Visszajelzés Vadvilág csodái - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért nincs leírva, hogy hol szerezhető a későbbiekben, mert nem tudjuk. (És ha tudnánk, sem mondhatnánk meg előre. :()
    A mai információ a holnapi eventre vonatkozik, nem az elkövetkezendő eseményekre.
    Ahogy olvashatod, nem kapunk hozzá receptet, tehát a Mesterségek völgyébe nem kerül.
    Ennyit tudunk most.
     
    osztrak12, alpha58, Fenyvesi1010 és 17 más kedveli ezt.
  2. Ananke

    Ananke Rutinos

    Majd nekiállok számolni:) Még a 395 sz.táp meg is van, de már alap állatokból úgy ki vagyok fogyva, hogy ki kell kalkulálni a többi betevő állatot, mert attól tartok a kis pajtaérték miatt az sem jön ki tenyésztés nélkül;):pxD
     
    alpha58, Fenyvesi1010, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  3. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok!
    Szia Beko! A javításod stimmel, nekem is 345 sz.táp jött ki a felhőig. (Pont jó, mert jelenleg 358 van.) Szerencsés esetben kevesebb is elég, ha megvan az a rúna, ami az ikreket adja. Tapasztalatom szerint így kb. 25%-kal többször jön dupla jelvény. Viszont az én tapasztalatom a tieddel szemben az, hogy minél többet tenyésztek egyszerre, annál több ikret, jelvényt, és magasabb értékű tenyészállatot ad. Persze lehet, hogy ez csak nálam van így. Próba-cseresznye, ki-ki megpróbálhatja így is, úgy is.
    Egy kis off: reggel arra ébredtem, hogy elértem a 100. szintet!
     
    Lilieth, Samborg, csopke1 és 64 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Én úgy szoktam csinálni, ha mondjuk 25 jelvény kell minden kategóriából, akkor csak 20-at indítok egyszerre és megnézem, hogy mennyi "ajándék jelvényt" dobált a rendszer. Ha nem jött össze a 25, akkor pótolom újabb pár tenyésztéssel.
    Ezzel azt szerettem volna jelezni, hogy nem érdemes nekiugrani 25-ösével a tenyésztésnek, hanem picivel kevesebbel célszerűbb.

    Gratulálok! Immáron nem mondhatod, hogy nem vagy százas. Más dumát kell kitalálni. xD:music:
     
  5. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Ebben tökéletesen igazad van. Tehát úgy fogom csinálni, hogy 20-20 tenyésztést indítok egyszerre több kategóriában.
    Köszi a gratulációt, valóban, de mivel féleszű vagyok, ez csak 50-nek számít. :D
     
  6. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Nagyon vártam a tenyésztős eventet, de most csalódtam. Tulajdonképp semmi, legalább is nekem. Egy tyúktápért nem áldozok be 400-500 tápot. A feladat azért sokkal többet kér mint első ránézésre. Több 100 ezres állatok értéke nem csak 25 tenyésztést igényel hanem jóval többet. TP nem érdekel, tyúktáp meg nem ér annyit. Tenyészteni fogok természetesen :) de nem feladat orientáltan.
     
    ada77201, meszimarsi, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  7. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Számolgattam kicsit, ha valaki alap állatokból szeretné teljesíteni a feladatot és a tenyésztett állatokat inkább másra fordítaná (ahogy én is :) ).
    Tehát az egyes kategóriákhoz szükséges alapállatok:
    Halak: hal 995 db,
    Kétéltűek: béka 970 db,
    Hüllők: kaméleon 1050 db,
    Emlősök: kutya 1534 db,
    Madarak: strucc 466 db,
    Ízeltlábúak: méh 726 db.

    Remélem jól számoltam. Nagy ugrásokat mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
    Imi*, csopke1, Meellcc és 25 más kedveli ezt.
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Valóban, én sem látom, csak a másik hármat - de tkp. mindegy, hiszen képileg ott van, hogy mind a négyet fel kell rakni.
    Kedves Beko!
    Ne haragudj, ha megkérdezem, hogy milyen szűrés szerint soroltad fel a táposládánál a tápokat (teljesen privát kíváncsiság), mert nem találtam semmi rendet benne. A másik, hogy a hiúztáp véletlenül maradt ki, vagy olyat sosem fog adni? Boom lesz?
     
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Frissíts a gyikon és láthatod, mert azóta pótoltam, de olvashatod is a korábbi írásomban. Megköszöntem lukiminek a jelzést.

    Hiúztápot nem fog adni a láda. Azért nincs a felsorolásban.
    Szűrés? Semmilyen szűrés nincs benne.
    Ha sorrendre gondolsz, akkora ez a hivatalos dokumentum sorrendje. Egyszerűen fordítottam az ottani anyagot, nehogy kimaradjon belőle vmi. Egyébként a láda mellett található "i' betűben is nagyjából ez a sorrend olvasható. Talán a vakondtáppal kezdődik az a felsorolás.

    Miért is kérdezed ezt? Valamit elrontottam azzal, hogy a 89 tápot nem tettem ABC sorrendbe? :(
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
    csopke1, dalmata10, meszimarsi és 22 más kedveli ezt.
  10. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Remélem, lesz sztáp vásár, mert nekem nagyon kevés van :p
     
    meszimarsi, Fatther, Fenyvesi1010 és 5 más kedveli ezt.
  11. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Én is így vagyokxD Hajt a versenyszellem, de már alig bírom szusszal:pxDxD
     
    meszimarsi, Fatther, Fenyvesi1010 és 11 más kedveli ezt.
  12. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Sziasztok az event és a felhősor már átesett az újévi méregtelenítő kúrán - nagyon karcsú:) - csak a boom-os tenyésztés részemről - sikeres ugrásokban bízva- állatkák maradnak a pajtában, illetve sétálnak a piacra. :)
     
    klari8110, Maszatka47, Swordfish és 6 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziaztok

    Remlem jó lett ez :p

    [​IMG]Madár jelvények = 50 db
    [​IMG]Emlősök jelvényei = 75 db
    [​IMG]Ízeltlábú jelvények = 50 db
    [​IMG]Halak jelvények = 25 db
    [​IMG]Kétéltű jelvények = 25 db
    [​IMG]Hüllő jelvények = 25 db

    Lehet kevesebb is , hiszen ha szerencsénk van , kapunk valamelyikből pluszba
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
    Ditti58, meszimarsi, vidám844 és 20 más kedveli ezt.
  14. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos


    Kedves HéricsBáró!

    Köszi a számolást, de a Hal 2x szerepel és az Ízeltlábú kimaradt
     
  15. *boszi*

    *boszi* Aktív író

    SziaBáró! Az a rózsaszín hal jó lesz ízeltlábúnak is.... :D :D


     
  16. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    szerintem elírtad mert az izeltlábú nincs benne a halból meg kettő van (hal, halak)
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ja ez igaz , oké .:cry: Javítva :inlove:
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.:)
    Én is számolgattam egy kicsit és nem is tudom, nem is tudom. Az állatok mennyiségétől leestem az asztal alá.
    halak: hal : beadási érték: 310.000, ez 994 db hal - 25 jelvény
    kétéltű: béka: beadási érték: 370.000, ez 969 db béka - 25 jelvény
    hüllő: kaméleon: beadási érték: 430.000, ez 1049 db kaméleon - 25 jelvény
    emlős: majom: beadási érték: 690.000, ez 1692 db majom - 75 jelvény
    madár: kakukk: beadási érték: 170.000, ez 1104 db kakukk -50 jelvény
    ízeltlábú: méh: beadási érték: 230.000, ez 726 db méh - 50 jelvény
    Ha a halat nézem, 25 jelvényt kell beadni, de hogy 25 tenyésztésből nem lesz meg a 310.000 értékű beadás, az is biztos. Erre még aludnom kell legalább egyet. :D
     
    -Zsebibaba1988-, Ditti58, Fätum és 26 más kedveli ezt.
  19. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia Beko :)

    Úgy látom, hogy most már nem az a baj, hogy egyesek nem olvasnak event ismertetőt, most már az lesz, hogy elolvassák vagy tízszer és találnak valami számukra érthetlen dolgot és megírják.
    Ez olyan, mint az a vicc, ahol nyuszika pórul jár akkor is ha van rajta sapka, akkor is ha nem.


    Nem értem, minek kéne a sorrenddel bajlódni, kinyitáskor úgysem ABC sorrendben fogja adni a tápokat, hanem véletlenszerűen.
    Javaslatom a következő, aki ABC sorrendben szeretné kapni a ládából a tápokat az 3 dolgot tehet:

    1. ír egy levelet a BigPointnak, hogy névre szólóan, csak az ő számára egy emberke mindig figyelje a napi belépését és amikor a ládát nyitja, akkor megnézi, hogy előző nap melyik tápot kapta és gyorsan beteszi a következő betűvel kezdődőt.
    2. másolja ki a tápokat, amik a kérdőjelre kattintva olvashatók és rakja ABC sorrendbe, hátha a rendszer figyeli és sorrendbe rakja neki
    3. egy családtaggal nyitogattassa ki a ládákat, mert a családtagot nem biztos, hogy zavarja ha random sorrendben kapja majd a tápokat, ezzel egyidejűleg keverjen gyorsan egy hiúztápot is a malomban, így úgy fogja érezni, hogy a ládából kapta azt.

    ...és még valami, akinek nem inge, ne hordja, zölddel írtam, hogy oldjam a hangulatot :)
     
    -Csiki-, Suesette, csopke1 és 36 más kedveli ezt.
  20. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Miért? Te azt gondoltad meg lesz a jelvényekből:DxDxD
     
    Fatther, Fenyvesi1010, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.