Vadonatúj ötletek - ÚJ

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Alinee2

    Alinee2 Törekvő

    Sziasztok! Megoldható lenne, hogy teliholdkor egy kattintással átváltsuk a piacot telihold piacra? Elég sok növény van már, és az állatok, fák is szaporodnak. Esetleg külön fizető eszközzel, nem CSP-vel. Esetleg a piacot farmaranyért kattintani, hogy mégse legyen egyszerű.
     
    stellácska26 és bendi1121 kedveli ezt.
  2. -pipper-

    -pipper- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Jó lenne, ha a régi játékosokra is gondolnátok, mert ugyan a kezdőknek kellenek a csillagok, de pl nálam, már 2730 db van, amivel nincs mit kezdeni. Értékét megtartva, esetleg be lehetne váltani valamire, ólra, fára, bár mire, mert én ha kapok "jutalomból" 1-1 et, bizony nevethetnékem van.
    Köszi..
     
    stellácska26, Alinee2 és bendi1121 kedveli ezt.
  3. Stock-broker

    Stock-broker Járnitanuló

    Sziasztok!

    A felhősorokhoz lenne egy ötletem, a paszulypatrónus mellé.
    A felhősorok hétről-hétre egyre csak szaporodnak, ami paszulypatrónus nélkül egyre több (és egyre fárasztóbb) meló, de számomra azzal sem tökéletes.
    Az az ötletem támadt, hogy a szezonmunkások csomagot ki lehetne bővíteni egy új elemmel: Felhőfelvigyázó. :eek:
    A lényege az lenne, hogy a prémium előfizetésben lévő; a fák automatikus aratásához hasonlóan ez az intéző azonnal learatna minden felhősort amint "beérett", kivéve persze azokat, amelyek bónuszokat adnak és emiatt kézi aktiválás lenne esetükben beállítva.
    ;)
     
    Kócos68, BackOffice és stellácska26 kedveli ezt.
  4. -motch-

    -motch- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Én arra gondoltam, hogy az ólakat el lehetne adni, vagy be lehetne váltani csp-re, vagy akár azt is, hogy feldarabolni deszkára meg szögre és azokat a csetreszeket eladni mert rengeteg ólam van, de már ráuntam az állattenyésztésre és szeretnék megszabadulni tőlük.
     
    Kócos68 és kusziera kedveli ezt.
  5. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Fogalmam sincs, hiányolta-e már valaki, vagy esetleg többen (ennek a topiknak az olvasása már meghaladja az időmet), hogy nagyon jó lenne, ha az üvegházban meg lehetne nézni a már megszerzett (vagy még nem) bónuszokat akkor is, ha közben folyik a nemesítés...
    Nem tudom, van-e erre nézve fejlesztési szándék?
     
    MamaMeseKertje, Imi*, ursa11 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Van lehetőség rá, csak egy szabad fiók kell hozzá.
    Az üvegházban két fül van. A második a nemesített növények. Ott kiválasztasz egy szabad fiókot és máris görgetheted a listát. Ami zöld már megszerezted, ami nem az, az még hátra van.
     
    hóóvirág és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Köszönöm, Leho. De nincs szabad fiókom, így is kevés ott a hely :)
    Igazából valami olyasmi megoldásnak örülnék, ami akkor is elérhető, ha ezek épp foglaltak...Mint például a pajta tartalmának listája...
    Vagy az a képernyő, ami épp a nemesítés kiválasztása előtt fogad, lehetne egy harmadik fül, amibe az éppen folyó nemesítést teszik...
     
    barackmoly, Imi* és mebajah kedveli ezt.
  8. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Szevasztok!
    Akik régen nem játszottak, s nincs KK fájuk, azok hátrányban vannak.
    Én szívesen vennék KK fákat. Még, ha drágán is.
    Ezt igazán meggondolhatná a BP. Szerintem az akciókra nem sokat költenek a farmerek.
     
    Kacsmacs és bendi1121 kedveli ezt.
  9. -rex18-

    -rex18- Törekvő

    sziasztok jó lenne mondjuk a mesterségek völgyében a természet gyógyászat kapna egy új receptet ami a következő mandragóra szíverősítő mondjuk az épület 2 szintjétől lehetne használni ami kellene hozzá csak a mandragóra és gyógyital lenne mind a kettőből 20-20 és amit adna 4000 tp és 4500 btp vagy valami illyes féle
     
  10. Stock-broker

    Stock-broker Járnitanuló

    Sziasztok!

    A mindennapi teendők mellett sokszor alig-alig jut idő a minimális farmgondozásra is, nemhogy fórumot olvasni... :(
    Ma reggel elmentem munkába, tudván, hogy nem lesz kész az event. "Ha nem, hát nem..." Délután örömmel láttam, hogy az eventóra még több, mint 120 óra hátralévő játékidőt jelez. 3 körül arattam - vetettem, s most, hogy nem sikerült vetni, beléptem a fórumra - s olvasom a helyzetet... :( Azért nem a panaszkönybe írom ezt a pár sort, mert az ötletemhez szánom, bevezetőként. Tehát:
    Nagyon jó lenne szerintem, hogy amennyiben változás adódik egy-egy event lefolyásában, akkor az megjelenne a felugró ablakban a hírekben! Sajnos nem mindenkinek van ideje percre készen tájékozódni a fórumon az aktuális helyzetről. :(

    (Megjegyzés: 401 (!) db eventnövényem hiányzik, amiért a helyzetet előre ismerve simán feláldoztam volna 201 db kacsa kata turbótrágyáját...)
     
    Ditti58, Picurki és barackmoly kedveli ezt.
  11. julcsi.bano

    julcsi.bano Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Lehet volt már ilyen felvetés, de nem találtam, ezért leírom!
    Szerintem nagyon feldobná a játékot ha nyereményként eventekbe, gköriekben, felhőkben nyerhetnénk terménybónusz KUPONT! 100 ill 200% amiket a gazda akkor használna amikor csak szeretné
    Köszönöm
     
    BackOffice kedveli ezt.
  12. Keveremkavarom

    Keveremkavarom Járnitanuló

    Lehetne-e a teliholdas farmnak is egy "piacot" létrehozni - akár úgy, hogy csak az eventhez kapcsolódva jelenjen meg?
     
  13. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Mit szólnátok egy olyan ötlethez, hogy a térképen villogjon az a farmrész, amelyiken van betakarítani való? Ugyanúgy, mint ahogy villog a kalózok barlangja. A kalózok barlangja pedig csak akkor, ha még nem néztük meg az akciókat, ha már megnéztük, akkor maradjon nyugiban.
    A programozóknak talán nem lenne olyan nehéz kivitelezni, viszont a játékot komfortosabbá tenné.
     
    parrahviki12 kedveli ezt.
  14. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    Jó lenne ha a Bahamán is lehetne nemesíteni és majd 0 percezni , köszi
     
    bendi1121, senki81 és parrahviki12 kedveli ezt.
  15. senki81

    senki81 Junior szaki

    Sziasztok. Gondolom, mindannyian jártunk már úgy, hogy a reggeli/esti, vagy a nap bármely időpontjában történő aratást elrontottuk. Persze lehet fáradtság, figyelmetlenség, vagy más emberi tényező, de sokban hozzájárul a felhős és egyéb bónuszok miatt aktív bónusz jelző is, ami az eventjelző alatt van. Az mindenkinek tiszta sor, hogy ha semmi nem aktív, nem látszik. De... ha az ember csatnival arat 1x1-en és reggel kómásan felkel, nem mindig esik le neki, hogy lejárt a csatni, mert a bónuszjelző tudat alatt hamis biztonságérzetet ad. Nekem az a meglátásom, hogy ha aktív termék ketyeg, a leghosszabb idejét figyelve az eventjelző kezdjen úgy kiszürkülni, mint a felhősorok eleje.így ha rápillant az ember, egyből látná, mikor van szükség mondjuk új csatni aktiválásra. És már csaj azt kellene megoldani, hogy a felhős bónuszok, ne hassanak a szürkülés folyamatára. Gondoljátok át. Szép napot mindenkinek.
     
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy királyi koszorúba, hogy ezt rajtad kívül senki sem érti.
    Ketyeg a termék és úgy szürkül ki az eventjelző, mint a felhősor eleje. Te erre rápillantasz, és megmondod mikor jár le a csatni. Irigylem képességeid.

    Ez sok tekintetben nem állja meg a helyét.
    A mitikus pegazus már több KKt ad, mint egy fa, területre és időre nézve. Csak akkor kerül hátrányba a mamuttal szemben, ha terménybónusz hat éppen aratáskor. Előnye viszont a mamuttal szemben, hogy nem foglal hasznos területet és a bahára is ki lehet helyezni.
    Egyáltalán nincsenek hátrányba az újak.
    A gazdák igenis sokat költenek KKra akciók idején. Főleg a prém gazdák. Ez a szomszédok aktivitásából mérhető.
    Több szomszédom költ KKra, mint szupertápra. És érdekes módon a régi gazdák is.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.5.18
  17. cass0129

    cass0129 Haladó

    Sziasztok!
    Ma délután írni akartam az aktuális event csevegőbe, de sajnos addigra bezárt, gondolom más is járt már így. Szerintem jó lenne egy általános event csevegő ami mindig nyitva van. Ide lehetne írni az event befejezése után is. Vagy amikor több event megy egyszerre akkor egy helyen le lehetne írni amit akarunk, nem lenne off ha két egyszerre futó és sok esetben egymásra ható eventről írnánk. Talán még a kezdőknek is jó lenne ha akármikor kérdezhetnének. Jó lenne egy kicsit kötetlenebb csevegő ahol nem csak az éppen futó eventhez lehetne hozzászólni.
     
    bendi1121 kedveli ezt.
  18. megirn

    megirn Aktív író

    Sziasztok!
    Szerintem éppen ideje lenne már bevezetni hogy, az aratás és a trágyázás egy kattintás legyen. Eventek alatt rengeteget kell kattintani 1x1es földeken. Egér és kéz kímélő lenne. Kb. 5-6 éve volt pár hónapig egy katt az aratás. Biztosan minden játékos örülne ha be lenne vezetve. Köszönöm ha olvassátok.
     
  19. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Lehetne a Bahama egy vízi ültetvény ahol cl a cápa éltehene , meg vízi növények és állatok :)
     
    TeremtŐ, Apóca72 és bendi1121 kedveli ezt.
  20. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Arra gondoltam hogy lehetne a piactéren egy olyan opció hogy mennyiség. Igy könnyebb lenne hogy mit adjak el.
    Köszönöm