Vadonatúj ötletek - ÚJ

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Picit tovább gondolva az előttem szóló játékos tenyésztős ötletét!

    Jöhetne évente 1 különleges tenyésztős event... Pl 6 új tenyészthető állattal! Ebből 3 fajtát ingyenesen lehessen tenyészteni a többinek a tenyésztés jogát meg lehessen vásárolni;) Csillagért, Farmaranyért, Farmpengőért! De csak az event ideje alatt legyen megváltható a tenyésztés joga;) Érdekes lenne, kicsit felrázná a játékot;)
     
  2. szaki1979

    szaki1979 Haladó

    Jó lenne ha lehetőség nyílna arra, hogy a régen be nem fejezett eventek, szezonok dekorjait valamiképp be lehessen szerezni (csillagért, aranybanánért, akármiért) így a foghíjas felhőket üzembe lehetne helyezni.
     
  3. borderland57

    borderland57 Fórummogul

    Fejlesztéssel kapcsolatosan lennének ötleteim: Jó lenne, ha a szabad pörgetést 10-esével lehetne pörgetni, a trágyadombot és a víztartályt is növelhetnék csillag ellenében. A rengeteg csillagnak lenne helye.
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziaa.

    Lehet, már ismered, de eddig is lehetett csillagokért víztartályt és trágyadombot fejleszteni: a Bölcs Tölgyön.
    A méhkassal egy vonalban van a két rúna a törzsön.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Akkor a következő ötletem lenne.
    Lehetne Víztartály XXL ennyi :D
     
  6. borderland57

    borderland57 Fórummogul

    Köszi, de az már megvan, azon túl kellene.
     
  7. Tityi-Totyi

    Tityi-Totyi Junior szaki

    Sziasztok, szép napot kívánok Mindenkinek!

    Én nagyon örülnék olyan állandó megbízásoknak, ahol a termékek beadásával lehetne a feladatokat teljesíteni. Nálam a mesterségek völgye nem dolgozik, mert a ládákból és egyéb nyereményekből elhasználhatatlan mennyiség összejön (1-1 termékből több száz darab van). Piacolásra nem sok időm van, ezért csak gyűlnek a sütik, italok, koszorúk. A csillagok és banánok felhasználására szintén lehetne feladatokat összeállítani, akár úgy, hogy az állatok vagy növények mellett csillagot/banánt is kérne a feladatsor.

    Üdv!
    Piroska
     
  8. TomoriHajnalkaEva

    TomoriHajnalkaEva Utánpótlás-írogató

    Üdv! Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy egyáltalán a fejlesztők olvassák-e ezeket a sorokat? Mert semmi fejlesztés nem történik azon kívül ,hogy kapunk néha egy-egy új ólat vagy fát havonta egy dekort. Ha valami mégis történik ami nélkül megvagyunk azt vedd meg pénzért. Csak az eventek ezerrel. Rengeteg banán ott van plussz csillag, stb.
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    minden ötletet, amit akár az ötletelős topikban, akár az eventcsevegőben jeleztek, továbbítjuk a Központ felé.
    Az, hogy egyes ötleteket mikor valósítanak meg, mit vesznek fel a játékba az ötletek közül, nincsen ráhatásunk.
    Pont mostanában is megvalósult egy korábbi felvetés: már jó ideje, többször is kértük, hogy a Szezon szuvenírek, amelyek a Szezonos felhősorhoz kellenek, legyenek utólag vmilyen formában megszerezhetőek, ha valakinek nem sikerült a szezon során, s most bekerült pár a Farmáruda kínálatába.
    Szóval van értelme az ötleteknek, csak türelmesnek kell lennünk. Ha van ötleted a banán, csillag felhasználásra, vagy egyéb ötleted van a Játékhoz, írd meg itt a topikokban.
    Megértésedet köszönöm!
     
    miklos4949, joti54, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy újabb csillag és aranybanán felhasználási ötlettel érkeztem;)

    Hasonló tematika szerint működhetne a szentélyben és a bölcs tölgyön is...
    1:Kiválthatnánk x aranybanánért és csillagért egy alap dekort....
    2: 10 alkalommal x aranybanánért és csillagért kiválthatnánk hozzá fejlesztés...
    3: Itt a továbblépés Farmarany igényű lehetne...
    4: majd újabb 10 alkalommal x aranybanánért és csillagért kiválthatnánk hozzá fejlesztés...
    5: a 3-4 lépést több alkalommal - legalább 10* lehessen ismételni;)
    A dekor jutalma Tp bónusz és láda lehetne;)

    Tekintélyes mennyiségű csillag és banán mennyiséget tudna felszívni. Amolyan Gyár típusú dekorként üzemelhetne...
    Grafikájában a bölcstölgy illetve a szentély megjelenésével még jól is mutathatna a farmon;)
    200+ szinttől lehetne elérhető!

    Támogatná a játékot, a játék kasszáját, a játékosok nem éreznék teljesen feleslegsen gyűlőnek a csillagokat és aranybanánokat!
    S a választás lehetősége ki meddig akar/tud fejleszteni, óriási szabadságot adna a játékosknak... Óriási jutalomként!
     
  11. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    sziasztok!
    A Bahamákhoz tartozó helyekről (kincses sziget, hajótör. stb) jó lenne, ha a ttp pontokat odatennék a fő farmhoz ha már a 800-t elértük, mert így csak feleslegesen aratunk.
     
    MARCI-PAPA, miklos4949, Ananke és 2 más kedveli ezt.
  12. GreekYogurt

    GreekYogurt Törekvő

    Sziasztok!

    A rekeszek számának növelése szerintem már régóta aktuális lenne.
    Legalább 1 gyémánt és 2-3 arany rekeszre lenne szükség ahhoz, hogy a bónuszokat jól kombinálhatóan felhasználhassuk.
     
    miklos4949, kigyo51, joti54 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem felesleges a BTP gyűjtése, mert a háttérben gyűlik, s ha jönnek új szintek a Bahára, akkor akár több szintet is tudsz lépni majd előre.
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Újabb banánköltési ötlet....

    Jól jönne egy kamra, ami úgymond elágazásnál lenne, tehát kihagyható lenne az újra nyíló szobák sorából...
    Ebben különlegességek foglalmának helyet... Pl nem piacképes állat, növény és fa ... cserébe viszont extra jó tp-ve és pajtaértékkel rendelkeznének;) A nem piacképes állat tápjához a nem piacképes fa és növény kellene... ééés ami a lényeg... ne lehessen szupertáppal etetni;)
    A kiváltása nagy mennyiségű sok 100 aranybanánhoz kötött lgyen... talán az 1000-es kategória sem lenne túlzás;) tételenként!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.24
    rittgasseragnes kedveli ezt.
  15. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Sziasztok. Van utószezon, a megmaradt érméket mit esetleg elfelejtünk menetközben fehasználni, nem jobb lenne az utószezon ideje alatt beváltani? Sokszor uszik el a levesbe nálam, elfelejtem kiváltani aratás elött mindig utanna jut eszembe. Jó volna meghallgassák.
     
    ho-hoboy kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a szezon ismertetőben benne van minden esetben, hogy meddig lehet a szezonzsetonokat felhasználni. Én javaslom Neked, hogy állíts be magadnak egy emlékeztetőt az utolsó előtti napra (akár telefonban, akár naptárban, akár más módszerrel), s akkor biztos nem fog elmaradni a felhasználása. Ha megszerezted a Szezon szuvenírt, nézd meg kiraktad-e, mert az most adja a pluszos tulajdonságait.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  17. VéresDénes

    VéresDénes Járnitanuló

    Lenne egy kis ötletem. Igaz nem valami nagy játékos vagyok, de próbálkozom.
    Van a felhősor, ott ki van választva a kedvencek.No most ez kb. 100 db. Reggel, délben és este szedem be őket.A reggeli és a déli az még csak jó, de az est, a 100 körülibe jó ha 5-10 db van beérve. Igen ám, de mind a 100 db-ot meg kell néznem, hogy az érett e be vagy nem. Lehet e azt, hogy egy olyan gomb legyen ahol csak az érettek jelennek meg ( vagyis a zöldek). Annak aki kézzel szedi szerintem segítség lenne idő szempontjából.
    Remélem ötletem meghallgatásra talál.
    Köszönöm.
     
    Ms.AbyZu kedveli ezt.
  18. mesti5858

    mesti5858 Utánpótlás-írogató

    Szia.Azt szeretném meg kérdezni hogy farmjaimon több száz parti pörgetést csináltam és még em kaptam semmi értelmeset.csillag ,tp,sárga olak stb.egy termény bónuszt sem adott.kellene egy kicsit javitani a rendszeren.köszi.

    *Szia, kérlek, hogy "Szerkesztés"-sel egészítsd ki a bejegyzésed,
    mit látnál szívesen a Kerekkerék nyeremények között.
    Azért mert Te esetleg nem örülsz már a Csillagnak,
    sok Játékos még lehet örül neki.
    Ez a bejegyzésed inkább panasz, mint ötletelés. Köszönöm / Dolphin
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.7.24
  19. .missrofi.

    .missrofi. Junior szaki

    Örvendenék ha a mostani gyöngyökkel ki lehetne váltani régebbi gyöngyös felhőt....
    Annak idején ha fejreálltam se jött elég a felhőig, most inkább arra adnám a felesleges gyöngyöt mint a boltban kiváltható dolgokra.
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a jelenlegi eventben biztos nem fogsz tudni a felesleges gyöngyből korábbi event felhőt kiválasztani, így ha nem akarod, hogy visszaváltásra kerüljenek a gyöngyök, akkor javaslom, költsd el őket az eventboltban. De az ötletet továbbítani fogjuk a Központ felé, aztán hátha megvalósítják egy következő pecás event során.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.