Visszajelzés Vadon állatai XV. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Azért boom alatt biztos tápot is többen vásárolnak. Elég jól van ez irányítva. Én mondjuk személy szerint nem várok hétvégéig. Esetleg, ha holnap elcsípem az akciót, már az új ólak a pajtában sorakoznak. ;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.10.21
  2. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Ha van boom akkor ez olyan mint boom nélkül az 1 tápos tenyésztés. Röviden: van boom,van sok érés rövidítő, a tündéri kis pisztráng meglesz 1 óra alatt. ....és a tápról se feledkezzek meg!
     
    nolina1965, jucus100, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is holnapra tervezem a tenyésztést, a felhőimet már kiiktattam, ne hogy véletlenül reggel lekapjam :) Nagyon szeretnék pisztrángot, mert tetszik az ólja és szeretem is az állatot magát nézni is és tányéron is :D:inlove:
    Sok sikert kívánok neked is :)
     
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szervusztok!

    Ma még csak kedd este van.
    A hétvégéig sok minden történhet, de csak a hivatalos hirdetmények rendje alapján.

    Az írom, hogy felesleges elhamarkodott és visszafelé működő emlékeket ráhúzni a mostani helyzetre.

    Van idő!
    Aki siet, azt a gazdát nehéz meggyőzni a várakozás hasznosságáról.
    Aki az event teljes idejében gondolkodik a tenyésztés mikéntjéről, őt sem lehet eltántorítani a terveitől.

    Legyetek megértőek, mert mindannyian másként játszunk! Ez az alap.

     
    almáspite48, Kuzdern, jucus100 és 16 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Mamarygen :)
    Köszönöm a figylemeztetést, teljesen igazat adok Neked és nem akarok győzködni sem senkit sem semmiről.
    Az első hozzászólásomban amit PZolinak írtam pontosan ezt írtam le én is, hogy várni kell mert még nincs hivatalos infónk róla. Hidd el semmi rosszat nem akartam vele, csak szóltam pontosan arról, hogy még nem dőlt el semmi sem.
    Visszafelé mutató hírt is csak azért kerestem, hogy megmutassam mennyire nem stabil még semmi. A pletyka amit Máriusznak köszönhetően sejtünk az is "csak" pletyka, hogy lesz egytápos tenyésztés .
    Mindenki a saját felelősségére játszik és dönt. Sok sikert a döntéséhez akár mi is legyen az.
     
    PZoli64, HéricsBáró, Amira09 és 4 más kedveli ezt.
  6. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Sziasztok! Nem tudom,hogyan kell csinálni azt,h 1táposkor berakni a tenyésztőbe, és várni vele a következőig. Nekem mindig azonnal elindul.
     
    jutka190226 és Namiamano kedveli ezt.
  7. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Nem a tenyésztés indulásának időbeli eltolásáról van szó, hanem takarékoskodási, eredményességi lehetőségről. Egy esemény bekövetkezte előtt sokkal korábban indított tenyésztés hasznait később élvezzük.

    Normál esetben egy tenyésztés 2 szupertápot igényel.

    Akcióban (egytápos tenyésztéskor) csak 1 szupertáp kell az indításhoz.

    A tenyésztés elindul és végig is megy, csak nem kell megnézni, hogy mi lett belőle, hanem megvárni, amíg más célra is használható az eredménye.
    Adott esetben hetekig ott van a piros felkiáltójel a Tenyésztelepen.

    Akkor javasolt kivenni ha:
    • Eventhez jelvény kell
    • Baby boom van
    • Farmpengőt adhat a tenyésztés
    • Felreppenőt adhat a tenyésztés
    • Vagy ezek kombinációi.

    A pletykafórumban rendszerint jönnek információk, ami alapján lehet kalkulálni, hogy mikor, mit érdemes betenni a tenyésztelepre, valamint mikor érdemes kiszedni a tenyésztéseket, hogy olcsón, többet kapjunk a beadott állatainkért, szupertápjainkért és bájitalainkért.

    Üdv: Nami.
     
    PZoli64, -Erbrow-, jucus100 és 6 más kedveli ezt.
  8. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szia!
    Nekünk is elindul, csak nem "aratjuk le", hanem várunk a következő boom-ig, vagy event-ig.
     
  9. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Köszönöm Nami. Így már érthető. Aha. Nem kell learatni.

    Amira Neked is köszönöm a választ.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.10.21
    -Erbrow-, Amira09 és Namiamano kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Vadon állata XV. event" élő, online!

    Feltétlenül lépjetek ki a játékból, majd a visszatérés után ellenőrizzétek a feltételek meglétét, hogy a tenyészterepen begyűjthessétek az állatokat!

    Csak 3 kiemelt kategóriában gyűjthetjük a tenyésztési jelvényeket!

    Figyelmesen válogassatok a tenyésztéshez.

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A "Vadon állatai eventben" nincsen kezdőmag. Ott csak tenyésztés a feladat.

    Ha problémád van, kérlek farmnévvel és ID-számmal írj a help topicok egyikébe!

    Lehet, hogy nem a teliholdas területen kerested az eventmagokat???

    Kérlek, a megfelelő helyen írj, az "Éjjeli frászos pizsamaparti" event csevegőjébe!

    Köszönöm!
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Event kész;)
    Jó volt;) Jöhet a következő... :music:
     
    jutka190226, nolina1965, Namiamano és 2 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Készen vagyok simán meglett a nagyon várt pisztrángólam. Mutatok valamit, mert ilyen megjelenési hibával még nem találkoztam, hogy így mutassa illetve ne mutassa a tenyésztés eredményét Nem kérek ellenőrzést mert az egér kattintásra kiírta, csak érdekesség (A 132 cápatenyésztésből kb 3-4 helyen fordult elő ez az üresség :)): [​IMG]
    Az eventes felröpit is szépen kaptam, ha megszorulnék a hét végén majd folytatom a tenyésztést.
    Számottevő ugrásokkal nem találkoztam sajnos a tenyésztés közepes eredményt adott.
    Hasonló sikeres eventezést és szép délutánt kívánok mindenkinek.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.21
    jutka190226, PZoli64, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  14. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Kicsit olyan most a Farmom a talányos fákkal meg ólakkal, mintha a karácsonyra készülnék :D Remélem kikerülnek belőlül a hiányzó fák és ólak... :music:
    Technikailag végeztem, utolsó tenyésztések futnak :)
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Sziasztok!
    A Kaszakő47 nevű farmomról nem tudok írni semmit, ezért írok most ide. Nem tudom, hogy miért, de a tenyésztésnél a cápánál lakat van. A Kaszakő47 ID száma: 31763937 A másik farmomon minden okés. Ha valaki tud, kérem, segítsen nekem!
    Köszönöm!
     
  16. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Még nem szerezted meg a tenyésztési lehetőségét. Farmon a 21. szint kell hozzá, a többit meg a maja majmok szentélyéből kell kiváltani :)

    (Farm Wikiből másolva)

    A cápatenyésztés a 21. farmos szinttől érhető el.
    További feltétele: a Bölcs tölgyön kiváltott baha rúna, valamint a Maja szentélyben előzetesen kiváltott cápatanya szobor és a cápatenyésztés szobor.


    [​IMG]

    5. kamrában 20 aranybanánért
    váltható ki a cápatenyésztés szobra.
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Ilyen üres sor nálam is volt többször is, de ez simán hiba és zavaró is, mert nem az egérrel kellene megtudnunk, hogy mit kaptunk.
    Ez nálam egy újabb megjelenítési hiba és már unom is, inkább nem is tenyésztek tovább.
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van ez megjelenési hiba, a fogalmazásommal volt gond, kimaradt a szó belőle, de nem akartam, hogy bárkinek munkát adjak, vagy beleszóljon az írásomba.
    Ha nem folytatod a tenyésztést akkor nem fogsz végezni az eventtel, bár még bőven van idő rá.
    Tudod én kíváncsi természetű vagyok és megoldottam a dolgot egérrel, persze kényelmesebb, ha a rendszer "tökéletesen" működik, de sajnos nem. Viszont a moderátoroknak is volt dolga bőven nem szerettem volna terhelni őket még ezzel is. No megyek és beleírom a hsz-be azt a szót amit elve oda kellett volna írnom :)
    Szép estét neked és jó tenyésztést, ha mégis folytatnád :)
     
  19. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Ezzel a bp-nak lenne vagy lett volna dolga, nekik kellett volna rendesen dolgozniuk.
    Az eventtel kezdés után hamar végeztem, tele volt a háromféle állattal a telep, mert tudtuk, hogy mi várható és volt is egy szupertápos tenyésztési akció a készülés megkönnyítéséhez, olcsóbbá tételéhez.
    Pluszban tenyésztettem volna csak skorpiókat, de az újabb hiba hamar elvette a kedvem.
     
  20. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Event letudva, Pisztrángos kitéve :) További jó játékot mindenkinek !
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.