Visszajelzés Valentin event 2017 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 13.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Egy kis statisztika: 20 érmével számoltam mindenhol mert gondolom csak nem vagyunk annyira bénák hogy csak a minimum 18 érmét tudjuk bezsebelni.
    felhő: 1025 érme , ehhez 1560 felrepi és 14300 növény kell
    sz.táp: 120 érme, ehhez 180 felrepi és 1650 növény kell
    5 AB: 210 érme, ehhez 330 felrepi és 3025 növény kell
    5 party: 150 érme, ehhez 240 felrepi és 2200 növény kell
    6 titokfa: 75 érme, ehhez 120 felrepi és 1100 növény kell
    4 titokól: 135 érme, ehhez 210 felrepi és 1925 növény kell
    farmdesing: 515 érme, ehhez 780 felrepi és 7150 növény kell
    10 csillag: 135 érme, ehhez 210 felrepi és 1925 érme kell.
    Persze ha nagyon ügyik vagyunk és mindenhol sikerül a 24 érme akkor ennél kevesebb kell.
    Éjszakára memorizálom hogy először a 2 aranyat próbálom meg kilőni, közben ha jön a rózsás akkor azt is. Mellette meg kapkodom a 2 érmés fehéreket is.
    Remélem nem vagyok színvak és az arany helyett nem a rózsaszínt fogom lövögetni. xD
    Ez egy kis memóriajáték is, 1 perc alatt gyorsan kapcsolni hogy melyik szín is kell nekünk. :)
     
    Kukori.és.Kotkoda, vm68, gabehu és 32 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Egy hiba, ha a központból jön, akkor 100 helyen lesz hibás. Senki nincs feljogosítva arra, hogy a központi anyagba belerondítson.
    Majd holnap kiderül. Egy percig nem gondolom, hogy korlátlan mennyiségben megszerezhető lenne. A BP nem jótékonysági intézmény.
     
    HéricsBáró, _Cygnus_, Melan és 13 más kedveli ezt.
  3. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Amikor bekattintunk a játék felületre, ott lesz az hogy "Te" és "Baba mau"... a labdák két oldalán.
    A te pontjaid értelemszerűen az, amit a játékban sikerül elérni, baba mau pontjait a játék generálja, vele vagy versenyben.
    Ha több pontot gyűjt a játékos mint baba mau, akkor kapja meg a nagy kék doboz ajándékát!
     
  4. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Hát ez nem hangzik túl jól! Mindenesetre minden jót neked, és minél gyorsabb visszatérést!
    Így elsőre ez sem hangzik túl jól, nem sok esélyt adok magamnak a kitehetőre, de igazából nem is nagyon izgat, nem hajszolom a tp-t.
     
    _Cygnus_, Melan, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha szeva50

    Ebből hol a 2 termékbónusz , meg a szupertrágya ? :eek: Ja meg asszem van a rúnám is a tölgyön . :p
    A Vágyak Hegyén kóborólni nagyon jó , csak néha a Felismerés Villáma belénk csap , és lecsúszunk a Tévedések Völgyébe :p:cry:
     
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Fätum, _Cygnus_, Melan és 14 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A rengeteg súrlókeféről em is beszélve.
     
    HéricsBáró, Gio, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
  8. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

  9. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Talán rá akarnak venni hogy 60 óránként pakold a tenyészterepet. :D Nekem már most is sok a tenyésztős event, feladat, főként hogy sikerélmény sincs benne.
     
    pukinyúl, Gio, _Cygnus_ és 14 más kedveli ezt.
  10. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Sziasztok.

    Ezek szerint csak a felhősorhoz kell 1560 felröpi. Három területről elég húzós lesz. Vasárnapig nem váltok ki semmit, csak az érméket fogom gyűjteni. Aztán meglátjuk mire lesz elég.
    Sok sikert Mindenkinek:)
     
    Fätum, Kukori.és.Kotkoda, Gio és 18 más kedveli ezt.
  11. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok! Ne ijesztgessetek :), még a maradék kedvem is elmegy. Sajnálom a felhőt, de ha ilyen sok kell hozzá, mindenképpen azt hagyom ki.
    Azt gondoltam szívet melengető lesz ez az event, de így első látásra nem ezt gondolom. Elém rakták a "Csomolungma-t", de csak a hóhatárig jutok? Elég gagyis a helyzet :cry:

    Azért valamit tötymörgök vele, mert aztán jön az a módi, hogy ha már eventet hagyok ki, akkor minek játszom még? Hmmm.... Ez egyre rosszabb.
     
    Beni062001, pukinyúl, Gio és 21 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha sikerül mindig a 24 érme akkor csak 1290 felrepi kell és 11825 növény, az már baráti. xDxDxD
    Már azon gondolkodtam hogy nem is kellene felgyorsítani a bábuk feljövetelét mert olyan káosz lesz a végén a fejemben hogy csak a gonoszt fogom lövöldözni. xD
     
    Fätum, Kukori.és.Kotkoda, Gio és 25 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az event végén a kellékek a játékból kivezetésre kerülnek

    Mátkavirág: 4 TP, 4 CSP /db
    Szívkavics : 2 TP, 2 CSP /db
    Dobólabda: 1040 TP, 1390 CSP, 1040 BTP /db

    A dobólabda :

    • 275 db mátkavirág , ami 1100 Csp
    • 30 db szívkavics , ami 60 Csp
    • Ez összesen 1160 Csp
    Labdánként plusz 230 Csp a visszaváltás ! :D
     
    Gio, _Cygnus_, Melan és 6 más kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Folyamatosan töröm én is a búrám, mitévő legyek!3 területen tudunk ültetni gazt és 7 órásak.Na mármost, ha ennyi eventgazra pocsékolom a szupikakit, nem tudok0 percezni sem.xDA felröpi is nagyon sok, de majd cipelem a két ajándékba kapott Pannikámat és majd lesz valahogyxDMikor megláttam több mint 4000 röpi, nekem fél év alatt van annyixDNa azóta is gyöngyözik a homlokomxD
     
    Fätum, pukinyúl, Gio és 26 más kedveli ezt.
  15. játé(o)KOSka

    játé(o)KOSka Utánpótlás-írogató

    1290 !!! felröppenő csak a felhőhöz és a rávalókhoz kellene ? Egy átlagos farmon ettől ritkán van több 1-1 event során. Ugye csak viccnek szánta ezt a db. számot a BP ?
     
    Gio, _Cygnus_, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ráadásul csak 5 magot kapunk kezdésre, ez se volt szép tőlük. :cry:
     
    Fätum, Gio, inanna11 és 18 más kedveli ezt.
  17. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Ezt az event így komolyan gondolták?! Úgy, hogy jelenleg a játék még mindig kidobál pár percenként? Plusz 7 órás gazból ennyit letermelni, a felröpi mennyiségéről már ne is beszüljünk, miközben csak 3 területen lehet termelni, és jön a felröpi.
    Komolyan kérdezem a BP-t, hogy elment az eszük?! Azért vegyenek már vissza. Igaz, hogy rajtam múlik csinálom e, de ha így folytatják akkor minden eventet ki kell hagynia az embernek, mert másról se szól csak a pénzről, és úgy a játéknak annyira sok értelme nem marad. Munkások nélkül ennyit vetni-aratni 1*1-en rémálom, viszont a 7 órás gaz miatt meg nem éri meg se a kupont felhasználni, se megvenni a munkásokat, mert sok az üres járat, csatnival és társaival ugyanez a helyzet. Az ember szívesen költ olyasmire, aminek van értelme, de ebben a játékban lassan semminek se lesz értelme.
    Tudom, és értem, hogy fontos a bevétel, hiszen abból él a játék, de könyörgöm, akkor legalább lehessen már élvezni, legyen valóban értelme, és legyen sikerélménye az ember, ha már muszáj fizetnie valamiért a játékban. Ez lenne a minimum.
    Az pedig külön szégyen, és vérlázító, hogy a valentin eventet csinálják meg olyanra, hogy teljesíthetetlen legyen. Bár lassan mindegyik event ilyen manapság, és a tenyésztéses eventekről még nem is beszéltünk.
    Még eldöntöm, hogy csináljam e. Talán az kellene, hogy senki se csinálja, egyik országban se, és akkor a fejéhez kapna a BP, hogy nagyon rossz irányba viszik ezt a játékot.
    Tényleg sajnálom azt, amivé változtatják ezt a játékot. Annyi éve játszom már vele, hogy rossz nézni azt, amit tesznek vele. :(
    A több éves munkámat pedig nem szeretem veszni látni, se feladni.
    Ideje lenne a BP-nél és az új tulajoknál átgondolni a dolgokat, mert ha így folytatják sok játékost fognak veszíteni, és már így is elég sokat inaktív játékos van.
    Remélem, hogy olvassák a véleményeket a BP részéről, vagy hogy ezek a vélemények eljutnak hozzájuk.
    Mindenkinek sok sikert, sok felröpit, jó találatokat!
     
  18. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Remélem egy 22 érmés átlagot sikeról összehozzak. Ha a bábuk pár másodperc után eltünnek anélkül hogy kilőnénk őket, talán érdemes felgyorsitani is. Nagyobb eséllyel jöhet a több érmét adó. Majd kiderül élesben.
     
    Gio, _Cygnus_, Melan és 8 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Egyszerűen nem értem a BP gondolkodását, mit akar ezekkel az eventekkel.Nekem már se cimmám, se kapámxDDe belevágok az elevenjébe, jutok ameddig jutok, csakazértisxDDe nem veszek semmit az tuti!!!xD
     
    Fätum, pukinyúl, Gio és 14 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem tudom most hogy állították be a felbukkanásukat, de a múltkori gyalázatos volt. 2 napra megfőztem mire egy érmét adó feljött és akkor egyszerre kettő is. xD Azt se tudtam melyikhez rohanjak, brrr....
     
    Fätum, Melan, Gio és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.