Valentin csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 10.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Ezt megcáfolnám. A páromnak 74-es szinten megvolt a legenda, az esőerdő és egy kis terület hiányzik csak neki a bahamáról. Amihez még nem tud eljutni a szentélybe.
     
    Kukori.és.Kotkoda, GA-BI-O-Farm és Gio kedveli ezt.
  2. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Olyan szép leveleket írtam utoljára a mosómacinak, de semmi plusz kitehető.
    Amúgy nem zavar, mert már csak cserélgetni tudom őket különösebb haszon nélkül. Termőterületre sosem raktam kitehetőt.
    Nagyon sok kaját csináltam és csak a kíváncsiság hajtott, hogy mi lesz a vége.
    Pénzt nem költöttem még aratóra sem, mert beosztással élek (az van amit a feladatokból kapok). Amikor az event kezdődik akkor indítok 48 órást, utána pedig már csak reggel 1 vagy 3 órást, este pedig leszedem kézzel ami van.
    Kirakom a titokfáimat és remélem örülhetek, majd a végeredménynek.:):)
     
    OJani, SzilvaG, Kukori.és.Kotkoda és 4 más kedveli ezt.
  3. -nagyani-

    -nagyani- Járnitanuló

    Sziasztok! Úgy tűnik nekem nem jön össze, hogy befejezzem az eventet, a szerelmes versek kifogtak rajtam. MÉg 3 ajándék csokor hiányzik. Nem voltam szerencsés a felröpikkel. Most a munkának nem lesz meg az eredménye :)
     
    stellácska26 és Gio kedveli ezt.
  4. barikafarmer93

    barikafarmer93 Járnitanuló

    Kész az event juhé. A legelején kaptam titokfákat meg titokólakat, de az csak az első nap volt, azóta nem kaptam, elég furcsa. AB, meg nem jött. Na mindegy, azért jó volt az event, jött 2 új titokfám, ami még nem volt, kicsit piacoztam, jó volt ez. :)
     
  5. maklarimama

    maklarimama Junior szaki

    Gratula akinek sikerült! :)
    Nekem bukta. :cry: nem jött a szerelmes :inlove:levél, minden megvan csak a felhősor hiányzik. A kitevőket remélhetőleg valami jóra el tudom majd cserélni.
     
  6. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Igy igaz nolina 1965! Nekem 30-as a legendam, bizony nagy a kulonbseg ;)
     
  7. puszedlik

    puszedlik Utánpótlás-írogató

    Én is így vagyok sajna vele, szerelmes vers nem jött, így nem lett szerelmes levél sem :( Nem tudtam megcsinálni a felhősort, rengeteg növényem maradt :( Gratula akinek sikerült!
     
    stellácska26 és Gio kedveli ezt.
  8. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Mayacska!
    Mar en is lemondtam az AB-rol es a kitehetorol, de ma szerencsem volt;) Mindenbol bosegesen kaptam, pedig nem szoktam ilyen szerencses lenni . Majd talan a legkozelebbi eventnel szerencsesebb leszel :) Egyebkent en csak a pandakat etettem, igy a masik 2 allatbol nincs is kitehetom , majd csere napkor beszerzem ;)
     
  9. cNobody

    cNobody Utánpótlás-írogató

    Végre sikerült befejeznem, felhő aktiválva, kecske adott + kitehetőt is. Egyszer kellett szupitrágyáznom kb 150-et használtam fel ami kb vissza is jött.
    Gratula mindenkinek.
     
  10. bambika04

    bambika04 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én is befejeztem. Sajnos nekem sem jött össze. Ezen a farmon soha nem kaptam a cicustól + dolgokat, míg a másik farmon elég sokszor kaptam csokrot, meg csokit, így nem kellett annyit gyártanom. Ott a végére csak összejött. Itt már másképp gondolkoztam. Megcsináltam a cicust, láttam, hogy a szerelmes versikék nem jönnek olyan jól, ezért a pandához kezdtem hozzá, hogy legalább a felhőm legyen meg. Utolsó percig bíztam, a kecskében is. Az nem jött össze, + ajándékot sem kaptam. Na nem baj a másik farmomon viszont a kecskééből kettő van. Azt majd valahogy átjuttatom ide és itt is teljes lesz. A legendám állatoknál kisebb ott csak 22 szintű a növényeknél 26, s mégis a felröppenős eventeknél mindig bajban vagyok. U.azt rakom mint a másik farmon, ott mégis mindig végig tudom csinálni. Van egy harmadik farmom is, ami szinte csak ajándék küldésére szolgál. Ott lassan lépegetek felfele, már a 71. szinten járok. Ennél az eventnél ültettem, s a cicást meg is csináltam. Ott jó sok CSP-t szereztem az elején a piacon. Csak cicákat etettem, s mégis elég sok csokit és csokrot kaptam és azon a farmon kaptam jó sok kitehetőt. Ott szerencsém volt.
    Nem tudom a kitehetőt csak csere napkor lehet átküldeni?
    Aki még küzd, annak sok sikert.
     
  11. ada77201

    ada77201 Fórumlakó


    :D Kacsa Kata turbótrágya. ;)
     
    durnieva és -W-595- kedveli ezt.
  12. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Gratula a x2 lakathoz. Ezt hívják "pushing" szabálynak, így ezen elgondolkodnék ha nem akarsz friss reges lenni.
     
    -W-595- kedveli ezt.
  13. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok!Megcsináltam az összesítést, íme:
    Csp -348000, Tp - 286600, Btp - 274200,
    Szupertáp - 46, Szupertrágya - 68, Zokni - 6 ,Kacsa Kata - 39,
    Valentin.cserép -5, Pinkie -4 , RA csatni- 6,
    12ó kupon- 1, 3ó- 2, Titokfa farmos - 3, bahás - 1,
    Szerelmi csokor - 6, Szív alakú süti - 1,
    ARANY BANÁN -4 .
    + kitehetőket nem kaptam,de így is elégedett vagyok ! Még szerelmes levelem is maradt 137,és még a többiből is jó pár! Event elején nem bíztam benne,hogy sikerül megcsinálnom! Sok szerencsét mindenkinek ,aki befejezte,és sajnálom azokat,akiknek nem sikerült!
     
    mamszi5107, taga1, benedekbobe63 és 7 más kedveli ezt.
  14. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Nem szeretnék beleugatni,mindenki úgy játszik,ahogy akar,de ha kapunk felhőt,és érdekel minket a felhősor,akkor legelőször azt kéne megcsinálni. A rávalókat később is be lehet szerezni. Bocsika:)
     
  15. ruglikata

    ruglikata Járnitanuló

    Sziasztok! Nekem is sikerült az event, én úgy csináltam, hogy először letermeltem az eventnövényt, és utána szépen malmoztam, elég bonyolult volt nekem, de mégis sikerült, bevallom először nem hittem benne, hogy sikerülni fog, de nagyon örülök, hogy mégis sikerült! :)
    Most elkezdtem szépen termelni kukoricát a farmon, kaptam 2 db 48 órás kupont is, kaptam 2 titokfát, 2 titokólat, de azokból semmi érdemlegeset nem kaptam, kaptam még 2 aranybanánt, szóval most termelek kukoricát tovább 1x1-en mert nagyon jó az ára. Mindenkinek gratulálok akinek sikerült, akiknek nem, nekik üzenem, a következő sikerülni fog. :) Szép napot mindenkinek, csodás időnk van.
     
    nolina1965, pormacska1, Gio és 2 más kedveli ezt.
  16. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Ez nem beleugatás,hanem megfontolandó tanács.
     
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Egy kisebb farmon ugrottam neki ennek az evetnek - nolinán kívül -. Mivel nem voltam biztos a végeredményben, ezért néhány macska után a pandára gyúrtam, az lett meg először, a felhő miatt. A logikámat más is leírta néhány hsz-el feljebb: ha megvan a felhő, a kitehetőt majdcsak valahogy megszerzem cserenapon, ha nem most, akkor a következőn. Amikor kész lett, akkor a kecskét fejeztem be - itt-ott néhány "resztlivel" etettem a cicust -, mert a cicusnak volt a legegyszerűbb a kajája, mivel ahhoz csak eventgaz és felröpi kellett. Gondoltam, hogy ha másképp nem, 1-2 kör szupertrágyás cuccal a felröpiket meg lehet szerezni az utolsó napon is. De tegnap este ott is simán be tudtam fejezni. Csak az elején használtam 10 szupercsöppöt hozzá. Megnéztem, 25. szinten áll a legendája.
     
    hókristály58, mamszi5107, taga1 és 6 más kedveli ezt.
  18. Pihepehely

    Pihepehely Törekvő

    Nagyon mérges vagyok! 1 azaz 1 db ajándék miatt nem lett meg a felhősorom :( Az aki ezt az eventet "beárazta" biztosan nagyom ráér, vagy egy matektanár.... Az, hogy munka mellett valaki ezt számolgassa, kevergesse, és menet közben az átköltött fórumot olvasgassa az lehetetlen!!! Tajtékzok, mert erre az eventre még költöttem is! :(
     
  19. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a hozzászólásokat, találkozunk a következő esemény alkalmával.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.