Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Kedves pifepöfe - nagyon köszönöm a segitséged, a válaszod. Jó játékot !
    Köszi mégegyszer !! -megvan a tojás - 168 óra az érési ideje, bárhová kitehető? még ebben tudnál segiteni ?
     
    Utoljára szerkesztett: 14.10.14
  2. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Sziasztok, lenne egy kérdésem. Mos, hogy csak egy napos ez a villám valdemár nem is kapunk több belépőjegyet?
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.) Szia Farmer.) Nekem a macskás megy a legjobban, valószínűleg azért mert tőle félek a legjobban, aztán püfölöm ahol érem.xD A vakondos valamiért nem megy 8) A kalózosról említést se teszek, mert alig találom a kulcsot >:( Viszont jó lenne ha az üres helyekre tennének valamit mert most is csak eljátszom a belépőket, de hogy minek? :p Tőlem Valdi már mehet is haza és addig ne is jöjjön amíg nem lesz tele a polc jó kis nyereményekkel :sleepy:
     
    pukinyúl, tami.d és _Cygnus_ kedveli ezt.
  4. Mormotagazda

    Mormotagazda Utánpótlás-írogató

    Magdusnéne! Megírnád, hogy a 200 FA-ért hány zsetont kaptál?
     
    csopke1 kedveli ezt.
  5. Kiscsibuci

    Kiscsibuci Haladó

    Teszteltem. :) Nekem a kalózos vált be a legjobban,100 zsetont csináltam 6 belépőből 2x.Azt hiszem az jó.xDUgye!?
     
    Gio, _Cygnus_ és Marika312 kedveli ezt.
  6. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Szia! :)
    150 belépőjegy 100FA
     
  7. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Akkor minek püfölöd?25 szupi kiváltva.Több jegyem nincs,mert nem akarok venni.Semmi különöst nem tapasztaltam,nem értem a teszt jelleget.Ami nem jó,az az,hogy 96%-nál már nem püfölhetek és szedi le az eredményem,amit elértem addig.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. Magdusnéne

    Magdusnéne Junior szaki

    Ha a vidámpark boltjában előbb a jegyeknél, majd a zsetonoknál a kis kék + jelre kattintasz ki tudod számolni Neked mennyit kellene rákölteni
     
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!
    Bárhova kihelyezhető, de ugye elfoglal egy 2*1-es területet, ezért jobb a Kergében tartani.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  10. manczi

    manczi Fórum-zöldfülű

    Nekem sajnos valamiért nem működik. Belépek a muszklikímélőbe, rákattintok a rajta gombra, és bejön egy szöveg, hogyha kilépek a vidámparkból, akkor elveszik a zsetonom.kétszer jártam így, e is vonta a zsetont és kidob a hátékból.
    Járt még így valaki ?
     
    mbpremier és magdi06 kedveli ezt.
  11. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Jobban kelett volna még megbonyolitani a Valdemárt.
    Nagyon sok türelem kell hozzá, mármint a sok kattintgatásokhoz meg nyilakhoz.
    Köszi fejlesztők.
     
  12. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez egy figyelmeztető ablak, a zöld pipára kattintva nyugtázod, és már mész is a játékba.
     
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem is mindig kiírja,rákattintok és beenged a játékba és nem vesz el zsetont.Még szerencse!
     
  14. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Nagyon ügyes vagy!:)
    Nekem most valahogy nem megy, elbénázom majdnem mindig.:sleepy:
    Vajon ha most a teszt alatt elpüföljük az összes belépőnket és zsetonunkat, akkor az igazi vidámparknál 0-ról indulunk??:sleepy:
     
  15. Pi-roschka70

    Pi-roschka70 Járnitanuló

    A muszklissal és a vakondokkal jól lehet nyerni, csak kicsit ügyeskedni kell! A kalóz nekem sose sikerül 1-nél több, így nemigen játszom, mert veszteség csak! Jó lenne néhány újabb játék vagy cserélődő! Meg ritkán is jött mostanában.
     
  16. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    sziasztok!
    Miért teszt? Semmi különös nincs benne... idáig sem tetszett,most sem tetszik,változás nincs...
    Újra kipróbáltam a muszklimérőt... nálam néha ki sem leng a széléig,így kiszámíthatatlan a dolog...
    anyunál kipróbáltam a kalózost... ott sincs változás... 1 zsetont nyertem a 2 belépővel... hát,na... nem gratulálok hozzá... ráadásul nálam már semmi új kiváltható értelmes dolog nincs... a sárkány megvan, a mesterségek völgye is kipipálva... na,nem mintha lenne hozzá zsetonom,hogy valamit is kiváltsak,csak így elég üres a nyeremény választékom :)
    további szép napot :)
     
  17. Bernadetti

    Bernadetti Aktív író

    Sziasztok! :) Milyen időközönként szokott lenni ez a vidámpark?
     
  18. apumbiapa

    apumbiapa Törzsjátékos

    Jó estét, jó gazdálkodást. A sárkánytojás bezsebelve plusz a szupertáp. Nagyon jó játékot kívánok mindenkinek.
     
    alpha58 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Sajnos nekem a kalózosnál csak 1 láda jön be,annak is csak a felső része! Így nehezem boldogulok, de vakon azért próbálgattam.Eddig mindig jó volt,rendesen bejött a kép!!
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!:)
    Gratulálok hozzá, nagyon hasznos mindkettő, a sárkánytojást sikerült nekem is kiváltanom.
    További jó tesztelést kívánok mindenkinek.
     
    apumbiapa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.