Vadonatúj ötletek - ÚJ

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    A tojástartó területen jó lenne tároló a vadaskert stb. mintájára.
    Azonosság vagy érésidő alapján tárolhatnánk bennük dekorokat.
    Bölcs tölgyes és utána FA-as hozzájutás teljesen jó.
    Sokaknak lehet 20-20-20 neon egér, macska és medve dekor és jó lenne, ha lenne állandó hely számukra, de a sok bagoly fája, varjúfa stb. is könnyebben kezelhető lenne és a szűkös helyre is lenne megoldás.
    A tárolók jó lenne, ha ott korlátlan számban kihelyezhetők lennének.
     
    z2856, Fenyvesi1010, Kata_rzis és 5 más kedveli ezt.
  2. kelleri

    kelleri Fórumszaki


    Szia ha a keresőbe ütsz egy + jelet csak azok jelennek meg amik adnak valami pluszt :)
     
  3. barnus06

    barnus06 Járnitanuló

    De jó lenne, ha át lehetne váltani egy hosszabb munkás kupont 1 órásra(pl egy 12 órást, 12 x 1 órásra!:wuerg::p Nem volt időm végig bogarászni, lehet ez nem új ötlet!
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.19
  4. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

    Kellene egy ládabontópatrónus ami mutatná az eredményt mint a paszulypatrónus. Nagyon időrabló a sok láda bontogatása. És a ládák ládája sem okozna neki gondot nem kéne újra végigmenni.
     
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Pár hétre rá, hogy megjelentek a raktárházak, már javasoltam a dekorokra is (kerge és kincses). Semmi nem történt ez ügyben azóta sem. Pedig akkor még futtató sem volt. Most már eggyel több ok erre. Bocs, kettővel, mert még kúria sem volt.
    Nincs értelme a 4 területet megkülönböztetni raktárház szempontjából. A raktárházakat csak méret szerint kellene felosztani, 1x1, 1x2, 2x2 alapján. De a farmos területeken is 3 féle van. A megkötések pedig maradhatnának ugyanúgy a területekre, ahogyan most vannak.
    De nem hiszem hogy az elmúlt 3 év után elegendő lenne erre a következő 3 év.
    Innen csak továbbításra kerül minden javaslat. Gondolom addig továbbítják, amíg el nem jut egy olyan helyre, ahol már senki sincs.
     
    Sali~*.*, libuskafarm, HaVera és 6 más kedveli ezt.
  6. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Csak, mint kibic, az én véleményem. Mert olvastalak, mint mindig :)

    Szerintem nagyon drága lenne, mert a sima terület sem kevés pengő a futtatóban. Többet, mint az eddigi tárolóknál biztosan nem adnék érte, sőt picivel kevesebbért sem vennék. Annyit nekem nem ér, hisz még majd fele üres a területnek. Képtelen vagyok arra, hogy 1x rendszerezzek a kergék között. Nagy meló, s kihasználatlanul sem szeretnék akármit törölni. (bár ez az én bajom, ha az lenne :) )Pedig még biztosan akad olyan, ami odavihető. Mivel inkább tp-s dolgokról van szó, annyira nem is érdekel, hogy hol van éppen, ami még kint van :)
    Sőt, szinte mindenütt, kivéve a bahást, amíg még van elixirem, csak olyanokat teszek ki, amelyek valamilyen tápot, trágyát, pörgetést adnak.
    Aztán egyre gyakrabban fordul elő, hogy 1 kütyü x alkalom utáni aratással felhőre kerül. Akkor meg lehet szelektálni addig a kütyük között, amíg aratható. (persze, ha csurig lenne a terület)

    Meg igazából szerintem a csak tp növelő kütyük azt gondolom kevésbé lettek vonzóak, nálam egyáltalán nem, az új szintek óta. Azok a kütyük pedig, amelyek tényleg adnak valami tartalmat(pajtatöltésre), még elég kevesek. Utóbbiak engem is érdekelnének.

    Nagyon nehéz is lenne az időket összehozni, mert ahogy néztem a 10 órásból van sok, a többi elég vegyes(futtató). Így én pl csak a 10 és kevesebb órásokat aratom 2x, a többit csak reggel.
    Főállású farmosnak kell lenni, ha azt szeretném, hogy minden stimmeljen.

    Ahhoz bizony folyamatában kellett volna nézni az érésidőket, amikor ezeket a kütyüket divatba hozták. Egy hosszabb és alaposabb tervezés kellett volna, hogy legyen. Az érésidők összevisszasága nem erről árulkodik.
    Bár a bp-nél sosem tudni semmit előre. Kinek mikor milyen valós pénznyelő nem jut eszébe :)
    Annak kifejezetten örülök, hogy sokszor vannak már 22 órás kitehetők, felhők is. Ezeket én pl kedvelem, mert biztosan le tudom aratni reggel, ha kések éppen vagy előbb jövök valamivel a szokásosnál.
    Az időcsökkentők miatt is ezek mindenképpen jók.

    Sokkal jobban örülnék egy olyan fejlesztésnek, ami azt eredményezné, hogy pontos infók lennének a szövegbuborékokban. Mivel nem főállású farmos vagyok, bizony sokat segítene. Sajnos, ha ráklikkelek egy kütyüre, (az ólaknál sem kielégítő az infó, a trágya egyáltalán nem, állat és tápszükséglet is csak akkor látszik, ha már kihelyeztem) sosem tudom mit ad, abból mennyi %-ot és hány óránként, mint a felhőknél. A régi kütyüknél már rögzült, de az újaknál sosem fog igazából, mert egyre több is jön, meg képtelenség követni. Nekem ez sokkal nagyobb segítség lenne, mint 1 kütyütároló.

    De mindannyian másként gondolkodunk a játékról, így biztosan lennének olyanok, akik örülnének a kütyütárolóknak is.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.9.19
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Pont az olt a javaslatom, hogy a dekorokra alkalmas raktárházak ne kizárólagosan kúriásak legyenek. 4 területen, mindenféléből max 5-5 darab ugye. Kinek ez kinek az, kinek amaz fontos. Nem hinném, hogy nem érdekelne. Dekorokból pedig sokan már Csendes - Óceánt tudnának rekeszteni. Ki ebből, ki abból. Mindenképpen szükséges lenne már- illetve réges régen késésben van- a dekoros raktárházak bevezetése. Kb az új TP táblát 1 évvel meg kellett volna előzze. Akkor annak is kicsit másabb lett volna a fogadtatása. Így még évekig totál negatív lesz.
     
    libuskafarm és kelleri kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    A tp táblát szerintem nagyon elcseszték. Már mind1 mekkora tp esőt csinálnak, eső után köpönyeg. Aki úgy játszik, mint én, az már lemondott róla. Most nem fog váltani ismét, mert több tp-t adnak. Most már én is arra megyek, hogy hízzon a pajtám, akár minimális tp rovására is. Sokakban jobban tudatosult, hogy a tp nem minden. A pajta a lényeg. Nem beszélek azokról, akiknek elment akkor a kedvük a játéktól. Na, de ez egy más téma. Egyedül a bahán nyomom a tp-t időnként, ott még van értelme, egy belátható időn belül szintet lehet lépni.

    Mostanában nagy a csend a bp háza táján, persze én ritkán érek rá többet olvasni. A káposzta cserét is csak ma vettem észre.
    Lehet lesz majd egyszerre minden, csak győzzünk válogatni.

    Nem tudom vennék-e kütyüs házat. Mindenképpen az érdekelne mennyiért, és mibe kerül a fejlesztése. Már, ha lenne.
     
    z2856, Csabigazda és kelleri kedveli ezt.
  9. kelleri

    kelleri Fórumszaki


    Igaz És az is kérdés hány dekor menne bele? 1x1 vagy 2x2 esetleg 1x2 ? Én vegyesen is el tudnám képzelni :)

    Kérlek, úgy idézd a Játékostársadat, hogy nem bontod meg az idézési jeleket ( szögletes zárójelek [quote ] minden eleme, nyitó és befejező forma változatlan maradjon!).
    Ha a Te írásodat idézné Valaki, már kész káosz alakulna ki ... emiatt kell figyelni, meddig törölsz az írásba bele! Kihámozni ki mit írt, elég nehézkes lenne!/mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.9.19
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. Nakitti256

    Nakitti256 Utánpótlás-írogató

    Szerintem lassan kellene új terület, én imádom az ólakat gyűjteni, és már nem sok hely van ha még további szuper új ólak lesznek, és azért növényeket termeszteni is szeretnék, de lassan nem lesz az ólaim mellett hely :D
     
    Leho69 kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Egyben biztos lehetsz: ez nem új ötlet. Mióta megy a játék, mindig akadt olyan "játékos", aki új területet kért. Szerintem nem telt el úgy hét, hogy valamelyik topicban valaki elő ne hozta volna. Látatlanban fogadok, hogy azok közül akik eddig abbahagyták a játékot, többszöröse azok száma, akik új területet javasoltak. Hiszen az új területekkel azok bukják a legnagyobbat, akiknek nem elég a meglévő terület. Ez ezután is így lesz.
     
    libuskafarm és Nakitti256 kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Mivel bezárt a holdas, s oda nem írhatok, gondoltam megszellőztetem itt a mondandómat.

    A horrorparadicsom tápja horror áron van(tápkeverés) a vértölgynek hála. Az a 6 db nem sok egy kicsit fatermésből? Nem lehetne picit csökkenteni? Lobbizni érte, hogy elég bele a 3-4 is? Vagy kevesebb.
    Nem tudom mennyi olyan táp van amibe ilyen mennyiségű fatermés kell, de szerintem nem sok. Sem a rendes sem a bahás farmon. Általában 1-2 fatermés kell a tápokhoz.

    Persze sok tölgyet kell kitenni, na, de nem állhat minden vértölgyből! :) Gyors az ól, bár mindegyik az a holdason, persze okés, hisz keveset van nyitva, szóval, ha termelni szeretnék nyomatni kell a tölgyet. Nem úgy van, hogy elmegyek a piacra és veszek pár 10et belőle, ha hiányom van.
    Szóval vastagon fogott a toll, vissza kéne venni picit :)

    Szia!
    Csak kibicelek :)
    Isten mentsen új területtől! Kéne púpnak a hátamra! Az vinne mindent maga után. Mennyiségeket gazdakörbe, eventbe egyaránt. Nem kell!
    Jó ez így ahogy van. Tudok én eleget kattogni a meglévőben is. :D
     
    jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
  13. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Sokszor előfordul, hogy az aratónál véletlenül a tojás aratóra sikerül kattintanom. Jobbik esetben nem történik semmi, rosszabbik esetben, mind a öt db jackom -1 aratás.

    Ötletem a következő: aki szeretné, a beállításoknál beállíthatna egy felugró ablakot, amely a tojás aratóra vonatkozik. Így ha rá is kattintok véletlenül, nem arat azonnal, meg kell erősítenem a felugró ablakban.
     
    jutka190226, Sali~*.*, macsek03 és 5 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Mindennél jó lenne a megerősítés. ;)
     
    jutka190226, macsek03 és Kuzdern kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Valószínűleg akkor telon nem játszana senki. És a gépen sem lenne semmi izgalmas.
    Azzal kellene kezdeni, hogy valóban be akarsz lépni? Igen. A flashet engedélyezed? Igen. Ki akarod kapcsolni a reklámot? Igen. Tényleg a főfarmra akarsz menni? Igen. Valóban akarod használni az aratógépet? Igen. Biztosan le a karod aratni a teljes főfrmot? Igen. Csatni aktív? Bakker!!!! Elfelejtetted bekapcsolni? Igen.
    Hagyjátok már a komolytalankodást kérlek. Még mindig az esküvőtökön lennétek, ha mindenre megerősítés kellett volna. Elég odafigyelni egy kicsit. Ha meg az nincs, hiába minden megerősítés, mert arra sem figyelnétek oda.
     
  16. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Szia!
    Ott a sok vadaskert azért árulják ilyen borsos áron hogy legyen hová tegyed a szuper ólaidat,csak győzd barkácscuccokkal fejleszteni őket;)
     
    csopke1 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Nem kapcsolja be ezt a lehetőséget. Ennyire egyszerű.
    Aki meg akarja használni, az bekapcsolja.
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Kéne egy event növény nullperc valami .

    Ezt a valamit egyszer lehet felhasználni .

    De a malomba lehessen előállítani . 10 perc a keverési idő . Amikor lekeverte , azonnal működésbe lép , és arat .

    Ha lekevered bármikor , miközben érik az event növény , azonnal beérik .

    A táp összetétele
    • 3 db Aranybanán
    • 10 db Farmarany
    • 8 db Szupertáp
    • 1.000 db Trágya
    • 3 db Víz
    • 30 db Kupon

    A kupont , ami kell , azt véletlenszerűen kapnánk tenyésztéskor , mint a fúrót .
    Mivel a BP pénzből él , olyan dolgok is kellenének bele , hogy ő is jól járjon , meg mink is .
    Tenyésztünk , ezáltal veszünk szupertápot .
     
    csopke1, achmed1122 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Ez jó ötlet de sajnos sok gazdának nincs 1000 db trágyája..:) igy olyasmi kellene ami minden gazdának ugyanúgy elérhető:)
     
    jutka190226 és csopke1 kedveli ezt.
  20. qpee1

    qpee1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok nem lehetne a kereken vetőgép mellé még aratógépet és atöbbit is kipörgetni jelenleg 4800 óra vetőgépem van
     
    Dana64, drunyi, pöttyzorka és 6 más kedveli ezt.