Visszajelzés Vadbanán strandklub eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. blogger55

    blogger55 Haladó

    A varázsfáim ajándéka elveszet igy........................(14.01 kor learattam )
     
    mamszi5107 és Pincsyyy kedveli ezt.
  2. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    Van az úgy, hogy valami nem jön össze!
    Nincs áram, net, vagy nem érsz haza, stb.
    Minden ismertetőben benne van, hogy ne csinálj semmit, míg nem jelzik, hogy az event online, nem véletlenül!!!
    Türelem kedves gazdák! :)
     
    Gio, Kuzdern, parrahviki12 és 14 más kedveli ezt.
  3. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok ez igen most olvasom ,hogy 16kor kezdődik az event, Sajnos learattam, ennyi,
     
    Kuzdern, mamszi5107, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  4. bugavalika40

    bugavalika40 Utánpótlás-írogató

    Ez igen én is most olvasom learattam sajnos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  5. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Egyszerűen nem értem.Komoly szakemberek és ilyen hibát. Sok embernek elvszk a kedvét a játéktol.ezekután hogy merjen valaki belekezdeni. Félig learattam.
     
    incimami, Lizikertje, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  6. vermat

    vermat Utánpótlás-írogató

    Ügyesek vagytok, én is learattam.
     
  7. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Szia! Én is így jártam,ráadásul előbb arattam,mint a fórumra jöttem....Azt hiszem,ezt el is engedem,4-kor már nem leszek gépközelben:cry:
     
    incimami, Kuzdern, szekulagábor és 2 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én nem mertem learatni/ egyből nézem,hogy éppen mi megy a farmon./Nem mutatta az eventet,igy bejöttem ide tudakolózni.
    Még abban sem bizok, hogy 4 órakor elindul.Addig pörgetni sem fogok,és a 2 felhőt sem szedem le a szuper trágya miatt.Akkor várunk. Nem igy terveztem, de ez van.
     
    incimami, Gio, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  9. memi08

    memi08 Utánpótlás-írogató

    :eek:Én is learattam, pedig görcsöltem tegnap annyit, hogy leszedjem az ólakat fákat. Sikerüljön elvetni a hosszút. hát ennek lőttek a felrepitől amúgy is tartottam, hogy kevés lesz.
     
    incimami, magdi06, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  10. dkata75

    dkata75 Aktív író

    Sziasztok!
    A feladat mikór kezdődik?
    17-ét ír és nincs
     
    incimami kedveli ezt.
  11. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Ilyen nagy számú felröpinél ez komoly bukás. Meg nem tud az ember egyfolytában gépnél ülni, valaki dolgozik is.
     
    Lizikertje, mamszi5107, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Most olvasom csak 16 órakor kezdődik az event. Én meg rohantam a főzéssel, hogy ideérjek :D Mikor beléptem, már negyed 3 volt, és nem láttam az órán az eventet. Nem csináltam semmit, hanem szépen feljöttem olvasni, hogy mi is történt. Ennek is van előnye :) Nem arattam le semmit, nem pörgettem előre semennyit. Úgyis előbb ültetni kell, amíg érik a szaporítás ráérek pörgetni. Áldom az eszemet, hogy mindig így teszek, így nem érhet baj. Na akkor várjunk még 2 órát szépen....
     
    Gio, Ribiszke, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Alapvetően az a baj hogy ha 16 órakor kezdődik már a limonádét és az üdítőt nem tudom úgy aratni hogy ma le is arassam. :music:Minimum éjfélig fen kéne maradni. o_O
    Innentől gyorsítani nincs is értelme mert minek.:cry:
    Igen tudom lehet másképp is ,de én így terveztem.:cry:
     
    Zatini, -W-595-, szekulagábor és 4 más kedveli ezt.
  14. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én meg szoktam nézni, hogy az új eventgaz látszik-e a vetőtáblán. Most nem néztem meg. Fórumra is csak akkor jöttem mikor levert a víz, hogy nem látom. Én "csak" az ültetvényt buktam, utána vetni akartam és kiderült a hülyeségem. Két felhő félórás, 1 1 órás, ezek 4-kor már nem élnek majd. Ráadásul nem is leszek itthon.
     
    -W-595-, mamszi5107 és DevilMókus kedveli ezt.
  15. cukipusi

    cukipusi Junior szaki

    nem neztem meg hogy nem megy a jatek es learattam egy terulet viaszbogyot jo sok rop[t vesztettem
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  16. czcsgyöngy

    czcsgyöngy Utánpótlás-írogató

    Szia! Azt írják, VÁRHATÓAN 16 órakor. Azért mindenképp figyeld a kiírásokat.
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  17. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    Sziasztok,

    Most nem azert, de az egy dolog, hogy az ember a forumra nem jon fel, hogy megvarja, amig egy modi kiirja, hogy minden rendben. De amikor befrissiti a jatekot, es az eventablak NEM JON be, az event nincs a szamlaloban, annak epp eleg gyanusnak kellene lennie, hogy megalljon a kezunk mielott aratjuk a hosszu novenyunket.

    2x frissitettem, mert eloszor azt hittem csak tul gyors volt a kezem, de a masodik utan mar eleg vilagos volt, hogy itt most nem megyek tovabb, aztan jottem a forumra is olvasni, hogy mi ujsag.

    Annyiszor fordult mar elo, hogy inditaskor volt valami gubanc, ideje lenne mar tanulni belole, es nem automatikusan aratni:cry::cry::cry:
     
    Gio, kovacsniki84, czcsgyöngy és 24 más kedveli ezt.
  18. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sziasztok! Részemről itt a vége,sok sikert aki mégis belevág learattam így nincs értelme harcolni.:cry:
     
    incimami kedveli ezt.
  19. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    Lehet én vagyok a hülye, de nekem nem jelent meg az órába sem az új event :/ pedig frissítettem, és 2 után léptem be..
     
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Szokták mondani az okos ember a mások kárán tanul, a buta a saját kárán :)
    Én soha nem kezdem el az eventet, míg nincs jelzés a Fórumon, hogy oké.
    Belefutottam régebben én is learattam, kiderült az event nem kezdődött el, most már elővigyázatos vagyok ebben.
     
    Gio, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.