Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Próbáld meg úgy, hogy amikor elindul az íves vagy akár az egyenes vonalú animáció, akkor finoman állj rá a fakalapácsra lenyomott egérrel, és amikor közelít a közepéhez, akkor hirtelen engedd fel.
    Ez így, az első és második feladatrésznél még elmegy, a harmadiknál pedig hagyd oda-vissza menni pár menetet, és a 3. vagy negyediknél csináld ezt a hirtelen egér-felengedést amikor éppen a szélén megfordul az animáció. Kb. annyi reakcióidőre van szükség hogy aztán középen, vagy annak közelében álljon meg a jobbra-balra futkozó játékelem.
    Kísérletezz, hogy neked mi jön be jobban.
     
  2. dányiréka8

    dányiréka8 Junior szaki

    Szia!Nekem a vakondos csak elveszi a jegyeket,pontot nem ad,de a lufis megy kliens nélkül is.


     
    Neni60 és CoraQueen kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ki szerettem volna váltani a Bubi tojást , de útközben pár problémába ütköztem .
    A legelső , hogy pár jegy hiányzott hozzá .
    A második , hogy a malacpersely üres .
    Mit lehet csinálni ilyenkor , ha én nagyon akarom , és csak a farmomat tudom használni ?
    Gondolkodtam , néztem jobbra , néztem balra , felnéztem , rájöttem , hogy elég pókháklós a szobám , kéne már egy tavaszi nagytakarítás .
    Majd felcsillant a remény , hogy veszek vagy tenyésztek , és bedobom a gazdakörbe , ott szerzek farm aranyat , veszek jegyet , majd azt eljátszom .
    A tenyésztés az lutri , nem kell ennyire izgalmassá tenni , inkább vettem cápát .
    És hogy miért pont cápa ? Hát , mivel beadtam , kaptam 10 millió BTP-T .
    A mai napi baha tp szerzés is kipipálva

    [​IMG]


    Szóval innen indultam

    [​IMG]

    Aztán elkezdtem püfölni a macskát , és kicsit izgultam , hogy játszak is , de meg is legyen a kívánt 1200 zseton .
    Ippen meg lett , sőt jegyem is maradt .

    [​IMG]


    Aztán megkértem Medve uraságot , hogy szeretnék fizetni .

    [​IMG]


    És boldogan jöttem ki a boltból .
     
    stb_farmer, Lejlus73, bocsinet és 7 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ettől szép a játék, hogy millió lehetőség áll előttünk a siker kovácsolásának érdekében!
    Gratulálok!
    Közben azon gondolkozom, vajon lufizzak még? vagy tartalékoljak? :music:
     
  5. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    16 jegyből csináltam 20 zsetont. Nem véletlen hogy nem szeretem. Ha összejön 50 jegyem, inkább átváltom.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mindegyik játékot próbáltad? :music:
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A muszklisnál nekem átlagban 15 pont jön , de van , hogy 20 pont is jöhet .

    Ez a muszklis leírás

    Ez a lufis . És ez , és ez

    Ide be kéne tenni :D Event segédlet, avagy mit hogyan? :inlove:
     
    Namiamano, Babuxx és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

  9. Mohály

    Mohály Aktív író

    Sajnos nálam is katasztrófa ...
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mit kell érezni és hol ? :p

    Most a kis farmon próbáltam a 2 jegyes kalózos ládákat , és most ez a legjobb .

    [​IMG]
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez jó eredmény;) A kalózokkal nekem eddig nem volt szerencsém! -no de lehet kipróbálom újra;)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem az a szisztémám a 2 jegyessel , hogyha középen van lezárva a láda , akkor jobb oldalt van a kulcs .
    A többit nem tom .
    Ez vagy jó vagy nem .
     
    stb_farmer és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Hátha valakinek van tippje a problémámra. Mindig a muszklisat csinálom, a többihez rettentő ügyetlen vagyok. A muszklisnál szinte mindig 20 pontot érek el. Ez most is így van 2 kisebb farmomon, ahol rendesen működik a játék, úgy mint régen. A főfarmomon viszont nem olyan egyenletesen működik a dolog, így nem hogy 20 pont, néha még 5 sincs. Próbáltam klienssel, anélkül, másik böngészővel, stb, de szemmel látható a különbség ezen a farmon a többivel szemben. Mi lehet az oka?
     
    Domos52 kedveli ezt.
  14. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Nálam is felmerült ez a probléma! Sajnos nem megy a játék! Olyan, mintha hiányozna egy fogaskerék!:wuerg:
     
  15. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Igen, nem akadozik, de nem is simán megy. És jobb oldalon nem megy végig a leggyorsabb játéknál. A múltkor is ugyanez volt.
     
  16. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

    Nálam is 2 farmomon simán megy, harmadikon akadozik. Oka? Van egy gagyi szerver szerintem.
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Amikor egy gépen több farmot kezelünk, akkor a farmok sütikészletei összeadódnak, ez által gyakoribb tisztítást igényel a gépünk.
    Ha szükséges, akkor egy napon belül akár kétszer is futtatható a CCleaner, hogy gördülékenyebb legyen a játékunk.
    És mivel a Kliens is böngésző, csak egy egyszerűsített fajtája, az ugyanúgy gyűjti a sütiket.
     
    stb_farmer és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Amikor egy gépen több farmot kezelünk, akkor a farmok sütikészletei összeadódnak, ez által gyakoribb tisztítást igényel a gépünk.
    Ha szükséges, akkor egy napon belül akár kétszer is futtatható a CCleaner, hogy gördülékenyebb legyen a játékunk.
    És mivel a Kliens is böngésző, csak egy egyszerűsített fajtája, az ugyanúgy gyűjti a sütiket.
     
    Domos52 és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Mire alapozod az állításodat?
    Amikor egy gépen több farmot kezelünk, akkor a farmok sütikészletei összeadódnak, ez által gyakoribb tisztítást igényel a gépünk.
    Ha szükséges, akkor egy napon belül akár kétszer is futtatható a CCleaner, hogy gördülékenyebb legyen a játékunk.
    És mivel a Kliens is böngésző, csak egy egyszerűsített fajtája, az ugyanúgy gyűjti a sütiket.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Köszi a tanácsot. Sajnos a csúszka jobb oldalon ki se megy a végéig. Az utolsó leggyorsabb játéknál már mindent kipróbáltam. Ha akkor engedem föl az egeret amikor középre ér akkor biztos hogy tovább csúszik. Ha a szélén ahogy írtad akkor meg biztos hogy rögtön megáll. Sajnos most a Bubitojásért sok jegyet el kell pocsékolni.
     
    lenoxa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.