Valentin csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 10.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Jó kis eventet találtak ki. :D Kiváncsi vagyok, hogy háromféle felreppenő hogyan fog repkedni? Nekm mindig ezzel van gondom, nem szeretem ha venni kell. Hajrá mindenkinek:D
     
    genka53, -W-595-, -orgona- és 5 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De bizony bele van írva:
    A háromféle felreppenő minden területen és minden aratásból jöhet:
    növények, fák, állatok, terményes ólak!
     
    dalmata10, csopke1, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  3. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Moderátoroknak előre is őszinte részvétem:) Miután az elmúlt 5-6 évben még sosem kellett ennyi felröppenő,nagyon remélem,hogy ehhez képest fognak röpködni.Én halásztanyákkal,mamuttokkal,és 14 pannival felvértezve várom az első aratást.És 8 perces rózsáznom is kell majd. Jó lenne mindent összeszedni,és csak utána malmozni,különben összezavarodok,de ezt sosem bírom kivárni:)Hát akkor jó mulatást,hajrá mindenki!:)
     
    hóóvirág, -panama12-, times84 és 21 más kedveli ezt.
  4. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Még meghalni sincs időm, aratni meg végképp nem volt ma.
    De látva a felröppenő mennyiségét arra gondoltam, hogy le kéne kapjam a 2 területnyi mamutot s 1*1-en növényekkel várni az eventet. Most az ólak, mamutok, komfortok nem lehetnek nyerők, mert csak 1-1 felröppenőt adnak, de a 200 db kis kockáról 40-nél több is felszállhat.

    Az ismertető nagyon tetszik. A zenét láttátok, amit East betett?
    Ez nagyon ott van:



    A másik kérdés láttátok, hogy 2 malomtermék piacképes? Na nem én olvastam ilyen figyelmesen át az ismertetőt, egy szomszédom hívta fel rá a figyelmem.
     
    Cyra65, nemethpgabi, -gyöngy-581 és 34 más kedveli ezt.
  5. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    hát elég izginek tűnik
    lassan lesz majd olyan event is ahova nem csak matematikai hanem trigonometriai ismeretek is szükségesek
    mindenkinek jó számolgatást

    a biztonság kedvéért keresek egy abakuszt


    (nadehamost ha ez a játék elméletileg gyerekeknek készült, hát..:)
    szerintem első olvasatra ez az event egy képességfelmérőnek is elmenne)

    de azért valószínű hogy csak elsőre tűnik nehéznek, majd úgyis adja magát ,meg kialakul
    meg száz szónak is egy a vége, majd lesz valahogy:)))
     
    kicsim2, Cyra65, kékegér és 31 más kedveli ezt.
  6. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    Elsőre átfutottam az ismertetőt...majdnem 4000db felröppenő :)
    Sebaj, lenyomjuk ezt is. Majd ha kész az eventnövény, újra átolvasom a feladatot :)
    Ezt is meg kell csinálni, és kész!!!
     
    Cyra65, mezeieni1978, Peszi2 és 21 más kedveli ezt.
  7. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    Nekem is tetszik,ha lesz kínálat, Az én piacomon 2 napja jelent meg a vidra,mivel nagyon óvatos duhajkodás folyik,így nem hiszem,hogy lehet majd kapni,de azért figyelek majd.
     
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Elolvasva az ismertetőt,bonyolultnak látszik.Cetlire jegyzeteltem a fontos pontokat.Első,az event növény legyártása.Utána lehet megint tanulmányozni a leírást,ha elsőre nem jött be.Ajándékot meg sem néztem,mindegy is, mert mindenképpen teljesíteni akarok minden feladatot,azért játszom.5 fajta malomtermék: nem kevés, de meg kell vele bírkózni.Piac képes? Nem rossz, mert a kisebbeknek akik nem tudják teljesíteni a feladatot/ felröppenő miatt/ azoknak segíthet .Persze ha olcsóbban adom akkor még jobban.Pedig úgy fogom,ha lesz mit.A felröpiken múlik minden, meglátjuk,igyekszünk.Jó lesz ez,pláne,ha az ajándékok is meglesznek.Ha időm lesz azokat is megnézem,de most ebéd utáni mosogatás,porszívó és felmosás.Még meg is kell emészteni az olvasottakat.
     
    Cyra65, nolina1965, hóóvirág és 20 más kedveli ezt.
  9. gymikii

    gymikii Fórumlakó

    Kicsit, mintha már túl lenne bonyolítva....Attól, hogy van 4 féle felröppenő, meg 5féle malomtermék, nem lesz izgalmasabb.... Na mindegy, azért csinálom ezt is...
     
  10. barna030303

    barna030303 Fórum bárója

    Szia!
    Csak 3 felröpi van.;)
    Kicsit másoltam az eventismertetőből:

    Az eventhez tartozó felreppenők: Díszszalag, Szív sütőforma, Szerelmes vers
     
    Utoljára szerkesztett: 10.2.16
    Peszi2, alpha58, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  11. KapaKata79

    KapaKata79 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Zsongok ezerrel! :) Átolvastam-átolvastam, fogom még azt hiszem.... Szupinak nézki ez az event is! Igaz még örömködöm a karnevàlin is :) Modik lehetne kérni, hogy szupitàp akció is legyen közben? :) Jóvanna.... :) Mit gondoltok, mi legyen az elsõ felrepi küldés??????? Köszike az ötleteket!!!
     
    csopke1, alpha58, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én bízom a csp hajszoló piac szomszédokban ;) Lesz remélem kínálat ;)
     
  13. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Még alig pihentük ki az előző szuper eventet,máris itt a következő! :D Jó eventnek ígérkezik,de majd kiderül,sikerül-e a sok felröpi! Dolgozhatunk is érte eleget,de hát a szerelem mindent megér! :D Jó eventezést és sok-sok felröpit kívánok minden gazdatársamnak! :D
     
    nolina1965, Meellcc, csopke1 és 16 más kedveli ezt.
  14. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    HM izgibb az meg van !! Lenne event növényke, 2 repcsi amit beteszünk a malomba keverésre, majd az event növénnyel együtt újra. A kapott terméket ismét ültetjük, majd 1 repcsivel ismét malom :Dés kész is o_O:eek:xDxDxD
     
    Cyra65, kékegér, times84 és 22 más kedveli ezt.
  15. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Valahogy sejtettem, hogy az előző event után lesznek most fanyalgók :D Nem tartom olyan nehéznek, inkább kihívásnak. Még az is lehet, hogy ez alkalommal kipróbálom a nullapercezést. A cirmos kitehetőből elfogadnék pluszban néhányat xD
     
    nolina1965, Peszi2, dalmata10 és 11 más kedveli ezt.
  16. KapaKata79

    KapaKata79 Utánpótlás-írogató

    Ez teszi érdekessé az eventet! Nem csak monotonon csinàljuk, az agyunkat is frissíti, szerintem! Gondolkodni kell, ez a jó, nem gyepesedünk be! Magamból indulok ki, mivel itthon vagyok. Fentebb irtam, "àtolvasom-àtolvasom" az event leíràst, szerintem rànk fér. :)
     
    nolina1965, -panama12-, alpha58 és 13 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hát ha ez ihletet ad Varunnak :) Lesz itt még érdekes event ;)
     
    times84, csopke1, alpha58 és 11 más kedveli ezt.
  18. GyörfiRózsa

    GyörfiRózsa Haladó

    Szia...
    Az ábrándos cirmos fix ajándék, így biztos nyeremény.
     
    csopke1, alpha58, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  19. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Semmi pánik, holnap 14-kor kezdjük és csináljuk. Menet közben majd kiderül, hogy hogyan jönnek a felröpik és ajándékba a kevesebből valót kérjük. Nálam csak 1x1-ben növények lesznek, állatok nem, mert az több területet foglal és nem ad annyival több felröpit szerintem. Malmot majd indítjuk amikor tudjuk. Figyelni kell az biztos, de ezt jól tudjuk. Még nem jegyzeteltem, majd este. Számolgatni most nem kell annyit az jó. tetszik még, hogy ez is folytatható játék az event végéig, csak legyen mit adni az állatoknak.

    Jó szórakozást, jó játékot mindenkinek! :)
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyszer fix nyeremény ;) De többször nyerhető ;)
     
    csopke1, dalmata10, genka53 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.