyon is igaz.
    Sőt, duplán!
    Mert az a másik 4 event is, a beadási igényekhez képest igen kedvező nyereményeket adott!
    A Vízmánia eventben pedig a sok-sok pecázásunk eredményeként rengeteg hasznos dologhoz juthattunk,
    a titokfáktól kezdve a titokólakig, majd a szupertápok, szupertrágyák, barkácscuccok stb.,
    amiket mind igen jól tudunk hasznosítani a játékunk során.
    A segítőtársaknak ismét nagy köszönet jár, akik hozzájárultak a játékostársaik sikerességéhez.
    Külön elismerés jár a grafikusoknak, akik kiemelkedő munkájukkal rendszeresen ilyen széppé teszik a játék megjelenítését!

    Ezennel a csevegő zárja kapuját, találkozunk a következő event csevegőjében!
    További sikeres és örömteli játékot kívánunk!
     
    vízöntő, imi010, quidy22 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.