Vadonatúj ötletek - ÚJ

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Szerintem lehetne földet bérelni, persze ott nem lehetne eventnövényt és állatot, hogy ne jussanak előnyhöz. Csillagért v. Csp-ért esetleg FP-ért bérelhetnénk 3-6 hóra.
     
    mebajah és stellácska26 kedveli ezt.
  2. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Sziasztok! Arra gondoltam (hátha a BP.nek is ez jutott eszébe), hogy eventek alkalmával és/vagy csillagért, farmpengőért,FA-ért a paszulyon lehetne olyan sorokat nyerni/venni ahová ólakat lehet kitenni. Akár kategóriánként is.Pl. terményes, emlős, madár......stb. Lehetnének ezzel kapcsolatos állandó gazdakörik is Így mindenki számára elérhető pótolható lenne, akik többet áldoznak azok értelemszerűen több, (akár azonos kategóriájú) sort is szerezhetnének.
     
  3. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Nem tudom,hogy valaki ezzel kapcsolatban írt már ide,de jó lenne ,ha nem csak 7 szomszédnak tudnánk küldeni napi ajándékokat,mert gondolom többen is vagyunk ezzel,hogy a 7 szomszéd az mindennap ugyanaz,és akik szintén küldenek szinte napi szinten,azoknak sajnos nem tudok visszaküldeni,és ez rossz érzéssel tölt el! Legalább lehetne 10 szomszédnak küldeni,az is nagy segítség lenne! Köszönöm!
     
  4. kistejes71

    kistejes71 Járnitanuló

    Sziasztok nekem az lenne a kérésem vagy ötletem most ami volt event az egérmuskétás nagyon jó volt,hogy lehetett választani a növények között mit ültessek hosszút vagy rövidebbet,mert aki dolgozik elülteti a hosszút és akkor is szépen be tudja fejezni az eventet,mert nem mindenki tud a meló helyen farmozni sajnos,így igazságos lenne mindenkivel szemben.
     
    -Ilona53-, stellácska26, Rebcsok és 4 más kedveli ezt.
  5. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Sziasztok! A tanyaházi megrendeléssel kapcsolatban írnék ötletet a változtatásra. Szerintem sokunk már évek óta nem használja ezt a funkciót a minimális tp és csp nyeremény miatt, ami nincs arányban a befektetett dolgok értékével. Szerintem, ha pl. különböző bónuszok, termékek vagy esetleg magasabb tp értékek lennének a nyeremények (csp nem írom, mert a piacon még mindig magasabb áron tudunk kereskedni...), sokkal többen vennék igénybe ezt a játékelemet.
     
    stellácska26, bendi1121 és mebajah kedveli ezt.
  6. -kertilányka-

    -kertilányka- Járnitanuló

    (Elnézést ha van ilyen opció esetleg) Jó lenne ha néhány felhőt ki lehetne kapcsolni a bontogatás helyett, és akkor bekapcsolni mikor kell.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.18
    -Ilona53- és mebajah kedveli ezt.
  7. magyarkukac

    magyarkukac Fórum-zöldfülű

    Ha a felhő sorra akarsz kitenni egy a sorra kirakhatót akkor ne csak a kamrába nézze végig hogy megvan-e hanem mindenhol ahol kilehetne rakni. Ha nem a raktárba találja meg akkor jelezhetné, hogy kivan rakva. Ez sokat segítene a játékba! Elég idő igényes és ideg örlő keresgélni, hogy megvan-e.
     
    Kócos68, Tinkusz, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  8. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Az az ötletem támadt, hogy a vámpír szérumot áttehetnék az arany kategóriába. Az amúgy is ritka rémes napokon gyorsabban lehetne haladni a teliholdas feladatokkal:p
     
    stellácska26, Rebcsok és bendi1121 kedveli ezt.
  9. yokas

    yokas Törzsjátékos

    Sziasztok.

    Kerékkerék lehetne kreatívabb, 1 percen belül 3 hódvárat pörgettem..., tiszta szivarfa szindróma.
     
    mebajah, stellácska26, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  10. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    jó ötlet nagyon!!! Annyi drótom van többek közt, hogy kerítést fonhatnék!
     
    Fatther, -Ilona53- és takizsuzsi40 kedveli ezt.
  11. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    sziasztok

    lehetne a parti pöris főnyereményeknek(mitikus dolgok,stb) is ilyen házak,amibe többet lehetne tenni a helymegtakarítás céljából(persze nem horror áron)
     
    kutyaszálló, Alinee2, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  12. -Jani13-

    -Jani13- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem lehetne valahogyan bővíteni vagy újabb területtel növelni a kerge kertet és a kincses szigetet? Rengeteg felgyűlt tárgy van a raktárakban amit jó lenne hasznosítani.
    Üdv. mindenkinek: Jani
     
    Chate-farm, Cromsoldier, Alinee2 és 9 más kedveli ezt.
  13. dia12345

    dia12345 Utánpótlás-írogató

    Én nagyon örülnék ha gyakrabban lenne csere-nap! Egyik kedvenc "játékom". Ha havonta lenne az lenne a legjobb :) Úgy mint mondjuk a teliholdas napok :)

    Még egy olyan ötletem is támadt, hogy örülnék ha a fejlesztett fák (XXL) pl. nem csak 4 termést hozna, hanem mondjuk 6-ot. Mint az ólaknál... mert így több értelme lenne, nem csak csillogna villogna és gyorsabban érne...mert aki nem lép be napi többször annak nem sokat ér az XXL fa. :/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.3.18
    kusziera, Cromsoldier, Alinee2 és 7 más kedveli ezt.
  14. fénylő.

    fénylő. Kivételes tehetség

    Sziasztok :)

    Most olvastam,hogy bővül a gazdabolt,ez klassz dolog. Erről az jutott eszembe,hogy én személy szerint örülnék az 1 órás farmmunkás kuponnak is,ami pl.lehetne 1-2 FA,mert ha megveszem a nagyobbat,és van hogy egy nap 1-szer tudok belépni a farmomra,akkor a többi idő kárba megy.:) Ez csak egy ötlet :D
     
    Kócos68, kutyaszálló, taga1 és 14 más kedveli ezt.
  15. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Nagyon jó lenne,ha a Bahamás növényeket is lehetne nemesiteni. Sokat segitene.
     
    bendi1121, -Ilona53-, Cromsoldier és 6 más kedveli ezt.
  16. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    A gyerekeimnek is az 1 órás kuponok vásárlása lenne praktikus.
    Én még azt is jónak tartanám, ha a 12-24 órásakat át lehetne váltani 1 órásra...
     
    Kócos68, cicus49, kusziera és 6 más kedveli ezt.
  17. -rex18-

    -rex18- Törekvő

    sziasztok asszem irtam hogy akár lehetne fel bontani a kuponokat 15-20 percesekre
     
    Kócos68, cicus49, bendi1121 és 2 más kedveli ezt.
  18. *goldfarmer*

    *goldfarmer* Haladó

    Sziasztok!
    Nem lehetne bővíteni az üvegházi nemesített növények sorát?!
    A farmszinteket kibővítettétek, lett hozzá jó néhány növény is, ezekre növényekre ráférne egy kis üvegházi nemesítés ahogyan a bahás növényekre is ;)
     
    taga1, bendi1121, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  19. (-ufo-)

    (-ufo-) Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Legyen olyan event ahol a felgyűlt tárgyakat kell beadni és úgy teljesíthető. Megoldódik a tárgy felgyülemlési probléma.
     
    -Ilona53- kedveli ezt.
  20. Cromsoldier

    Cromsoldier Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nekem lenne pár új ötetlem amivel szerintem élvezetesebbé lehetne tenni a játékot.
    Gyűjtőalbum: Amiben a megszerzett eventes matricákat lehet tárolni.Ez az album szerintem adhatna valami bónuszt így jobban megérné összegyűjteni a matricákat is.
    Gondolok itt arra,hogy elérhető mondjuk 300matrica abból valakinek megvan 150 akkor annak a gazdának +50%tp bónusz járna mindenért(Növény,állat,fa,dekoriciós tárgy)
    Megrendelők: Szerintem jó lenne ha ezen kicsit változtatnának,nem igazán éri megfoglalkozni a megrendelőkkel mivel nincs nagyon haszon belőle.
    A megrendelőpont és a szint az jó ötlet nagyon,viszont hatásosabb lenne ha nem több ajánlattal érkezne hanem inkább jobbal.Minnél nagyobb szinten van annál jobb ajánlatt érkezhetne,
    Gondolok itt arra,hogy 1es szinten például elvisz 10 szilvát ezért kapunk 100tp-t,50csp-t.2es szinten pedig ugyan úgy 10 szilváért kapunk 200tp-t,100csp-t.
    Én jobban örülnék neki,így ezt a funkciót is többen használnák.+ Belehetne vezetni hozzá egy hűségpont rendszert is.Így ha mindennap foglalkozunk a megrendelőkkel kapunk érte hűségpontot is.
    Amiért cserébe pedig különböző bónuszokat tudunk kiváltani a vevőkre.(PL:10%-al több csengőpengő,5%-al több tp,+1megrendelés meg hasonlók.
    Szupertrágya: Ha már a malomba lehet szupertápot keverni akkor a szupertrágyát is elő lehetne állítani.Például 15 trágyából,4 bájitalból,30 vízből.
    Amúgy is láttam párszor,hogy sokan panaszkodnak arra,hogy a trágyával nem lehet mit kezdeni mikor nincs event.
    Címer:Különböző eventknél belehetne rakni olyan nyereményt is ami a címerhez kapcsolódik.Példáúl egy egyéni motívum amit csak az a játékos használhat aki teljesítette az adott feladatot.
    Újságos: Ide kattintva pedig feldobná az újdonságokat és a jövő beli terveket,pletyákat meg ehhez hasonló dolgokat.
    Valamint még 1 dolgot be lehetne rakni ide a sorsjegyet 3 sorsjegy közül lehetne választani. Az 1. 5000csp 2. 20000csp 3. 15 Farmarany
    És ezekből különböző nyereményeket lehetne nyerni PL:1-2 millió csp-t,Farmaranyat,titokzatos ólat,csemetét....stb
    Természetesen minnél jobb sorsjegyet veszünk annál jobbak is az ajándékok szóval nem ugyan azt lehetne nyerni mind a 3-nál.
    Munka:Ezt a funkciót is a tanyaháznál lehetne elérni.Több féle munkából lehetne választani mindennap lenne mondjuk 3-4 munka amit aznap ellehet végezni (Ez mindennap frissülne)
    Lehetne választani 1-10 óra között,hogy mennyit szeretnénk dolgozni,amíg zajlik a munka addig a farmon nem vagyunk elérhetőek ezáltal nem tudunk aratni.
    Érdemes példáúl akkor elindítani amikor beültettük hosszú érésű növénnyel a farmunkat vagy esetleg alvás előtt.Amint befejeztük a munkát átvennénk a jutalmat ami bármi lehetne csp,farmarany,partypörgetés...stb
    Miután nem dolgozunk újra elérhetőek vagyunk a farmon és lehet tovább aratni.
     
    Fatther és -rex18- kedveli ezt.