Visszajelzés Vadon állatai XV. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Én is végeztem a tenyésztéssel.Pisztrángom már úszkál "megelégedetten, büszkén".
    Megjelenési hiba nálam is volt.
    Aki végzett annak grat aki még nem végzet annak még van bőven ideje a befejezéshez.
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen igazad van ez a hiba is a bekészített már terepben lévő tenyésztéseknél jelent meg. Azóta több farmon is végeztem az eventtel, de sehol sem láttam ürességet ott ahol az eredménynek kellett lennie :)
    Simán és zökkenőmentesen tenyésztettem tovább, sajnos kiugró eredmények nélkül.. és én ezt jobban sajnálom, mint, egy kattintással tudjam meg az eredményt.
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma nem volt vezetőség, én voltam az atyaúristen. :D ;) Eventkezdéskor volt bent állatom, így egy-egy átvétel között hamar beraktam a többi állatfajt is és ezzel hamar végeztem. Ezeket az eventeket szeretem.
     
    jutka190226, szellorozsa, ulmo12 és 3 más kedveli ezt.
  4. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Nagyon szépen köszönöm! Elnézést, ez nem is jutott eszembe! Azt hittem, hogy már régen túl vagyok rajta! Tévedtem, bocsánat!
    Üdvözlettel: Kaszakő47
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.10.21
    jutka190226 kedveli ezt.
  5. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Kis farmon nem csináltam, ahhoz, hogy ott is tenyészteni akarjak, komolyabb indok kell, mint egy új állat ólja.
     
    -vadocka70- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Igazán nincs mit :)Jó játékot!
     
    jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tápom volt időm is volt, a játék is működött tenyészteni is szeretek :) Miért ne csináltam volna ? A vadon állatai event új óljai soha sem lesznek cserélhetőek, vagyis a pisztráng marad ott ahol megnyerted.
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Írok valami pozitívat is. Ezt nem sűrűn mondhatom el. Ma ahogy szállítottam be az állatokat, ugye a jelvények már megvoltak, egyből jóváírta a soron következő ajándékot is. Nagyon tetszett. Másik, hogy a növény ültetésnél, amikor átmegyek másik területre, nem kell lapoznom, ott marad azon az oldalon, ahol az éppen előzőleg vetett növény tartózkodik. Remélem nem kiabálom el... :D ;)
     
    maszilva, jutka190226, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    No a pozitívumod engem kimondottan zavart, nem tudtam követni, hogy mennyi jelvényt vont le a rendszer, túl gyors volt a tempó és tartok tőle, hogy ezt sem egészen így tervezték, de aki siet annak jó lehetett, nálad cincogtak az egerek, én viszont nem siettem sehová :)
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nálam mindig cincognak. Lassan 50 éve pörgök, munkahelyen is mindig rám szólnak, hogy nyugodj már meg... :D
    Holnap meg is mondom majd, hogy nem pörgök, hanem cincogok. :D
     
  11. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Ha így van, akkor főleg jól tettem, hogy máshol nem csináltam.
    Kis farmon nem tudok az ólakkal nullázni, így kár oda a táp állatot adó ólakba.
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nézőpont kérdése ez is, a Te döntésed, a Te játékod :)
    De mi lesz, ha már nem tudsz nullázni az állatokkal, mert elfogyott az "élete" a virágfestésnek? A pótlása pedig eléggé kérdőjeles számomra.
     
  13. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Semmi nem lesz, mert annyi állatom van, hogy eladhatatlanok így is.
    Mire meg elfogyna a virágfestések használati lehetősége, addigra vagy pótolódnak vagy már rég nem játszom vagy már rég nincs ez a játék.
    Olyan gyakran nem kell használni a virágfestéseket, a jövő hónapban talán majd újra élek a lehetőséggel és akkor lesz egy csomó pisztrángom, makim és gyalogkakukkom hogy majd őket nézegessem, azon merengve, hogy mire is lennének jók, mivel a bp sem tervez melléjük soha valami olyan eventet, amiben szerepük lenne, a gazdakört meg kevesen csinálják.
     
  14. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Sziasztok! Ez egy semmitmondó eventecske volt! Letudva! xD
    Üdv. Mindenkinek! :)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kapnál rá egy tetsziket, de sajnos nem tetszik amit írsz ettől függetlenül igazad van nincs helye a plusz állatoknak. -
    Alig van rájuk kereslet.
    Én viszont folytatom a pisztráng kiemelését a kicsiken, mert tetszik az az ól és ott legalább gyönyörködöm benne :) A nagy farmon sajnálom a helyet neki :)
    Makim az valószínűleg nem lesz, mert nem veszek..
     
    HéricsBáró és jutka190226 kedveli ezt.
  16. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Majd ad valamelyik eventben a bp, ha azt akarja, hogy játszható maradjon a játék.
    Én is csak azért fogok venni, mert még van célom a csp listán, ha csak meg nem gondolom magam, ahhoz meg éppen elég pár olyan hiba, mint a mai is.
    Itt van ez a régi, mára már retró játék és mégsem képesek rendben, működőképesen tartani...
     
  17. agika48

    agika48 Törekvő

    Milyen makit lehet venni????
     
  18. agika48

    agika48 Törekvő

    Tökfilkó állat hol van???? Valamit fére olvastam Ól?????
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia agika48!
    A "Tökfilkó állatos láda" egy láda-nyeremény, amelyről ezt kell/lehet tudni: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/#post-1005652

    Tökfilkó állatos láda[​IMG]3. szintű tenyészállatok: fecskefarkú lepke, jáde elefánt, jegesmedve, karnevál páva, skót lógófülű macska, repülőbéka, ugróegér, husky, fogdoki hód, apácalúd, ninja kaméleon, poitou szamár, pocok méh, bébi panda, maszkos kakukk, alpaka, tökös pulyka, repülőhal, kazuár, hírlapi kacsa, bőgőmajom, mexikói holló, tarka musztáng, havasi kecske, báznai sertés, duci denevér, alpesi tehénke, bögyös tyúk, hamis tapsifüles, csupasz juh- Ládás válogatás 2018.08.
    - Meghitt szoba dekor ad 4 db-ot
    - Ládás válogatás 2018.12.
    - Kaptárköltöztetés gazdakör
    - Havermackó dekor
    - Ládás válogatás 2019.02.
    - Ládás válogatás 2019.05.
    - Kutyaszépségverseny felhősor
    - Ládás válogatás 2019. 06.
    - Ládás válogatás 2019.09.
    - Sörfesztiválos láda I adhatja
    - Színes almás bódé dekor
    - Betakarítási csemegék láda II adhatja
    -Vagyonláda
    -Viking Saga 6. felhősor

    - Bolyhos Bari felhősor -2021. július vásárlással
    - Tejturmix és sütimester (2 a 3-ból) event
     
    jutka190226, agica48 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Erről a pletykaodúban tudsz olvasni.
    A pletyka szerint az egy következő titokállat lesz, amint egy hivatalos kiírásban is megjelenik.
     
    -vadocka70- és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.