Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Nincs meghatározott ideje, hogy mikor tér vissza, a készítők szándékán múlik.
     
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy alapos géptakarítás után ellenőrizd ismét, de a böngészőváltás is hozhat eredményt.
     
    magdi06 kedveli ezt.
  3. Bodolai88

    Bodolai88 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Régebben volt egy link, ahol tudtunk gyakorolni. Megvan még ez a lehetőség?
    Tehát nem. Tudomásul vettem :(
     
  4. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez a lehetőség már nem létezik.
     
  5. mesemaraton90

    mesemaraton90 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen:)
     
  6. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Kedves -East17- !
    Kérdésem, már kitettem a tojást arra a területre, ahol a mamutok vannak. Ha most lebontom és átrakom a kergébe, nem történik baj vele, azon túl, hogy újra indul az érési ideje ? - a tojáskeltető sipka csak egyszer használható fel? köszönöm, ha válaszolsz.
    Köszönöm szépen válaszod.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.10.14
  7. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A Sárkánytojás törlés esetén visszakerül a menübe, újra kitéve a számláló elölről indul. A sapka csak egy alkalommal használható.
     
  8. dereret

    dereret Fórumőrült

    Kétbalkezességemen a 14 éves lányom segített.
    Kipróbálta mind a 3 játékot és a muszklisnál maradt: az átlag 5 zseton volt nála.
    Nekem elég volt nézni 1-2 menetet, és már attól jojózott a szemem.xD
    Javaslom minden 40 és efölötti korosztálynak: kérjék meg a gyerkőceiket, hogy nézzenek már be a cirkuszba és szerezzenek apának vagy anyának vagy nagyiknak sok-sok zsetonkát.xD
     
  9. maricaalojzia

    maricaalojzia Járnitanuló

    :music::)

    Sziasztok!
    Nem tudom... Ma valahogy nem akar igazán működni ez a cirkusz. A vakondoknál olyan lassan megy a cél, hogy alig van találat. Régi rekordom 1500 feletti volt, most jó ha 60...
    Nálatok is ilyen? Vagy csak én szerencsétlenkedek...? A muszkli Macsek meg se mozdult.

    8)8)
     
  10. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Próbálj meg egy teljes géptakarítást, és utána ellenőrizd ismét. Illetve aki eddig Chrome böngészőt használt, az próbáljon meg egy másikon keresztül játszani Valdemárnál.
     
  11. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Feltett szándékom volt, hogy Valdemárt nem üdvözlöm a teszt alatt, de "I can't stop playing" (azaz nem tudom abbahagyni a játékot), így elvertem vagy 8 belépőjegyet a [​IMG]-nál. Mondanom sem kell, hogy nem sok értelme volt...

    (Ha valaki szeretné magát lefárasztani semmi perc alatt, indítsa el a link alatti zenét és figyelje hozzá a kalóz smileyt - majdnem jobb, mint a klipp. xD)
     
    Bodolai88 kedveli ezt.
  12. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Ez Így igaz én, is így jártam, ezért is írtam, hogy van még korrigálni.
     
  13. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Én is régebbi évjáratú vagyok, és nekem is a Lánykám "használja" el a zsetonjaimat. Határozottan jobb eredménnyel, mint én :)
     
    kukori80 és dereret kedveli ezt.
  14. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez nem hiba, a Kalózos játék így működik. 3 láda közül választhatsz, és meglehet, hogy már az elsőben zsetont találsz.
     
  15. Bodolai88

    Bodolai88 Fórum-zöldfülű

    Én a kishugomat szoktam megkérni. Nagyon jó a vakondosban :)
     
  16. Petersen58

    Petersen58 Utánpótlás-írogató

    Nem tudok belépni, a start gombra megkérdezi, hogy tényleg ki akarok e lépni, akkor elveszik a zsetonom, és el is veszik:
    Chrome böngésző, nem ma kezdtem!
     
  17. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Én is megkérném a hugomat, de ő sem "mai csirke" már, úgyhogy maradok a saját bénázásomnál.xD
     
    Bodolai88 kedveli ezt.
  18. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek próbáld meg a játékot Firefox böngészővel. Amiről írsz az egy figyelmeztető ablak, ami arról szól, hogyha most kilépsz (nem azt kérdezi, hogy ki akarsz-e lépni...) és nem játszod le a játékot akkor a zsetonod valóban elveszíted. A zöld pipára kattintva már visz is a játékhoz.
     
  19. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    A Pirozsonglőr mit ad? Tudja valaki?:inlove:
     
  20. kicsibüszke

    kicsibüszke Utánpótlás-írogató

    A hangja nem tetszik ! Az előző sokkal jobb volt.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.