Visszajelzés Vadbanán strandklub eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 16.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Gio, zsani_apja, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  2. Dagi58

    Dagi58 Fórum-zöldfülű

    Hát sajnos én is learattam,gondolkozom ,hogy játszak e még,mert mostanság semmi nem jön össze.
     
    mamszi5107 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    én is igy jártam..akkor lehet, hogy a felröpi miatt kuka az event?
     
    Kuzdern, mamszi5107 és DevilMókus kedveli ezt.
  4. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Mi történt? Én is learattam így jár aki bízik most eszünkbe jutatták hogy hiba is lehet már régen nem volt irány a való élet
     
    mamszi5107 és ildiko44 kedveli ezt.
  5. ribizli4

    ribizli4 Haladó

    Soha nem szoktam vaktában aratni. Most megtettem. Nagyon kevés időm van, egy bónuszom is nemsokára lejár. Siettem. Így most ezt az eventet be is fejeztem.
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  6. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    sajnos én is learattam és délután el kell mennem.Lehet ,hogy eddig tartott az eventet megcsinálni
     
    mamszi5107 és Pincsyyy kedveli ezt.
  7. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Én sem arattam le, először mindig megnézem élő e az event, - ezt mindig jelzik a Moderátorok - sőt arra is mindig kitérnek az event ismertetőben, hogy ameddig nem jelzik, hogy az event online, addig ne arasson senki.
    ámbár nem olyan régen, láttam az event órában az ikont, learattam és majd jövök a fórumra és olvasom van valami probléma, de ez akkor pont nem befolyásolta az aratásomat, vagyis nem lett belőle semmilyen hátrányom.
     
    Sárika555, Kuzdern, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Teljes mértékben igazad van, ideje lenne tanulni, hogy mi módon lehetne hiba nélkül elindítani egy eventet. Csak a múltkorira céloznák. Ez sajnos megint csak a hibás indítás számát növeli.
     
    Melan, mamszi5107, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  9. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Azért a komoly szakemberek egy hírlevelet küldhettk volna
     
    Ribiszke, ildiko44 és DevilMókus kedveli ezt.
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Azt pont nem olvastad volna el.
    Most sem olvastatok a Fórumon, hanem arattatok
     
    milanzs, Sárika555, nyuszika215 és 13 más kedveli ezt.
  11. narisz

    narisz Fórum-zöldfülű

    Nekem nem indul a játék... :(
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Madárcsicsergős szép napot mindenkinek!

    Eventre várni kell... de mivel ez egy játék... ráérünk... később is sikerülni fog;)
     
  13. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Hát bevallom, azért nekem is sikerült annyira elbambulnom (vagy inkább kapkodnom), hogy a Panniknak megcsináltam a helyet, mire feltűnt, hogy valami nem stimmel... Persze, a virághozam növelő felhőket is leszedtem. Inkább az a gond, amit D.Mókus is írt, hogy a leszedős cuccok így már tuti nem lesznek ma leszedve. Legalábbis én (csak emiatt) biztosan nem maradok fent. Plusz ma már egy 1x1-es kör sem fog beleférni, mondjuk amiatt se, hogy azt megvárjam. :p
     
  14. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ha kellően sokan buktuk be az aratást akkor hátha megszánnak bennünket egy 130 röpis kárpótlási csomaggal. Esély talán 1 az egymillióhoz, tehát van esély.
     
  15. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sokan,így vagyunk vele talán 16 óra után próbáld!
     
  16. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Légy szíves csak nézd meg a #81-es hozzászólást Havasi_Gyopártól. Ott az általad kért tájékoztatás. Igaz csak 14:20-kor.
     
  17. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Jó ideje, hogy sosem kezdem 14-kor az eventet. Mindig csúszással, mert nem bízom abban, hogy elindul időben. Mivel mindig erre készülök, így még nem arattam le, és most is csak a másik event növényét fogom, meg az állatokat a farmos részen. Legalább addig is termelem azt, ami majd kell az eventbe berakni. Reméljük, hogy 16-kor tényleg indulni fog. Egyrészt a probléma szerintem itt az, hogy akik betervezték a mai napi haladásukat, bónuszokat+felhőket+pörgetéseket, azok most az egész tervüket bukják, és agyalhatnak azon, hogy most mi legyen. Illetve, akik learattak, szintén bukták a felröpiket...
    Mindenkinek kitartást, és sok türelmet kívánok, úgy érzem szükség lesz mindkettőre.
    Majd később benézek, hogy indult e már az event.
     
  18. Beccaria

    Beccaria Járnitanuló

    Én nagyon buta vagyok, mindet gyorsitót kiraktam, de most láttam, hogy nem kezdődik az event(((((((((
     
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia: Én se arattam le és a barkácsfelhők is indíthatók. Az Ixorából lesz kocka / 2 mínusz kibírom.:)
    De a pörgetéseket simákkal escéppel is az event előtt játszom le mert sok idő.:music:.
    De ez nem is zavar mert jó adott mást is.:music:
    De a teljes event tervezés kuka , mert a limonádéért és a narancsléért feleslegesen megyek ma.:sleepy:
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Tanuljuk meg, hogy ha nincs ott az event órában az event, akkor nem indult el az event! Vagy ha nincs kint a plakát a hírfelületen, az event nem indult el. Ha erre a 2 másodperces műveletre, minden event kezdés előtt odafigyel mindenki, akkor nincs felesleges bosszankodás.

    Én minden eventet úgy kezdek, hogy ellenőrzöm ezt a két felületet. Vagy ha van hozzá event-építmény, az ott van-e a címerem mellett a főfarmon / bahamaramán.
     
    levi5, Gio, Havasi_Gyopár és 21 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.