Visszajelzés Vadbanán strandklub - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 22.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szerda reggel még tart a boom, tenyésztek kicsit, hogy több Tp-kapjak értük mert reggel van nagy aratásom, a felröpi már nem kell, mint ahogy gondoltam is (jelenleg 907 db van, event kész fullra)
     
    -katalinjani- és Csoki2020 kedveli ezt.
  2. vilimacsa

    vilimacsa Járnitanuló

    jutka190226 kedveli ezt.
  3. Kaszakő47

    Kaszakő47 Járnitanuló

    Nagyon köszönöm, jól le van vezetve. Én igyekszem így csinálni, csak egy problémám van /miért is ne lenne?/, hogy nincs beszámozva a terület. Így vakon megyegetek, amerre enged. 2. emeletnél tartok, ez a leírás segített benne. Azt, hogy fogom csinálni, hogy kék 5-ször, melyik mezőre lépek, még nem tudom, bár a tapasztalatom szerint úgysem enged mindenhová. Tudom, fényképezzem le a bemutatónál a táblákat, csak sajnos nekem nincs okos telefonom, a fényképezőgépem is bemondta az unalmast, szóval ez az út nem járható nálam. Viszont, igyekszem, hogy minden hűtőt kinyissak, mert még most is meleg van, szükségem van az üdítőkre! Üdv. mindenkinek és jó hűtőnyitogatást kívánok!
    Supernagyi50 + Kaszakő47
     
    Utoljára szerkesztett: 28.6.21
  4. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Szia!
    Én úgy szoktam csinálni, hogy megnyitom magát az event leírást, és belépek kívülről a farmerama fórumon keresztül és a kedves gazdák leírására megyek! így egyszerűen látod a számozást és a végrehajtási javaslatot is! Sőt ha nem hosszú, lekörmölöm az utat és van egy papíralapom meg maga az event leírás aktuális része!:p
     
    maszilva, Kuzdern, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  5. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Most szembesültem a ténnyel, hogy hiába a felhő nem fogom tudni használni ha nem lesz hosszabbítás.15 limonádé kell az utolsó dekorhoz és nekem csak 13 lesz. Ez van. Nem csak a hiba miatt én is feledékeny voltam. Azért jól esett volna egy gesztus a BP részéről, de úgy tűnik ezzel az eventtel nem foglalkoznak. A másik sem lett meg, mert végül nem 0 perceztem nem ért annyit. Szívem szerint most ennyi csalódás után tartanék egy kis szünetet, de a tárgykeresőst mindig szerettem azt nem akarom kihagyni.
     
    szoknya, Meliiodas, milanzs és 2 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én sem szedtem ki reggel sem, mondjuk ez nem a hosszabbítás hibája. :D Pedig tegnap büszkén írtam, hogy reggelre meglesz, erre még most sincs, nem hogy ma reggel. :D ;)
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csipegetek még a hűtőkből... ugyan a felhőm már le van zárva.... :music:
     
  8. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Megcsináltam minden feladatot ,ki van pipálva minden és még sem engedi,hogy rápakoljak a felhőre ,valamit csak ki hagyhattam ,,végigvezettem mindent és nem találom a hibát ,tud valaki tanácsot adni ?
     
  9. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Valamelyik segítségkérő topikban, kérj segítséget. Farmnév és ID szám megadásával.
    Utána tudunk csak segíteni neked.
    https://board-hu.farmerama.com/#segitseg.275
     
  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nekem sem lesz meg a 3. dekor. Talán azért, mert nem volt túl feltűnő, hogy NAGYON kell a limonádékra hajtani, én meg melózom.
    Viszont BP megtehetné azt a szívességet - azért ide írom, mert az ötlettopikban nem igazán éreztem helyét, és talán az lassabb is az ottani reagálás - szóval BP megtehetné, biztosan meg lehet még oldani, hogy elfogad részteljesítést, mint a gazdakörben, és a hiányzó db-okat lehessen FA-ért kiváltani. Most úgy láttam, 1 limonádé 10 FA, tehát a 13 db-ot kérő felhő 130 FA-ért azonnal kiváltható, a 15 db-ot kérő 150 FA. Mondjuk, nincs is ennyim, nem is szánnék rá ennyit, de ha 2 db-on múlik, azt a 20 FA-t beáldoznám.
     
    Borzas.Kata és -kaktuszable- kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos akkor 150 aranyért lehet teljesíteni, ha 14 limonádé van a birtokunkban:wuerg:
     
    jutka190226 és -kaktuszable- kedveli ezt.
  12. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    sziasztok, már csak 1 limonádé kell és kész az event :) 1/2 11-re lehül a hütőben az is.
     
    cirmi54, jófarmerlány és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    szia nekem sem engedte először, de kiléptem, visszaléptem és akkor már engedte.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  14. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Üdítő, limonádé, narancslé...... egyikből sem tudtam kiszedni a kellő mennyiséget. A fennmaradó időben még leszedem, de mindből fog hiányozni kb. 2-2 db.
    Szinte felesleges is volt belekezdenem az egészbe.
    Kudarcom okát leírtam a hétvégi küldetéseknél.

    Idáig minden eventet elkezdtem, de ezentúl utazás előtt nem is fogok bele. Így semmi értelme. -.-
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  15. mózes

    mózes Haladó

    szia hol lehet a limonádét és a szénsavas üdítőt megvenni?
     
  16. milanzs

    milanzs Rutinos

    Csatlakozom hozzád. A 229. szinten vagyok. Egyre több eventet nem tudok befejezni és ahogy nézem, ezt is el kell engednem. Nem lesz a felhősor a hétvégi eventben sem. Alapvető probléma, hogy ha már egy játékban sincs meg a minimális sikerélmény, akkor egyre többen fogják abbahagyni. Én sem látom már azt a motivációt, amit régebben. Beletoltam ebbe az eventbe is rengeteg szupertrágyát és Kacsa Katát, de most azt látom, hogy kár volt, felesleges volt.
     
    jutka190226, hakmak, fankostepsi és 2 más kedveli ezt.
  17. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Amint a leírásban szerepel, sehol.

    • Szerezhetőek: Az eventablakban található termőmezőkről (1-1 db). A mező feloldásakor 1 db azonnal begyűjthető, ezt követően 5 órát kell várni az újabb aratásig.
    • Szükséges: Az eventablakba történő beadáshoz.
    • Napi ajándékként NEM küldhető.
    • Varázsfa NEM adja.
    • Visszaváltási értékük: 96 CSP, 144 BTP / 1 db
    • Gazdaboltban NEM vásárolható.

    Még csak annyi, hogy a kívánt mező farmaranyért kiváltható, de szerintem nem éri meg. Igen sokba kerülne.
     
  18. mózes

    mózes Haladó

    köszönöm, akkor ez is megy a levesbe
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  19. Mirpi

    Mirpi Járnitanuló

    Nekem is sikerült nagyon kicentiznem. Ha fenn maradok éjszaka és korán reggel felkelek akkor még épp belefér a 3 hiányzó üdítő.
    Hát hajrá.
     
  20. emma131119

    emma131119 Utánpótlás-írogató

    Nem tudom hol csúsztam el de 4 limonádé hiányzik és akárhogy számolom az már nem fér bele 17 órába. Az tényleg nagy segítség lenne ha a hiányzó db arányában lehetne FA kiváltással élni.
     
    jutka190226 és ljanika6 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.