Valdemár vándor vidámparkja csevegő | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szs75

    szs75 Járnitanuló

    Sziasztok! Ki váltottam a kakast:inlove:
     
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Valdemár bezárta vidámparkját, így mi is elbúcsúzunk egy időre.
    Reméljük, hogy sokaknak sikerült megszerezni a vágyott jutalmakat, vagy legalábbis közelebb kerültek hozzá.
    Találkozunk a következő alkalommal!
     
  3. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A cirkuszi porondmester megérkezett!
    Ahhoz, hogy a ti farmotokon is megjelenjen, egy ki-, majd egy belépés szükségeltetik.
     
  4. kontra.sz

    kontra.sz Aktív író

    SzilvaG, -vadocka70-, Gio és 5 más kedveli ezt.
  5. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Ügyes vagy,gratulálok! Én vakondokat püföltem,hogy levezessem azt a némi feszültséget,amit a malom okozott. Háááát nem ment valami fényesen. Az eleje akad,3%-nál ütöttem az elsőt aztán 10%-nál a másodikat,utána már gördülékeny volt,csak én görcsöltem.1000 fölé alig-alig mentem,pedig a 9 zseton általában meg szokott lenni. Hmmm mérgesen nem püfölök ezentúl.
     
    kontra.sz és Lili060504 kedveli ezt.
  6. Lili060504

    Lili060504 Törekvő

    Én a kalóznál lőttem mérgesen. Bevált,a sárkánytojást kiválthatom.
     
    agi967 kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem most a muszklim megy jobban: 5 , 9, 15 és 20 pontokat ütöttem.A többi még így sem ment.A kalózok eddig jók voltak, de most csak 1 ládát látok,így vakon ütöm a többit!!Eddig ott 200 pontokat is szereztem.
     
  8. jazmin0120

    jazmin0120 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Már van 2 táltosom,viszont újra megjelent a nyeremények között.Nem csak 2-t lehet kitenni?Ha újra kiváltom mit tudok kezdeni vele?
     
    bcsillus kedveli ezt.
  9. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Javaslom, ne kísérletezz a Táltostorony kiváltásával.
    Egy hiba miatt látjuk még (ha már egyszer kiváltottuk). A központban már dolgoznak az anomália felszámolásán.
     
    jeldo kedveli ezt.
  10. Babe_malac

    Babe_malac Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Végre összegyűlt és megszereztem a plusz helyet a mesterségek völgyébe a valdemár cirkusznál. Kiváltottam, mert szerettem volna lekvárfőző mesterséget is. Erre nagy örömmel megyek, hogy lekvárfőző helyet kiváltsam, beadja, hogy fizetnem kell érte!!! Hogy van ez???? Eddig van pékségem, alkimista és természetgyógyászatom. Azt írták, hogy akinek még nincs meg mindhárom (pékség, lekvárfőző és virágkötő) mestersége, azok kiválthatják ezt. Akkor most kárba veszett az a sok cirkuszi játékom???:-(((( Ha tudtok valamit írjátok meg. Köszi
     
    dörikati kedveli ezt.
  11. Babe_malac

    Babe_malac Fórum-zöldfülű

    Hello!
    Megoldódott a problémám egy ki- és belépéssel. JUHÉÉÉÉÉÉ!!!! Tudok végre lekvárt főzni:)))))
     
    kontra.sz kedveli ezt.
  12. Leecooper77

    Leecooper77 Törzsjátékos

    És mi van, ha még is kiváltom? Elveszik, és a pontjaim is bukom amiért kiváltom?
    Ill. mi a helyzet az xxl moringával? A multkor kiváltottam, de az is jelen van? Azt is elbukom, ha kiváltom pontokkal együtt???
     
  13. jazmin0120

    jazmin0120 Járnitanuló

    Szia!
    Köszönöm szépen a válaszod!
    Újabb hiba.Szuper!Szerintem nem lenne baj,ha kicsit lassítana hitelét vesztett Varun.Én inkább a lassabb,ámde hibátlan játékmenetre szavaznék.Az sem lenne baj,ha a játékosokkal hosszú távra terveznének,és megbecsülnék a régóta játszókat...
    Nagyon sajnállak Titeket,hogy mások hibái miatt "pirosra kérdezik a hátsótokat".
     
  14. jazmin0120

    jazmin0120 Járnitanuló

    Szerintem nem bukod a moringát,mert abból annyit rakhatsz ki amennyi szabad földed van.Az őszi xxl-t is ki lehetett váltani ahányszor meglátogatott minket Valdemár.
     
    jeldo és Leecooper77 kedveli ezt.
  15. Leecooper77

    Leecooper77 Törzsjátékos

    Kíváncsi leszek :)
     
  16. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    Sziasztok
    A múltkori Valdemár látogatásánál sikerült kiváltanom a táltost. Most megint ott volt a megszerezhető dolgok közt, mivel nekem mostanáig csak 1 táltosom volt, így gyorsan vettem euróért belépőjegyeket és sikerült megszereznem a 2. táltost is, így most már 2 van a farmomon, igaz mindkettő a Valdemártól. Elszomorító lenne, ha vissza vennék. A modik közül tud vki vmi közelebbit erről?
     
  17. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Hát én hiányolom Valdemárnál a szupertápot multkor sem volt.:music:
     
  18. bcsillus

    bcsillus Utánpótlás-írogató


    Szia!

    A tied biztosan megmarad, ne aggódj, mert összesen 2 táltost lehet kitenni. Egyiket a kincses szigetre, másikat a kergére.;)

    Azok vannak gondban, akik vettek egyet, múltkor Valdemárnál kiváltottak egyet, és most megint ott van a nyeremények között.
     
    kontra.sz kedveli ezt.
  19. kontra.sz

    kontra.sz Aktív író

    Én egyik játékkal sem haladok, csak a macskással. A vakonddal 3-5 pont vagy mi. Az nem megy. :D
     
    agi967 kedveli ezt.
  20. bcsillus

    bcsillus Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Ezt javaslom elolvasni azoknak, akik a 3. táltos tornyot szeretnék kiváltani:


    Sziasztok:)
    Most aztán tuti nem jó helyen keresgélek, de azt hiszem nagy bakit csináltam. Valdemárnál kiváltottam újból a táltos tojást, de nekem kettő van és nem engedi kirakni sehova sem! Azt gondoltam, ha ott van akkor nyilván ki is rakható ez is több helyre, mint a többi tojás! Most mit csináljak?

    Jós Jónás válasza:

    Belefutottál abba, amibe nem kellett volna... méltányossági alapon próbáld meg visszakérni a zsetonokat (táltosért cserébe) a supporton.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.