Vadonatúj ötletek - ÚJ

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!
    Gondoltam a BP felvehetné a Mikulás listájára a kívánságaimat: tengerimalacot szeretnék. :inlove: :inlove::inlove: (Meg farmaranyfát.) És tojást az anakondáknak. :p Meg az állatvédőknek egy jótékonysági eventet. :inlove:
     
  2. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Sziasztok! Nem lehetne, hogy a kitehető dekorok ne 12 órásak legyenek? Lehetne akár 11.30-as is csak ez a 12 óra pont nem jó. Nekem. Köszike
     
    kusziera kedveli ezt.
  3. Julcsi-néni

    Julcsi-néni Törekvő

    Nagyon tudnék örülni (és szerintem nem csak én...), ha a "Barkácscucc takarékos akció" keretében nem csak "Barkácscuccot" lehetne venni, hanem "RAKLAPOS TÉGLA" és "RAKLAPOS FA" is kapható lenne L, XL és XXL méretben, amelyek meghatározott számú (pl. L=100, XL=500, XXL=1000 db) FÁT, vagy TÉGLÁT tartalmaznának, a BP által meghatározott összegért, amelyet vagy FA-al, vagy bankos fizetéssel lehetne beszerezni ugyanúgy, mint a barkácscuccot. Én tuti nem adok ki azért pénzt, hogy olyan barkácscuccot vegyek, ami tele van számomra érdektelen tartalommal, és alig van benne a vadaskertjeim, és manufaktúráim továbbfejlesztéséhez szükséges FA és TÉGLA - azonban örömmel fizetnék, ha célirányosan vásárolhatnám meg ezeket a tárgyakat. Mivel ezekre többezres tételszámban van szükségünk, a barkácsválogatás akció sem megoldás beszerzésükre.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.12.17
    polgarerika65, dia12345, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  4. skybermama

    skybermama Utánpótlás-írogató

    Szép napot
    Szeretném ha a Tp.-t adó kitehetőket ami felesleges be lehetne dobni akár egy kis tp-ért Vagy valami átalakító gépbe ami adna érte mondjuk tenyészállatot.Nem tudok megszabadulni pár dologtól úgy mint az epekedő Júlia baris kitehető vagy a hasonló kevés Tp.-t adó kitevők amik építkezősek.Rengeteg mindent csak tárolunk és nem használjuk....És még szeretném ha az eventes felhősorok nem tematikusak lennének. Legyenek jó hosszúak ne csak 3 kitevősek.Köszönöm a figyelmet ha nem ide illő kérem továbbítani szíveskedjenek az illetékes fejlesztőknek. :)
     
    Éva0315, Gio, Fätum és 4 más kedveli ezt.
  5. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szeretném, ha a régi, összeépített kitehetők ajándékozhatóak lennének. Legyen egy "korhatár", pl. a 2 (3) évnél régebbiek legyenek így küldhetőek, ill. az "összerakott-nem-küldhető" szabály életbe lépése előttiek. Amikor még nem volt lényeges, hogy külön maradjanak azok a kütyük, amiket vagy kitettünk, vagy nem, valsz. mindig mindenki mindent összerakott, mert úgy kisebb helyet foglalt a raktárban és egyébként is áttekinthetőbb volt. Szétszedni pedig nem lehet.
    - Na, ez tényleg vadiúj: lehessen szétszedni őket. Akár egy ajándékozásihoz hasonló "kuponért", akár Fa-ért, akár csinálni rá egy kaját a mesterségeknél - vagy annyi ajándékozási egyezmény kelljen hozzá, ahány elemből lett összerakva. Sok régi kütyünek csak eszmei értéke van már, de vannak gyűjtők.
    - ez a redőnyös megoldás nem a legjobb. Az egyiket anno nem raktam rá az alapjára. Aztán lett egy másik redőny. Nem tudtam, melyik melyikhez tartozik, komoly fejtörés árán jöttem rá. Mondjuk, a színe különbözhetne, meg a formája. Annyi mindennek van túlzottan precíz, részletes grafikája, miért ezen "spórolnak"?
    Egyébként a fölöttem szólónak is jó az ötlete, olyan "nublon-átalakító"-szerűen, akár a cserenaphoz kötve ha át lehetne alakítani a fölös kacatokat kevésbé fölöslegesekre...
     
    parasztfalva, Éva0315, Gio és 5 más kedveli ezt.
  6. -aranymag-

    -aranymag- Utánpótlás-írogató

    Ötlet - kérés:
    Szeretném, ha a horror-kertek, amikor le vannak zárva, egérkurzor föléje vitelére jelenjen meg "szellemesen", hogy mi van benne.
    Aktualitását adta a mostani Tárgyválogatás. Fogalmam sincs, melyik farmon milyen fák/ólak vannak kitéve. Több farmom van, nem írtam fel (úgyis elvesztem), nem látszott lényegesnek. Azzá vált. Vagy az is jó lenne, ha megjelenne egy lista, hogy pl. 150 egység izzó penészke, 3 trutyiszörnytócsa, 10 ilyen-olyan fa.
    Ez a módszer nagyon jó lenne a kergékre is, mert ami ki van téve, azt csak nagyon nehézkesen tudom beazonosítani. Ha letarolom, azért, ha egérrel próbálgatom, azért.
    Köszi!
     
    BackOffice, cskati01, bendi1121 és 3 más kedveli ezt.
  7. discokutya

    discokutya Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Eddig még nem találtam ilyen funkciót a játékban, gondolom nem is fogok találni, mert valószínűleg nincs, ezért ideírom, mint ötletet. Jól jönne a játékban egy olyan funkció, amivel megkereshetjük, hogy egy adott fából, állatból, dekorból (stb...) hova és mennyi van kihelyezve a farmunkon. Jól jönne ez a funkció. Például: Gondolom a Karácsonyeste 2017 eventnél kapott Karácsonyi ajándék felhősorhoz és Boldog Karácsony felhősorhoz való kitehetőket sokan kihelyezték valahova a farmon és kellett egy kis idő mire sikerült megtalálni pontosan hova is lettek kitéve. :) De akkor is jól jönne ez a funkció, amikor egy kisebb "farmátalakításnál" számba venné az ember, hogy miből mennyi és hol van kihelyezve a farmon. :D
     
  8. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Sok régebbi játékosnak több 1000 csillaga van,most ráadásul még láda is ad csillagot,meg a kerék.Nem tudunk vele mit kezdeni.Talán ha beválthatnánk havonta 1x valamire.Barkács,vagy gyümölcs,bármire!A tölgy szintén funkcióját vesztette a régebbi játékosoknál,jól mútat a farmon,de ennyi,nem több.Új dolgokat kellene rá pakolgatni már.
     
  9. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Én nagyon szeretném,
    - ha dinnyevarázs és a maja álarc piacra kerülne,
    - ha az ananászos süti és a répás csatni egy időben használható lenne, vagyis legyenek leválasztva a területekhez tartozó "segítők", mert nagyon bosszantó, hogy ki kell dobni az ananászos sütit, ha a rendes farmon akarok aratni, mert ugye ott a répás csatni érvényesül,
    - ha több dekor lehetne kitehető a teliholdas dekor területre, avagy minden dekor minden területre kitehető lenne.
    Gazda: csillaglili55ID: 31659778
     
    Éva0315, -katalinjani-, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  10. bence9191.

    bence9191. Haladó

    Jó lenne, ha a játékórákat csak még egyszer meg lehetne venni.:(





     
  11. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Ha lehet, kiegészíteném jó ötleted azzal, hogy a dinnyevarázsnak is adnék üres rekeszt, mert csak pocsékoljuk a 30%-os TP-növelőket, ha több termést szeretnénk.
     
    Éva0315, -katalinjani-, cskati01 és 6 más kedveli ezt.
  12. szendrei62

    szendrei62 Utánpótlás-írogató

    Én ezt szeretném ha teliholdas növényekkel, állatokkal, fákkal is lehetne kereskedni a piacon.
     
    Zuhi, kaposvarine, -katalinjani- és 6 más kedveli ezt.
  13. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    En nagyon szeretnem, ha kitalalnanak egy Gazdakori feladatot ahol regi recepteket lehetne nyerni, mint peldaul a Repas-almas csatni receptje. Mikor azt lehetett FA-ert vasarolni en nem tudtam rola s igy nekem nincs meg a recept.
     
  14. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Sziasztok!

    Én azt szeretném, ha az eventek idő előtti megcsinálásával, nem érne véget az event, hanem lehetne folytatni, vagy újra kezdeni, bizonyos ajándékokért, addig amíg az idő engedi. Egyes eventeknél ez már előfordult.
     
    mebajah, csillaglili55 és Ribiszke kedveli ezt.
  15. bence9191.

    bence9191. Haladó

    Nekem is. De jó lenne, ha a (kitehető) ládák újra megszerezhetőek lennének.
     
    csillaglili55 kedveli ezt.
  16. Lieber0414

    Lieber0414 Fórumszaki

    Ráférne egy fejlesztés a termékeket befogadó rekeszekre.Növelni kéne a gyémánt kereszt minimum egyel,az arany rekeszt legalább kettővel.Három területre(farm-baha-telihold)ez a rekesz mennyiség kevés főleg ha párhuzamosan futnak az eventek.Vagy.........lehetne egy külön rekesz a teliholdason is.A rekeszek növelését meg lehetne szerezni akár gazdaköri feladattal vagy csengőpengőért de a bölcs tölgynél is lehetne lépcsőzetesen,végső esetben FA-ért.
     
    Zuhi, Éva0315, mebajah és 6 más kedveli ezt.
  17. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Elmúlt 1 éve,hogy Rackó új helyre költözött,azóta látjuk a belépési napjainkat is!Ha már a 365 napos belépési sorozatra nem is kaptunk semmit,az 500.napot nem lehetne feldobni valamivel?;)
     
    Éva0315, csopke1, papirocska és 8 más kedveli ezt.
  18. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Nem tudom, írta-e már valaki. Nagyon jó lenne, ha ezt a töméntelen mennyiségű pagodát, vityillót, betöltő virágokat és a madárijesztőket tovább lehetne adományozni, mert van, akinek egy darab sincs, vagy itt-ott és hiányos a paszulyon az ág, van akinek meg "azt se tudom, hova tegyem" annyi van - például nekem. Tele van velük a kergekert, meg a hócipőm.
     
  19. dia12345

    dia12345 Utánpótlás-írogató

    Nekem ötletem volna a területek bővítése, sajnos már mindent felhasználtam a normál farmon, amit lehetett, de így is sok minden pihen a pajtában, mert nincs terület ahova kitehetném... :/

    Ugyan ezzel küzdök én is... :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.2.18
  20. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Sziasztok!

    Már egy jó ideje gondolkoztam, hogy ezt le-e írjam és úgy gondoltam miért is ne :)

    Ügye ha a piacon eladunk valamit (növény, állat, fa, termék, termény, stb.), akkor 10%-a levonásra kerül a CSP-ből.
    Ezzel kapcsolatban az az ötletem támadt, hogy az eddigi összes eladott áruk levont 10%-át visszakapnánk (visszaigényelnénk).
    Ez csak egy alkalom lenne.
     
    maneaszabi, laccha, bence201011 és 7 más kedveli ezt.