Visszajelzés Vadbanán strandklub - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 22.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. agi770

    agi770 Törekvő

    Én is kihagyom. A Bahamára nem fordítok semennyi energiát. Azért nem bánom az ilyen eventeket, mert ilyenkor tudok fókuszálni a rendes farmra. Sok sikert az eventezőknek!
     
    PZoli64, szellorozsa, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event után kipróbálom milyen amikor a ládás dekorok figyelnek az ültetvénen és az őserdőben...:music:Remélem holnap reggelre meg lesz a szükséges növény;) s utána jöhet a vissza rendezés...
     
    PZoli64, szellorozsa, -vadocka70- és 3 más kedveli ezt.
  3. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Én még csak most kezdek hozzá, nem tudom,hogy letudom e termelni a nővényeket szombat estig, mert vasárnap nem tudok a géphez ülni. Ha lesz egy kis időm , elolvasom, hogy ki milyen taktikát alkalmaz remélem betudom fejezni azért az eventet. Mindenkinek jó játékot kívánok ! :):)
     
    PZoli64, szellorozsa, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok!
    1./ Nagyon ügyes vagy:)
    2./ Én is:)
    Amúgy nem akarnám elkiabálni a dolgot, de nekem sokkal jobban indult a mai reggel, mint a tegnap délután. Nem mondom, egyszer-kétszer kellett frissíteni, de ez már vállalható!
    Mindenkinek jó játékot!
     
  5. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Nem bántani akarlak tegnap nekem is nehezen ment a játék, de ettől még másnak működhet. Azzal vajon miért bánt téged vagy bárki mást, hogy halad? Ez miért fáj? Megosztja a gondolatait igen sokszor vannak jó ötletei. Szerintem minden játékos örül a másik sikerének főképp azért, mert látja, hogy a kitűzött cél elérhető. Ha engem a valós életben ér valami öröm, vagy bánat megosztom a családommal. Azt gondolom mi itt egy nagy család vagyunk, bár mindenki másképp játszik más célokért, de örülni kell egymás sikerének. Köszönöm ha elolvastad további jó játékot kívánok. Amúgy a nehézségek ellenére is ma én is átlépek a második szintre bónusz nélkül. A pörgetéseket meg esetleges egyéb bónusz felhasználását meghagyom holnapra amikor jön a hétvégi event.
     
    maszilva, Durinyuszi, kariatida és 12 más kedveli ezt.
  6. agi770

    agi770 Törekvő

    Én sem tudtam tegnap "normálisan" aratni, ennek ellenére egyáltalán nem bosszant a mások sikere. Többes számot légy szíves ne használj!
     
    Pandapoc♥, PZoli64, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  7. lilimartin

    lilimartin Utánpótlás-írogató

    Szia kérdezném,hogy ha nem keverek tumixot a többi ajándékot ki szedhetem?Köszi
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Van olyan ajándék ami turmix nélkül is kivehető... :music:de sok helyen el lehet akadni turmix nélkül:wuerg:
     
    lilimartin és Éva0315 kedveli ezt.
  9. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Nem neked írtam hanem annak a gazdának aki arról írt, hogy tartsa magában az örömét " Holdfeny "ha magadra vetted akkor nem tehetek róla nyilván van egy célod egy játékstílusod neked is, de mindenki örülhessen a sikerének. Ritkán olvasni olyat, hogy valaki boldog, mert úgy halad ahogy szeretne. Sokkal több a panasz mint a pozitív hozzászólás. Amikor elkezdtem a fórumra járni nem az volt a célom, hogy másokat kritizáljak hanem, hogy tanuljak. Ha régebben lennél valószínűleg látnád, hogy sajnos néhány gazdának nem tetszik ha valaki hamarabb végez. De azok a gazdák befektetnek, mert nem akarnak napokig ülni a gép előtt.Ez mindenkinek a saját döntése. Én mindennap aratok ha nem muszáj nem költök kizárólag akkor ha valami nagyon megérős. Ez csak játék. Hidd el örülni tudok annak is ha valamelyik gazdatársam az első nap végez egy eventtel annak ellenére, hogy nekem még 4-5 nap kell hozzá.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt hiszem fel kellene hozni a pincéből a görög dinnyét;) Ahhoz hogy hűsítsen még felreppenő sem kellenexDxDxD
    No majd felkel a párom és felhozza;) - Ugyan abból dinnyeturmix nem lesz:p de legalább finom8)
    a felreppenők miatt áll a játék... a hűtőket nyitogatom... de mivel mindig elfelejtem, így csak 3-3 üdítőt sikerült belőlük kivenni:wuerg: ezen az ügyön még dolgozni kell!

    Ma megnéztem a csp- top listát... 211 milliárddal vezetik;) nekem kicsit több mint a 0.5% -át mutatja a számlálóxDxDxD lenne hova fejlődnöm8)
     
  11. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !!! Húúú, köszi, hogy írtad !!! Simán elfelejtettem a hétvégi eventet :p Rohanok átrendezni a szántót :) !!!! Nélküled a holnapi röpiket 1 kezemen számolgathattam volna !!! Már mind a ketten örülünk ;) Itt nyitogatom a hűtőt (itthon akár bele is ülnék) haladgatok :music: és a tegnapi F5-ös aratások ellenére már ott toporgok a létra 1 fokán ;):)
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Jaaaa hogy holnap már hétvége? óóóó hogy az a kutya meg a macska... :music: És ez még csak a harmadik... :wuerg:
    De talán az egyik felhőt tudom aktiválni;)
     
  13. nagyfarm28

    nagyfarm28 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Én most se tudok aratni, pedig beérett az eventnövényem.
    A gépemen ki van kapcsolva az animáció, többször tisztítottam, ki be lépegettem a farmomról, kikapcsoltam a gépet, mégse tudok aratni.
    Reggel nagyon nehezen sikerült és napközben is az aratás, most meg se mozdul. Már nem tudom mit csináljak. Van olyan játékos, aki szintén nem tud aratni?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Éjfél után lefutott az aratási javítási szkript, ha megvolt a CCleaneres tisztítás, hogy a tegnapi rossz adatos sütik eltűnjenek, akkor kérlek most kapcsold vissza a Betakarítási animációk mutatása kapcsolót BE állásúra, és jó kell legyen nálad is. Én is így csináltam, és bevált.
    Aztán bízzunk benne, hogy előbb-utóbb a többi hiba is javításra kerül, addig sajnos türelemmel kell lennünk.
     
  15. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    A 3. emeleten amíg be nem tudom adnia lötyiket addig nem tudom a maradék hűtőtáskákat elérni ? Másik....
    Nem is gondoltam hogy ilyen jól fogok haladni, ma délelőtt kezdtem az eventet, a növény estére kész. Igaz igénybe vettem amit csak lehetett, ill. ami volt, meg kipörgettem 1db 100 % termésbónusz, meg még Jack t is igénybe vettem. :) :)
    Mindenkinek további jó játékot .
     
  16. nagyfarm28

    nagyfarm28 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a tippet. Így sikerült az aratás.
    Három farmon játszom. Az első farmomon úgy tudtam aratni, hogy ki volt kapcsolva az animáció. A másik kettőn úgy engedte az aratást, ha bekapcsoltam az animációt. Nem tudom, hogy működik ez a rendszer. Az event indulása óta nagyon döcögősen megy ez az egész.
    Köszönöm még egyszer.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Mindig a szomszédos területre tudsz lépkedni, bármerre, amerre engedi a játék, ill. megvan hozzá a beadandód. Vagyis meg tudos szerezni a többi területet is, és a többi, hűtőtáskás nyereményt, termésért és malomtermékért. Ahogy rámész az egérrel az egyes területekre, mutatja, hogy hova mit kell beadni.
    Jó ütemben haladva, nemsokára akár csak az üdítők begyűjtése marad feladatnak, hogy a végén beadhasd.
     
    jófarmerlány, jutka190226 és jucus100 kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Felmásztam a 2. szintre. Ebben a melegben elég is egyenlőre. :D Próbálom kiszedni az üvegeket, ha eszembe jut. Egyenlőre elég is...
    Szia!
    Csak halkan érdeklődök, hogy végeztél már? :D ;)
     
    judorf, inanna11, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jéé,nem a pincébe mentél? ;)xD
    ***********************************Már végzett,hisz el se kezdte. :)
    Én még az első emeleten toporgok, biztos rossz a lift...xD
     
  20. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    szia
    a 3.emeleten a 3 hűtőtáskához csak úgy lehet hozzáférni, ha elöbb a bárpultokba beadod a megfelelő mennyiségű italt
     
    inanna11 és jucus100 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.