Visszajelzés Valentin nap 2018 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.2.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Gondoltam kihagyom az eventet de meggyőztetek:D az event növényt meg úgyis mindig felszaporítom és akkor már nincs megállás és a Valentinos +1 bónusz is sokat jelent;)
    A memória játék is jó lesz (lehet jegyzetelgetek de lehet hogy nem is kell majd kiderül) közben gyűlnek az érmék is.
    Most nézem már átváltották a nyuszis + karneválos eventből ami maradt o_O:)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.18
    meszimarsi, -W-595-, fabatka és 15 más kedveli ezt.
  2. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Már várom a valentin napot:)
     
    csopke1, osztrak12, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  3. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Bekukkantottam a farmra és beváltották az előző event(ek)ből maradt, dolgokat. Rögtön szintet is léptem, de (rossz a memóriám) nem néztem meg. Mert, hirtelen történt az egész dolog! Még nem döntöttem el, hogy mi legyen kint kezdésre. Még megnézem, hogy miből és hogy állok, mert kellemest a hasznossal, szól a mondás is. Nem szoktam mindent leszedni, PANNI-kom 2db van, lehet még az is, hogy a vegyes módszert fogom alkamazni most. Ui: Kebel-cleanerztem magam és az eredménye egészen jó! A Ccleanernél, moderáltam magam! Megnéztem mindent beváltottak!! Döntöttem a kezdésre valók ügyében, 1terület fa, 1terület növény és 1terülen ólak lesznek kint. Most így látom jónak, de majd holnap kiderül, hogy mennyire jó ez kezdésre. Ez nem csak tőlem függ, a röppi mennyiségéről, "csak kicsit" tehetek én! A többiről más tehet, ha tesz akkor lesz röpi, nem aggódom, mert nem szoktam!
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.18
    ada77201, osztrak12, Maszatka47 és 15 más kedveli ezt.
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Köszönöm a türelmet. Igen, lehet tovább játszani ha szeretnéd.
     
    ada77201, rudcsi24, pisti243 és 31 más kedveli ezt.
  5. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Köszi, ez jó hír! :)
    Vagy mégsem? Termelhetem tovább az eventgazt.:p
     
    fabatka, osztrak12, Maszatka47 és 14 más kedveli ezt.
  6. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Egy kicsit megdrágultak az árak. Pedig a 2x2-es kitehetőből jó lenne néhány darabot szerezni - nekem az is előrelépés a meglevők többségéhez képest, meg külön szempont, hogy elég naponta egyszer rákattintani. A 2x2-es kitehető pont annyit tud, mint a "tarka marha" a tejshakéból, (az időkülönbség nem számít) csak nehezebb megszerezni. Több növény kell hozzá (bár rövidebb idejű, de az aratások számát az nem befolyásolja, 1 aratás -x db növény), és ami nem mellékes, a mini játék itt sok-sok időt és energiát elvisz.
    Ha az ember a felhőig megcsinálja, akkor minimum +700 csillagos érméje lesz, ez 3 kitehető (nekem). Utána viszont cc. 4000 növény kellene egy kitehetőért. Ez egy kicsit sok.
    Na, ezt még átgondolom.
     
    osztrak12, Maszatka47, Gio és 8 más kedveli ezt.
  7. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    A +1 termést érdemes kiváltani most vagy jobban megéri majd az időutazó event küldetéshez? Az is termelős lesz?
     
    Gio, -Fülemüle-70, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia Tamás!

    A kitehetők többször kiválthatók?
     
    Gio, Swordfish, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  9. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Uncsik,nálam most kettő van,itt alvósak,betegek na nem annyira hogy boltba ne tudjunk át menni s,ne legyen kívánság műsor,fagyi vagy jégkrém:D:inlove: midig ők győznek:wuerg::inlove:Azért pár banánra rábeszéltem őket,de lehet hogy én eszem meg!!!!:D
     
    fabatka, imi010, Maszatka47 és 18 más kedveli ezt.
  10. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Melyik + 1 termésre gondolsz? A mai lakat nyitásra illetve a sor végi dobozra?
    Amennyiben ma 24-óráig nem váltod ki akkor csak FA-ért van lehetőséged és bizony mérlegelni kell melyik éri meg jobban.
     
  11. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok Gazdatársak! :)
    Olvasok olvasok olvasok... Értem is, de mégsem vagyok benne biztos. Azt gondolom hogy a sikertelen játék is beleszámít a lejátszott játékba, már volt ilyen. Csak nekem nem egyértelmű , hogy egy minijáték alatt mennyi kártyát lehet fordítani?
     
  12. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok!
    Már tudom, hogyan fogom játszani a memóriát.
    Előszőr első sor 1-es, 2-es négyzet. Ha nem egyformák, leírom, mik voltak.
    Második: 1-es, 3-as. Ha ezek sem, leírás, majd 1-es, 4-es, és így tovább. Legrosszabb esetben a 7. nyitásnál lesz párom, de akkor már a többi 7 figura helyét ismerem. Ezután már minden nyitás biztos. Így max 14 lépésből kész vagyok, de ez a legrosszabb eset, és így is 7 csillagost kapok.
    Egy kérdés: nyitás után, ha nem egyformák, mennyi idő múlva fordulnak vissza?
     
    ada77201, -W-595-, fabatka és 16 más kedveli ezt.
  13. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    A mai lakatot ma kell kinyitni természetesen de a sorvégi dobozt ráérsz kinyitni amíg tart a Valentinos naptár.:)
     
    ada77201, fabatka, nyaf-nyaf és 15 más kedveli ezt.
  14. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szia! A kalendárium leírásában Ez áll: A sorvégi extra dobozok később is nyithatóak!
     
    ZitaGAZDA03, fabatka, nyaf-nyaf és 15 más kedveli ezt.
  15. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Köszi, mert engem is érdekelt, és muszáj lesz, hogy ki tudjam venni a boltból ami kell!
     
    fabatka, Maszatka47, Gio és 4 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen.
    1-et kapsz amikor végig játszod az eventet (20 mini játék) boltból meg annyit váltasz ki, amennyire van csillagos érméd.
     
    fabatka, imi010, Maszatka47 és 7 más kedveli ezt.
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Sikertelen játék nincs, ha 3 napig raksz egy játékot, akkor 3 napig rakod :D
     
    ada77201, újfarm53, fabatka és 13 más kedveli ezt.
  18. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    (Azért a medálos event jöhetne még, mert több, mint 8 millió csp-t kaptam beváltáskor, úgyhogy az az event nálam most első helyen van eddig.)
    A memóriásnál mivel időkorlát nincs, ezért nyugodtan lehet meredten vizualizálni a képeket, vagy papíron megrajzolni az ábrát annyi kockával, ahány a keretben van és beírni karaktereknél a kezdőbetűt, háttérnél a színek betűjét.

     
    ZitaGAZDA03, ada77201, -W-595- és 19 más kedveli ezt.
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Hát nekem is nagyon jó sok mindent hozott a konyhára a nyuszis event..azért csak megérte csinálni;)...meg a karneválos is csak adott a cukorkákért.
    A mostani eventet még most tanulmányozom..még félig érthető...de majd lejön ..kicsit még olvasni kell..meg itt is olvasgatom a dolgokat hozzá.
     
    fabatka, imi010, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  20. juditka81

    juditka81 Aktív író

    Üdv. Én sokszor bírálom az eventeket, de most nem értek egyet veled.1 területen 5 nap alatt vígan le lehet termelni a 14250 eventgazt.1 terület ad 600 db-ot.Csak vizet használva (trágya sem kell) egy nap 5-ször arathatsz, az 3000 naponta.5 nap alatt az 15000.És a többi területet nem kell lebontani,átalakítani.(persze ehhez 4 óránként tudni kell aratni.Ha nem megy, még mindíg van egy 6.nap, plusz két fél nap, a kezdő és a befejező.
     
    ZitaGAZDA03, eviii_mee, fabatka és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.