Visszajelzés Vadbanán strandklub eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Aha! Szóval ezért adott mostanában a kerék mindig XXL fenyőt, mikor bónuszt szerettem volna. xD Van is már 94 db. :) Szerencsére nemrég ki is tettem valamennyit belőlük, mert kevés volt a toboz, most megint tettem ki, mert nem sok marad beadás után, :music::) de valamennyi jut a piacra is. :p:)
     
    -kaktuszable-, Gio, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  2. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!
    Bár én a héten össze vissza dolgozom és nem mindig fogok tudni a meló helyemen aratni azért elkezdem.Toma útmutatója alapján fogok menni.Az elejét meg nyomom kk-val és sz.trágyával és pörgetni is fogok bónuszokra.Van még jó pár ládám amit ki bonthatok.A többi hozzávaló meg van,ixorával várom az eventet és ha nem felejtem el az 1 szem pankámat is ki teszem.
    Tomának köszönöm a számolást és az utitervet,mindenkinek sikeres eventezést kívánok!
     
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Én azért a röpiktől 1 kicsit tartok. itt nincs ól azaz raktárházas röpi. 376 röpi a kezdésre a maximum.o_OEsetleg pár füvészkert adhat pluszt.:music:
    Na ez nem lesz mindenkinek. Némi kk-at tervezek rá emiatt, és simákat is megnézzek, hátha 1 +1 jól jönne az elején.:D
    Én szeretek full eventbe gondolkodni, maga a játék miatt, nem pár party ilyesmi miatt. azért mérlegelek hogy mi éri meg.
    Persze a bónuszláda mindenképp cél, és kockáztatni se akarok, elég sok a munka ma 52 hívásom volt.o_O;)xD
    Hát néha venni is kell.;):DMajd adok el terményeket az van ..:)
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Minden van csak eventnövény kell, hát akkor strandoljunk.xDbocsi meg a röpi...
     
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    En most oregurasra veszem a dolgot:D de azert figyelek, nehogy lemaradjak a vegen.;)

    Remelhetoleg a ropiket is igazitjak a szuksegeshez, holnap latni fogjuk hol tartunk.

    Nyilvan, ha te mar most latod, hogy bejohetnek varatlan dolgok, mint a munka, akkor persze erdemes megtolnod az elejen. De aki tud napi 4x stabilan aratni, annal meg nemi gikszer is belefer, es meg akkor sem kell rohannia.
     
    Zatini, .barbi1., szekulagábor és 12 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Köszi Nektek!

    Élni tudni kell. Monnyák az eventben. Első látásra dobtam az eventet. Számolásotoknak köszönhetően pedig még részteljesítésen sem kell gondolkodnom. Vagyis játék helyett élhetek.
     
    nyuszi63, .barbi1., dallosj és 4 más kedveli ezt.
  7. Bade92

    Bade92 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Jó kis eventnek néz ez ki, bár én a hétvégére családi banzájra vagyok hivatalos, így nem fogom tudni végigvinni, de amit lehet megcsinálok, ami holmim pedig megmarad, meggazdagszok belőle a piacon :D :D
     
    .barbi1. és Gio kedveli ezt.
  8. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Talán érdemes lesz hajón nézelődni, cserélhetőek lesznek a ma induló dekorok.xD
    Már akit érint engem biztosan nem. Elengedtem az eventet.
     
    zsani_apja, HéricsBáró, tandem6 és 4 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nikikém én is! Szinte üres a pajtám, gyűjtögetek és piacozok!
     
    Gio, .barbi1., tandem6 és 2 más kedveli ezt.
  10. .missrofi.

    .missrofi. Junior szaki

    Mekkora ész vagyok, elfelejtettem leszedni az ólakat...
     
  11. revesziren

    revesziren Utánpótlás-írogató

    köszi szépen
     
    .dina1. kedveli ezt.
  12. revesziren

    revesziren Utánpótlás-írogató

     
    ambrusne, czutika és .barbi1. kedveli ezt.
  13. revesziren

    revesziren Utánpótlás-írogató

    hálás köszönet
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  14. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Pörgettem egy 200% bónuszt. Kezdésnek nem rossz.
     
    Gio, Ribiszke és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!
    Műszaki problémák miatt a mai (2020. június 17-i) szerdai események később kezdődnek!

    A vadbanán strandklub,
    A Bölcs tölgy fejlesztései,
    a Pocoktenyésztés előzetes változásai

    16:00 órai indítás várható.

    Megértéseteket kérjük
    a Farmerama csapata
     
    Gio, ArthurKyra, Ditti58 és 4 más kedveli ezt.
  16. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    14 óra előtt nem volt ez tudható? 14-02-kor igen?
     
    Boccio71, Lizikertje, mamszi5107 és 5 más kedveli ezt.
  17. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Minden tervezés kuka! A másik érdekes, indult.
     
    mamszi5107 és DevilMókus kedveli ezt.
  18. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Már is veszítettem 2 órát.
     
    Zatini, Boccio71, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  19. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Basszus! Én meg már learattam az Ixorát! :music: Lőttek a sok röpinek. Lehet most már hagyom ezt az eventet...:cry:
     
    Zatini, Ditti58, mamszi5107 és 4 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát nem jó hír .o_O Pörgettem 1 db +1 es bónuszt és lehívtam a virágbónuszokat is:oops: Hát ez lejár. és a mai ültetés se jön ki.:sleepy:Hát akkor 16 h kor újratervezés. 100 sima pörgetés és 10 party kuka:(:cry:
     
    Ribiszke, Zatini, szekulagábor és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.