Visszajelzés Vadvilág csodái - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Valahogy úgy. :D Én is szeretnék mindent bezsebelni mint mindenki más, de csak ésszerűen.;) Különben a gatyám rámenne. :)
     
  2. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Meg egy mérges gorillával ! Elég fenyegetően néz ! Jó lesz vigyázni vele !;) Ahogy újra megnéztem ezt a vadállatot, úgy látom a szemében, hogy vissza szeretné tartani a tenyésztésnél a nagyobb ugrásokat !Sőt az ökölbeszorított kezével még visszafele nyomná az állatokat !:p
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.18
  3. vazulneni8

    vazulneni8 Haladó

    Sziasztok!
    Ez így igaz,de én már kifosztottam azokat is,ahol még van,abba meg eléggé időigényes letermelni a kért dolgokat.
    Én még nem tudom,hogy kihagyom-e az eventet,mert nincs annyi szupitápom,de elkezdek majd tenyészteni a Boom alatt,és meglátom,hogy adja az állatokat.

    Meglepetés: Holnap Rackó 2 db szupitápot fog adni,így hát a számolásból -2 leugrik.

    Mindenkinek sikeres Baby boom-ot és kellemes eventezést!
     
    Fatther, szekulagábor, marcsi152 és 15 más kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Igen, de a Gyengéd landolás kitehető annyira aranyos, hogy megéri megcsinálni érte az egész! eventet! :):inlove::D
     
    -kaktuszable-, csio70, Maszatka47 és 10 más kedveli ezt.
  5. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Igaz! Mindenki eldöntheti, hogy van-e kedve, lehetősége megcsinálni. Ezt vagy bármelyik eseményt. Van- e szüksége a nyereményekre, megéri-e neki..... Ha van, sok sikert. Ha nincs, akkor is, mert tud mást csinálni. De hagyjunk már békét egymásnak! (Ez nem Neked szól). Egy dolgot biztosan állítok, mert személyes tapasztalatom van-tengernyi.....(szó szerint). A magyar embernél nincs irigyebb, áskálódóbb és törtetőbb. 5 oldal, és rengeteg szurka piszka. Közben pedig néhányan azon munkálkodnak, hogy megkönnyítsék számunkra a játékot, tanácsot adjanak, segítsenek. Aki szeret játszani, az játsszon. Akinek nincs lehetősége, anyagilag, időben nem tudja teljesíteni, az ne irigykedjen arra, aki másképpen, gyorsabban halad. Mindenki elkezdte egyszer, és másnap rá kellett jönnie, hogy vagy pénzzel megy előre, vagy anélkül-kapálva, lassabban haladva..... A mindent akarok, de már ma-itt nem működik...... S az sem, hogy minden betűbe belekötünk.....
     
    Fatther, szekulagábor, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Már csak az új ládáért is megcsinálom meg a felhőért is!
    :inlove:
    Az állatok meg majd össze ugrálnak, úszkálnak, repkednek vagy bánom is én de mindenképpen megcsinálom!8)
    Köszi az infokat!:inlove:
    Kívánok mindenkinek sikeres tenyésztést és további szép estét!
     
  7. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Igen vannak rosszabbak is jócskán, DE akkor azt is tegyük hozzá azok legjava több mint 1 éves így viszont már a felhő akármennyire "örökké" adja a dolgait nem teljesen 2018-as évre van kalibrálva.
    Akinek nincsen full munkása az kézzel szedi a babszárat és akármennyire mondhatnók "sok kicsi sokra megy" a puttonyom már teli van (mogyorókkal :p) az állandó klitykelgetésekkel és a + bekerülő munkások időcsökkenésével meg emelt árával (az alap vető-arató-gondozóhoz viszonyítva).

    Ettől a felhőtől azért a neon(ok) többet ér(tek). Itt leginkább az ól(akra) gondoltam.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.18
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hát igen. Ezért nehéz tanácsot adni bárkinek aki nem konkrétan kérdez, mert nem látunk bele mások fejébe hogy mit szeretne kiváltani és mik a lehetőségei. Páran leírják hogy ők hogyan fogják csinálni, de lehet hogy neki az éppen nem megfelelő valamiért.

    Szia. Nem sűrűn szoktam berakni mert lusta vagyok, de erre berakom:
    [​IMG]
     
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia szeva50! :)
    Köszönöm az észrevételed. Az eredeti hsz-ben javítottam, a te hsz-dben nem tudom lecserélni a képet tartalmazó linket, azt csak te tudnád, ezért most inkább ide is belinkelem. (Nagyon remélem, hogy más elütés nem lett benne. )
    http://www.kephost.com/images/2018/01/10/Allatok-besorolasapajtaerteke12583da9555cb179.png
    Örülök, hogyha segítségül szolgál ez a táblázat. :D:inlove:
     
    Maszatka47, meszimarsi, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  10. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Teljesen egyszerű event - tenyésztünk (nyilván szupertáp függő és nem tud rá mindenki áldozni) - én veszek (csak erre költök a játékban) -és tenyésztek mert ez a hobbim a farmon (boom-ban és azon kívül is) - aki beadja a jelvényt meg az állatokat beadja ,aki nem az nem - meghallgatunk mindenkit mert olyan jó ha azért van jó hangulat is az event csevegőben bár tudom nem ez az elsődleges célja....
     
    Maszatka47, Farm_Tadity_, alpha58 és 8 más kedveli ezt.
  11. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Szia!

    Örülök hogy nem egyedül vagyok! :)
    Én is a tenyésztést kedvelem leginkább a játékban. Izgalmas. vagy milliós állatot kapsz, vagy 20ezreset :D
    Boom-kor szívesen látnálak képekkel a tenyésztés topikban :)
    Én ott leszek!
    Szép estét!
     
  12. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! A tenyésztős eventet nem kezdem el, mert jelenleg 299db S-tápom van. De ennek ellenére, nem beszélek le, a tenyésztésről senkit sem. Amit a magyar emberekről írtál, azt meg a saját és más magyar nevében is sértőnek tartom. Ez a véleményed nem jogos, mert általánosító és téves.Ez egy begyakorolt szöveg, úgy mint az a szöveg, hogy miről kell lemondani. Itt általában 3-4 dolgot említ az aki említi, hogy miről , ezek az ajánlások is ósdiak. Vagy esetleg, a környezeti hatásra foghatjuk rá, ki honnan jön. Lehet, hogy van tapasztalatod, de vannak még mások is. Bár az emberség, a mai világban kiveszőben van. Tudok örülni mások sikerének, és bánt a mások sikertelensége is. Szoktam segíteni és elég egy köszi is, de ha elmarad az se baj!
     
    pal73, Suesette, bátorka és 24 más kedveli ezt.
  13. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Nem gyakoroltam be semmit. Ami a hozzászólásaidat illeti: segítőkész, rendes ember vagy. Egy percig sem vontam kétségbe. De az utóbbi pár esemény csevegője szinte csak a piszkálódásról, kekeckedésről szólt. Ma is.A vélemény pedig sosem jogos, hanem szubjektív. Az enyém is. Nem is értem, miért vettél magadra bármit is abból, amit írtam. Pont nem Neked szólt. Szép estét Mindenkinek, sikeres tenyésztéseket, aki belecsap a lecsóba :)
     
    Maszatka47, meszimarsi, Cyra65 és 5 más kedveli ezt.
  14. Margó1952

    Margó1952 Junior szaki

    Sziasztok! Most első nekifutásra, azt hiszem nem fogom csinálni ezt az eventet. Egyszerűen nincs kedvem hozzá. Aztán ki tudja, lehet, hogy hétvégére megjön. Akinek tetszik sok sikert, hajrá, és szép estét!
     
    Maszatka47, Swordfish, revaa és 2 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem kell lebeszélni senkit, mert mindenki azt csinál amit akar.
    Viszont egyetértek abban hogy már odáig fajult a dolog hogy minden betűbe belekötnek. A moderátor a saját idejében fordítja az ismertetőt hogy nekünk könnyebb legyen. A nagyobb hibákat tényleg kell jelezni, na de az már tényleg kiveri a biztosítékot hogy egy "a" betűért is szólnak. Adom a kezemet és már a karom is kell szindróma. Itt úgy látszik hogy ráérnek az emberek arra hogy piszkálódjanak, ahelyett hogy elolvasnák rendesen a hivatalos mondandóját.
     
  16. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Azért mert a magyar emberekről szólt, úgy általánosságban. A csevegőben másról kell beszélgetni, nem egymást piszkálni. Vannak ellenkező vélemények is, de én mindenkiét tiszteletben tartom, ha nem sértő. Nem akartalak megbántani, csak mint magyar érintett vagyok, ezért írtam le a véleményem. Részemről nincs harag! Sikeres tenyésztést kívánok neked és mindenkinek!!
     
  17. Skarpea

    Skarpea Fórumprofi

    Üdv

    Aki elkezdi annak sok sikert kívánok......jómagam csak tenyésztgetni fogok és dobálom a piacra (hátha ismét mázlim lesz és valami értékes jön ki) a ninja méh még hiányzik....a múltkor tudós kecske lett vagy mi....és a csp-m se túl sok a kapa meg drága :D :D
     
    taga1, Maszatka47, ideals20111 és 3 más kedveli ezt.
  18. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Az angol-német-francia fórum sem különb abben a tekintetben amit a HUN-ról leírtál csak kevesebb dbszámú hsz van a fórumban, de ettől még arányaiban hasonló a helyzet - vagyis nem teljesen, mert az Ő áraik a fizetésükhöz képest és a mi áraink a fizetésünkhöz képest közel sem olyanok..
    Ha megnézed pl. egy felröppenős event esetén akinek sok pannija van az ugyan itt a HUN fórumon is kiírja mennyi röppent, de a pannihegyek dbszáma valahogyan legtöbbször véletlenül nem kerül mellé :p így az "alacsonyabb" vagy tapasztalatlanabb játékosok jönnek is a kérdésekkel (az most akkor piszkálódás vagy irigység vagy valami esetleg megy valahová xD)

    Viszont ha már így gondolkodunk, hogy sok az irigy hsz az akkor talán nem azért van mert más hsz esetleg "dicsekvésnek" tűnik? attól, hogy valaki vásárol x1000 csomagot talán nem kellene nyomatékosan kiírnia, hogy "free játékos azért játszhat mert én vásárolok..." vagy hasonlót.

    DE ezzel jelentősen félremegy az eventfórum és sok értelme sincsen errefelé görgetni a "henger alakúra tömörített szálastermény-tömböt" (és akkor sem írom, hogy ne legyen uff ... - hiszen nem attól off az off, hogy ki van írva ne az legyen xD).
     
  19. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki újból!
    Valamely külföldi oldalon tegnap olvastam,hogy hétvégén lesz boom.:D
    Ez bizony így igaz és szerintem 15-15 tenyésztés indítani mind 6 féléből,hisz adhat 2 jelvényt is és adni szokott,bár nem erőlteti meg magát.:p
     
  20. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia Kukori :)

    A felhőért megyek én is, nekem már megéri, most leírom a többiek kedvéért, hogy miért.
    Az eddig megszerzett felhősorok -nekem már 74 ága van eddig-, tehát ezek teljes "beérés" után kb. 2,5 millió baha TP-t, majdnem 2 millió farmos TP-ét és majd félmillió CSP-t ontanak(ez kb .másfél-2 naponta történik, amikor egyszerre érik be) nem beszélve a csupa nagyszerű bónuszról, amit kapok, ezért nyílegyenesen halad a TP csíkom a farmon és a bahán is.
    Ez sokévi gyűjtögetés eredménye, mióta megvan a Paszuly, azóta ha felhős event-nyeremény van, mindig igyekszem megszerezni, mert nekem nagyon megéri, és tényleg sok kicsi sokra megy.
    Szeretek tenyészteni is, és néha bejönnek a keverések is, már ha egy bejön az nagyon megérte.
    Úgyhogy én örülök ennek az eventnek is, mert ismét lesz egy felhősorom, ami renszeresen adagolja nekem a TP és CSP mennyiséget, nincs annál szebb, amikor egyszerre aratom a Paszulyt és utána megnézem a végeredményt és a farmos csíkom ugrik legalább minimum fél cm-ert.
    Igenis mindenki Farmja felszereltsége és szupertáp mennyisége függvényében kezdjen bele az eventbe és mérlegelje, hogy neki mi éri meg, nekem megéri, az biztos, sok sikert kívánok :)
     
    -Csiki-, vazulneni8, Fatther és 27 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.