Visszajelzés Vadbanán strandklub - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 22.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Üdv a Vadbanán strandklub event csevegőjében!
    [​IMG]
    • Az event kezdete (várhatóan): 2021. június 23. (szerda), 14:00 óra
    • Az event vége (várhatóan): 2021. június 29. (kedd), 14:00 óra
    • Az event jellege: Ültetős, felröppenős, malomban keverős, különleges kellékes, pajtából beadós, "felfedezős / térkép tisztítós"
    • Az eventhez elkezdéséhez szükséges minimum szint: 14. farmszint, Bahamarama megléte
    Az event ismertetőjét >>>ITT<<< találod.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll:
    Részletek:
    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.

    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől! Erre külön topikok állnak rendelkezésre. Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!
    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére:
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik. Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani. Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

    További tudnivalók a fórum használatáról:
     
    stellácska26, marcsi152, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    8 órás event növény:wuerg: No azért neki állok... aztán majd kiderül meddig jutok... :music:
    Cél a teljes teljesítés... de a való világ bármikor közbeszólhat;)
     
    Éva0315, rudcsi24, _Ilona49_ és 18 más kedveli ezt.
  3. szamócaanyóca

    szamócaanyóca Utánpótlás-írogató

    pihi
     
    Éva0315, maszilva, Neni60 és 6 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Hűtőszekrények aktiválása ebben a melegben .:inlove:

    • 1. emelet:
      • Zöld hűtőszekrény (7. terület). Amit ad : 1 x Limonádé . Időzítő : 5 óra.
      • Piros hűtőszekrény (9. terület). Amit ad : 1 x Szénsavas limonádé . Időzítő : 5 óra .
      • Kék hűtőszekrény (18. terület). Amit ad : 1 x XXL Szerszámosláda Időzítő: 5 óra .
    • 2. emelet:
      • Narancssárga hűtőszekrény (38-as terület). Amit ad : 1 x narancslé . Időzítő : 5 óra.
      • Kék hűtőszekrény (39-es terület). Amit ad : 10 x Kacsa kata turbótrágya . Időzítő : 5 óra.
    • 3. emelet:
      • Kék hűtőszekrény (46-os terület). Amit ad : 8 x Szupertáp . Időzítő: 5 óra.
      • Kék hűtőszekrény (58. terület). Amit ad : 8 x Kacsa kata szupertágya . Időzítő: 5 óra.
      • Kék hűtőszekrény (59-es terület). Amit ad : 8 x Farmpengő . Időzítő: 5 óra.
      • Kék hűtőszekrény (63-as terület). Amit ad : 1 x Party pörgetés . Időzítő: 5 óra.
      • Kék hűtőszekrény (64. terület). Amit ad : 15 x Szupertrágya . Időzítő: 5 óra.
     
  5. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Végre egy event ami nem lesz nálam megcsinálva.
    Növényt soha nem ültetek a Bahán, a szintszorzó nem érdekel és nem bontom le az eső erdőt.
    Aki belekezd annak sok sikert!
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szükség is lesz a hűtésre:music:
    A gaz mennyiség is fontos lesz... segítségül hívom Jack barátunkat;)
     
    Éva0315, peter1022, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája


    Sárkánydinnye (eventnövény ): 8750 leszállítandó + 8250 az 50 dinnyés turmix előállításához = 17 000
    Bárpohár (felröpi ) : 875 leszállítva + 650 az 50 dinnyés turmix előállításához = 1 525
    Dinnye turmix (a malom terméke): 50 előállítása, amelyhez 8250 sárkánydinnye + 650 darab (már fentebb említett) pohár szükséges

    Szénsavas üdítő : 13
    Limonádé: 15
    Narancslé : 9
     
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Megpróbálom, mert tetszik a felhő azon tulajdonsága, hogy Baha leggyakoribb növénykategóriájára hat (bár látom, hogy csak 3 naponta fogom aratni). Viszont csak minimál stílusban fogok menni, vagyis csak azért, ami a felhőhöz kell és a végén, majd meglátom, mire marad még, de a felaszaporításon kívül nem fogok áldozni extrákat az eventért. A következő számítás nem veszi figyelembe a felszaporítás időigényét és hozamát. A 8 órás növény vízzel és trágyával 05:46 alatt érik, csak vízzel 6:24 alatt. Csak a fő szigeten, de annak mindkét területén vethető a növény, ez teljes kihasználtság esetén 2x188 db 1x1-es területet jelent. HéricsBáró számolása (köszönöm!) alapján ez, racsot bevetve, aratásonként 1128 növényt jelent. Ha azt veszem, hogy reggel aratok és még napközben kétszer - tehát csak vízzel gyorsítom a növényem érését -, az napi 3384 növényt jelent. Tehát nyúlfarokkal több, mint 5 nap alatt lehet megcsinálni a 6 napos eventet. Ez az igen kényelmes tempóra végzett számításom amennyiben mindkét területet teljesen kihasználom.
    Felröppenők: a vethető területekről érkezik állatokból is a növény és fa mellett, és tenyésztéshez bár 2 db jár, de csak közepes eséllyel, tehát nem minden alkalommal!
    Felhő útja: az első két mezőn csak 1-1 dekor van, a harmadikon található maga a felhő és még két dekor. Elsődleges célom szerint először ezeket váltom ki a hozzájuk vezető úttal és ha marad kapacitásom, majd utána kolbászolok tovább a térképen.
    Hűtők: vannak olyanok, amiket célszerű a lehető leghamarabb kiváltani, s oda kell rá figyelni, hogy szüretelést igényelnek!

    Aki belevág, annak sok élményt kívánok, aki mást csinál, annak abban, amit tesz!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.6.21
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azta.... Ilyent még nem olvastam tőled:music:

    A felhő adománya nem hoz lázba... de mivel felhő ezért szeretném elérni;)
    Sok... de talán leküzdhető:music: A tárolókon kívül mindent bontani fogok;)
     
    cirmi54, Samborg, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Szeretnék kérdezni:
    Felröppenő

    Bárpohár
    [​IMG]
    • HOL? Ültetvényen, esőerdőben.
    • MIBŐL? Növényekből, fákból, állatokból. Tenyésztésből közepes eséllyel 2 db.
    A tenyésztésből közepes eséllyel két darabot kapunk mit takar? Egy tenyésztés adja esetlegesen a két poharat vagy meghatározott számú tenyésztésből kapunk összesen 2 darabot?

    Még alszom erre az eventre egyet, mert nem tudok dönteni. A felhőre nincs szükségem, nem ültetek a bahán a szezonpontokra sincs szükségem most hagytam el a 39. szintet :)
    Ha úgy döntök, hogy csinálom azt kizárólag a játék kedvéért teszem, nem a nyereményekért... holnapig van időm eldönteni :)
    Minden esetre sok sikert azoknak akik szilárdan eldöntötték, hogy eventezni fognak :)
     
    marcsi152, Kukackukac, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szerintem előbbi. Szerintem ugyanúgy működik, mint mikor egyet kapunk ugyanekkora eséllyel, csak most 2 a darabszám. Szerintem. Én így értelmeztem.
     
    Éva0315 és jutka190226 kedveli ezt.
  12. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Ha lesz Baby boom akkor onnan is kaphatunk felröpit (amire már nem lesz szükségem mert valószinüleg szombat vagy vasárnap lesz, ha lesz)
    Szombaton reggelig kell elkészülnöm az eventtel, de tenyésztek ha lesz boom és ráérek.
     
    peter1022, Éva0315, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  13. tanítvány

    tanítvány Utánpótlás-írogató

    Ezt könnyű szívvel kihagyom. Okok: farmátrendezés, 17 ezer 8 órás növény egy területen, nem vonzó felhő, gyenge jutalmak, nincsenek farmmunkásaim és meleg van a gép előtt ülni. Ja, pénzem sincs. Első event, amit kihagyok, kicsit belefáradtam a teljesíthetetlen feladatokba. Jó munkát mindenkinek, aki belefog. Azért jól gondoljátok meg.
     
    Kismoha76, Bonzó1945, czankjuli és 18 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    És két legyet ütsz egycsapásra, lesz felröpid és a gkörödben is szaporodik a pipa :) Jó gondolat, gratulálok hozzá :)
    Szia!
    Ötletem és gondolatom nekem is van több is, de én nem teszteltem.. mert nincsen tesztfarmom. Megvárnám, ha megengeded a hivatalos választ rá :)
     
  15. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Jaja csak a felröpire már nem lesz szükségem hétvégén, de majd beváltják és kapok pár Tp-t érte, hurrá!xD
    Még van idő holnapig eldöntik mikor lesz egy rövid boom, lehet event kezdéskor vagy 18-22 óráig. az utóbbi nekem szerencsésebb lenne, de nem én döntök!
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy tenyésztésből kaphatunk 2 bárpoharat.

    Tájékoztatásul néhány kép:
    Tesztes adatok képekben:
    bárpoharas tenyésztés képe1.png papi bárpohár.png

    A két teljes kör utáni bárpohár mennyiség adata:

    bárpohár 2 kör után.png

    Érdemes az adatokat, mennyiségeket nem fixnek vennetek, hiszen ezeket nem éles játékban készítjük.
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem tudom erről
    nem szólt Máriusz távcsöve, igaz nem is kérdeztük ilyesmiről, miután nem tudtuk, hogy szükségünk lehet boomra az eventhez.
     
  18. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok. 90%., hogy kihagyom ezt, mivel nem leszek pár napot,viszem a kislány unokámat strandolni, az fontosabb. ***
     
    Evita-55, ^^Ayumi^^, a1a4 és 23 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Kettő területen lehet ültetni az eventnövényt : Ültetvény, Esőerdő
     
    Kukackukac, .barbi1., Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Mamarygen :D
    Nagyon szépen köszönöm a tesztadatokat, és a gyors választ, azt hiszem ha evenezek én tenyésztéssel pótolom amit nem kapok meg a növények aratásából a poharakat, ez az eredmény nem olyan rossz :D:D:D
     
    .barbi1., -kaktuszable-, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.