Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Jó, akkor nem:D hanem sikeres ütögetést kívánok!

    Köszönöm :)
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Gratulálok. Most már nekem is kezd menni. Érdekes, de nekem az első két pálya csak akkor lesz középen, ha akkor nyomom a kalapácsot,amikor középre ér. Így rögződött be régről. Viszont a 3. pályán csak akkor, ha előtte lenyomva tartom a kalapácsot és felengedem . Na deee gyakorlat teszi a mestert. Most csináltam egymás után 15 pontot. Köszi Goran mégegyszer. :) Ma már elfáradtam ebbe az egészbe, de holnap reszkessen a muszklis. :D
     
    Gio, Samborg, Rebcsok és 2 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! :)én is a muszlkist csinálom...amennyire lehet kinagyítom a képernyőt...és hagyom, hogy elmenjen a mutató jobbra és utána már nyomom is...ha sokat várok nálam gáz az eredmény:oops:nem várom meg az ablaktörlő módot...xD
     
    -Erbrow-, Mica67, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  4. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Éppen most nyitottam három nullás eredménnyel. Részemről ennyi volt. Egyébként is még 1 hónapot adtam a játéknak. Ha minden így marad, akkor közel 11 év után búcsúzom. :(
     
  5. Eronfox

    Eronfox Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nekem a kedvenc játékom a lufilövöldözés, ami megy is elég jól kliensben, csak sajnos kb 6 játékból 2x magától kidobott a játék, bezárt az ablak, így elvesztettem a jegyet is és pontot se kaptam. Ami még zavaró számomra az a hatalmas tűzijáték, ami kitakarja a lufikat és csak vakon tapogatózom, amíg újra láthatóak nem lesznek, ez sok lufinál nem túl szerencsés. Én ezt most hanyagolom, hátha legközelebb már ez is normálisan fog működni.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, dobál ki a kliens, engem is már kétszer kidobott. Jeleztem . :)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.21
  7. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok! :)

    Én is játszottam kicsit. Nem az erősségem ez a dolog, még az egér használatát is szoknom kell. Mindegyik játékot kipróbáltam, a lufis megy a legjobban, nagyon vegyes pontokkal : 4-20 xD:cry: A végén még megszeretem. :inlove: Kiváltottam én is a Bubitojást.

    [​IMG]
     
    Kuzdern és jutka190226 kedveli ezt.
  8. gulya69

    gulya69 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Én régen a lufissal szerettem játszani, az igazán jól ment.
    Hát most ez nem mondható el, pedig erős a gépem (i9-9980HK proci) és az internetem is 1Gbites:
    [​IMG]
     
    Leho69, Kuzdern, Ms.AbyZu és 2 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az a helyzet, hogy amíg jó volt a muszklison, ha 9200at csináltam, azt mondtam, nem vagyok formában. Most egy darabig nem is leszek.
     
    Kuzdern, Döbi65, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  10. soosmargo

    soosmargo Járnitanuló

    A kliensen 0 pontot ad a lövöldözős, 2 farmon, előtte 1 farmon tökéletesen működött.
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Bubitojás bezsebelve, 50 farmpengő bezsebelve, holnap még meglesem mit lenne jó kiszedni. :)
     
    kukori80 és tina07141983 kedveli ezt.
  12. szinusz

    szinusz Haladó

    ma reggel megvettem a valdemár nyereménybódéban a 200 pontért a 60 szupertápot. a 200-at levonta, a 60 szupertáp nem érkezett meg kb 2 órán keresztül sem eddig még. ezen a kliensen még az ID számot sem tudom megjeleníteni, fejből meg nem tudom szinusz gazda vagyok.
     
  13. beregitisza

    beregitisza Járnitanuló

    A vidámparkot régen szerettem, nagyon jól ment a muszklis. De ahogy a unity verzió bejött, képtelenség vele játszani. Nehéz kiszámolni hogy hol áll meg. Hasonló a party pörgetéshez, tulajdonképpen mindegy hol kattintok, ott áll meg a mutató ahol kedve tartja. Ezt már pár hónapja is jeleztem, semmi nem változott. Miért nem lehet legalább a vidámparkosat emberi léptékre szabni, hogy ne a vak szerencse döntse el hol áll meg a mutató? :( Kizártnak tartom, egyszerűen nem hiszem el hogy ezt a játékot a vidámparkosat, akár a fejlesztők, akár ti itt moderátorok jól/tökéletesen tudnátok teljesíteni. A Renzo jegyeket így csak feleslegesen pazaroljuk, hiába írják néhányan hogy próbálkozni kell. Pár hónap alatt többször próbálkoztunk a párom és a gyerek farmján is, ez így nem játék, ennyi erővel a macska is nyomkodhatná az egeret. :(
     
  14. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Bubitojás, farmpengő megvásárolva :)

    Még éjjel lejátszottam a kellő mennyiséget. Muszklist szeretem, a többi nem az én játékom. Általában 15-20 pontot tudok összeütni. A taktikám, előre lenyomom, így csak felengedni kell a megfelelő időben. Hagyom, hogy elmenjen a mutató jobbra és visszaúton engedem el.Ha sokat várok az eredmény nem lesz olyan jó,mert a futkosó mutató megzavarja a szemem:oops:
    Kipróbáltam a kalózost is, de csak 1 pontokat hozott.
    Lufishoz gyorsaság kell, max. 14 pontot sikerült szerezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.21
  15. szinusz

    szinusz Haladó

    Gazda: szinusz ID: 1296664 megtaláltam id számomat se zseton se szupertáp

    Üdv. hát igen sokkal másabb a játék, lassabb, folyton újra kell indítani a klienssel játszom, mert a unity teljesen reménytelen remélem még megkapom a 60 szupertápomat, vagy visszakapom a 200 zsetont. A remény hal meg utoljára Gazda: szinusz ID: 1296664
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.1.21
    jutka190226 kedveli ezt.
  16. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Lufissal játszottam, de nem volt jó kidobált, lefagyott, közel se lett olyan eredmény mint amikor flash..volt
    bubi meglett , nem is erőltetek mást, így nem lehet.
    Tudom nem ide tartozik, de zavaró a betöltő virágok forog,forog, a talicskás birkák már leléptek
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  17. mumus78

    mumus78 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Látom nem vagyok egyedül a gondokkal Renzonál így nem panaszkodom.. :) remélem továbbfejlesztik ezt az Unity verziót.., mert egyébként lassan elfogynak az emberek..
     
    Alinee2, vízöntő és Ms.AbyZu kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia szinusz!
    Türelmedet kérem, nemsokára visszaér a kolléga aki be tud nézni a farmodra, hogy ellenőrizze a nyereményedet, és akkor jelentkezünk ismét.
     
    vihence és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia szinusz!
    Ez a teljes kínálat a jobb oldalon:
    upload_2021-1-22_15-20-31.png
    A kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy KK szupertrágyát váltottál ki és nem szupertápot, de ezt te is láthatod, mivel a kép nálad készült:
    upload_2021-1-22_15-15-42.png Még játssz tovább, és hamar meglesz a szupertápod is. ;):)
     
    Kuzdern, -ágianyu33- és kukori80 kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Jövök örömködni. :) Jól tettem, hogy pihentem egy kicsit, mert ma megvilágosodtam.:D Rájöttem, hogy hol kell megállítani. Úgy repkedtek a 15-20 pontok, mint a lepkék. Nem úgy állítottam meg ahogy írtátok, hanem a bal oldal ütközésétől számoltam egyet és akkor állítottam meg. Nekem így egyszerűbb volt és kiszámíthatóbb.
    Köszönöm mindenkinek a segítséget. :) Ezen is túl vagyunk. :)
     
    Gio, inanna11, vihence és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.