Visszajelzés Vadvilág csodái - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    ??????
     
  2. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Elültetheted, be lehet adni a nublonos eventbe. De nem kötelező, ha elég gazdag a pajtád.
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A fényvirág az Újrahasznosító eventhez kellhet.

    Gondolom, megtaláltátok a Hivatalos tájékoztatót a kérdésetek megfogalmazása után!

    https://board-hu.farmerama.com/inde...ra-nublonok-farmáruda-kínálat-változás.15930/

    Mivel ez egy másik event, annak is van csevegő topicja.

    Kérlek arra, ott beszélgessetek, ott informálódjatok az újrahasznosításról. A nyitás ideje a mai nap: 2018. január 15. 14:16 óra,
    az új csevegés a 148. oldaltól (lap alja) tekinthető meg.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/Űrbéli-robotok-csevegő.2385/page-148
     
  4. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Hát Vadvilág elszaporodott! Eventet kivégeztem :)
    Nyeremény begyűjtve, de ezért az a nyereményért szerintem később még többet fizetünk majd, ezt elhihetitek nekem :)
    Vagyis kaptunk valami jót, de ezért nagy árat fizetünk majd később szerintem :)
    De nem baj ez is játék és ezt az nyereményt be kellett gyűjteni :)

    Gratulálok akik befejezték és kitartás akik még küzdenek. :)

    Üdv: DRAGON86
     
    Gio, kukori80, alpha58 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Neked kellett eldönteni hogy mennyit áldozol rá. Onnantól tiéd a felelősség. :D
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    A Vadvilág csodái event véget ért!


    Köszönjük a tapasztalatok megosztását, a véleményeket, az egymás segítését.
     
    Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.