Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Nagyon jó és szuper a Valdemár cirkusza, minden rendben működött nekem!
     
  2. -.KALIFA.-

    -.KALIFA.- Junior szaki

    Nekem is ezt irta ki, de utána előjött és tudtam játszani. Meg akartam próbálni a kalózokat is, no az úgy lefagyasztott, hogy kb 2 órát be sem tudtam lépni a farmra.
     
  3. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Sziasztok! Kipróbáltam a macsekot 3 ütés erejéig, többre most nem vagyok képes mert nem látok ki a fejemből a fáradságtól. Tökéletesen működik firefoxal.
     
  4. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Egyik farmom GoogleChrome-mal megy, másik Firefoxon. A Chrome-os nagggyon rosssssz: lassan tölt be, akadozik, a muszklimérőn jóval később áll meg a kattintás után, és a végén még az eredménymutatás előtt összeomlik a kép.
    A foxos az jó.
    (Szupitápokat én is betároztam -.-)
     
  5. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Padamak ! javaslom nézd meg a Fórum - Technikai hirdetményeit, erről ir - be tudod Te is állitani.
    Köszönjük Csocsoovb-nek a tájékoztatást.
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  6. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    Firefox-szal játszom én is, a Muszklimérőt próbáltam.
    Sajnos akadozik, csupa egy pontosat produkáltam.

    Szerettem volna kiváltani az XXL őszit, volna is elég belépőm hozzá, de sajnos nem fog menni.

    Most lassú a net, máskor meg nem lesz időm próbálkozni.
    Nem pazarlom tovább a belépőket.

    Sok szerencsét azoknak, akinél jól működik:)

    K&K
     
  7. temetek

    temetek Járnitanuló

    ó valdemár te beste,
    nálad voltam egész este!!!
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor most már menjél haza xD Én meg a macsekkal haverkodtam hogy hátha jóban leszünk de nem xD püfölöm tovább
     
    temetek kedveli ezt.
  9. Kriszti

    Kriszti Fórum nagymestere

    Nekem a Chrome-mal semmi bajom nem volt. Most délután kezdtem (azaz életem első Valdemárja a mai), és pár óra alatt megszereztem a sárkánytojást. A vakondokat püföltem (védett állatka a szentem), átlag 3 zsetont adott. Ritkán 2-t, de volt több 5 és 6-os is. Örülök, hogy megcsináltam :), majd holnap a hüvelyk és mutatóujjam nem fog örülni :(
     
    kukori80 kedveli ezt.
  10. Łecsó

    Łecsó Utánpótlás-írogató

    Nem tudom a régi rekordomat megdönteni! :eek:
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  11. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Az én gépemen Chrome van, és egyáltalán nem működik, nem tölt be egyik játék sem, csak kijön egy ablak, hogy ha bezárom a vidám parkot elvesznek a zsetonjaim. Csak explorer van még a gépen, a firefoxot letölteni, most nem érek rá, és holnap délelőtt sem leszek gépközelben, így nálam ez ennyi volt. Talán majd a rendes üzemmódban. :(
     
  12. parti-csabi

    parti-csabi Utánpótlás-írogató

    Próbáld meg a firefoxot.
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jó hogy van rekordod, nekem már csak kamillás borogatás van a szememen. További jó püfölést mindenkinek, nekem mára game over
     
    kutyaszálló, Gio, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  14. Kriszti

    Kriszti Fórum nagymestere

    Ez mindenkinek feljön szerintem (bár nem a vidámpark bezárására emlékszem, hanem az adott ablak bezárása, pl. a vakondpüfölde bezárása, ha már elindítottad). Okézd le a zöld pipát, és már játszhatsz is.
     
  15. Bodolai88

    Bodolai88 Fórum-zöldfülű

    Az én testvérkém a harmadik gyerkőcnél tart, ő sem "mai" :) Ő cukrász, én pedig szakács, mindenki másban jó ;)
     
    gyulaika kedveli ezt.
  16. jeldo

    jeldo Járnitanuló

    Megvan a sárkány végre! Régóta várok rá. Holnapra tuti izomlázam lesz. :)
     
    Gio, Jucus19, Marika312 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Megjött végre Valdemár is:
    Sárkánytojás kell, de máris!
    Rekordod is még a régi,
    Húgod meg már nem a régi...
    Ha Kalóznál marad a kincs,
    Macsek/Vakond - más kiút nincs.
    Így lesz Neked izomlázad
    - Gépnél ülve tátva szádat...

    :eek:xD
    Elnézést. Egy gyorsan múló ihletett pillanatnak indult (és talán meg is maradt annak;)). Mindenesetre azt hiszem jobb lesz, ha nyugovóra térek.
    Most.
     
    kekmaci75, Magdusnéne, Jucus1949 és 7 más kedveli ezt.
  18. maricaalojzia

    maricaalojzia Járnitanuló

    :music::)
    Köszi, de mivel a gépemen az ASK.com -on keresztűl jön minden, teljesen mindegy mit használok... 8)8)
     
  19. csilluservo0170

    csilluservo0170 Utánpótlás-írogató

    A sárkány és a szupertáp kiváltva. Most játszottam vele először. A kalózzal tudtam összeszedni a legtöbb zsetont, a sárkány szerintem mindenképpen megérte, bár nem kevés Fa kellett hozzá. A kalóznál háromszor volt 100 zseton a nyeremény és ezzel jött össze. A tesz jelleg esetleg az eddigi támadások miatt lehetett?, vagy azért hogy legközelebb bővül a kínálat?
     
    Gio kedveli ezt.
  20. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Jó reggelt Gazdák!
    A kalóznál tucatnyi próba után sikerült egyszer 100-at kilőnöm. A muszklimérős bejött, úgyhogy a sárkány már a kincses szigetet vigyázza és kikeléskor ráadásul Banánpontot ad így. ;)
     
    _Cygnus_ és Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.