Visszajelzés Valentin-nap - 2022. február - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 9.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Nem vagy ezzel egyedül, nálam is ez van, már rácsaptam mérgemben párszor a számítógép asztalra, mintha szegény ő lenne a hibás.
     
    Éva0315, -kaktuszable-, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    52.tőt játszottam le, még nem tudom melyik kitehetőt válasszam emlékbe, nagyon örültem a virágfestésnek,mert így kettő
    kapott van és már csak hármat kell összehoznom /57 piccolóból:p:p:p
    Aki kész annak gratula, aki még agytornázik sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    Hagymácska55, Éva0315, hugi77.1 és 10 más kedveli ezt.
  3. anci091551

    anci091551 Haladó

    szia! Nekem is ugyan ez a bajom. volt hogy egyet 5 perc alatt tudtam megcsinálni! csak a mini játéknál fordult elő. Nagy nehezen végigkínlódtam.
     
  4. bice-bóca

    bice-bóca Fórum-zöldfülű

    Sziasztok nálam be sem jön a játék csak 100 % on talicskáznak a birkák .:( :(
     
  5. anci091551

    anci091551 Haladó

    Szia! Itt előttünk adtak pár tanácsot. Én már nem próbálom ki, mert befejeztem, de olvasd el, hátha neked segít!
     
    Pandapoc♥, Éva0315 és DevilMókus kedveli ezt.
  6. Nannni

    Nannni Utánpótlás-írogató

    Szinte felgyorsultam!!!! Egy óra alatt már 10 játékot is letudtam játszani.Igaz közel 300 játékot kellene,de örülök,ha a felhőig eljutok pár farmomon , a többit hagyom. Rémálom , mennyi játékosnak pocsék a gépe?!
     
    Caccus és DevilMókus kedveli ezt.
  7. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Egészen a mai napig nálam is nagyon lassú volt a memóriajáték, az előbb viszont villámgyorsan le tudtam játszani két játékot.(Legalább tudom, hogy nem a gépemmel van baj...)
    Köszi, hogy megosztottad, még épp időben vettem észre! Én minden apróságnak is tudok örülni :)

    50 játékot lejátszottam, a virágfestést begyűjtöttem, megyek gyűjtöm az infókat, hogy hogyan lehet gazdaságosan és gyorsan növelni a tápok mennyiségét.... (Eddig csak kevertem, meg a piacon vettem.)
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A virágfestésig ennyi érmét szereztem . Hogy jó vagy rossz , nem tudom .

    [​IMG]
     
    Éva0315, anci091551 és zsani_apja kedveli ezt.
  9. Bolygóhollandy

    Bolygóhollandy Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a lehetőséget a sok ajándék megszerzéséhez,le is termeltem mindent hozzá.A forgatás cirkusz,abba is hagytam.Több mint egy óra alatt 7 játék,még van 43. A többi farmomon is csak a felhőig küzdöttem,a többi kuka.Jön a Karnevál,hirtelen minden megjavul!?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  10. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Aki szeretné ajándékba a kitehetőket, "emlékbe" (nekem rossz emlék, rá nézni sincs kedvem:wuerg:-.-) az írjon rám és elküldöm neki következő cserenapkor csak jó lesz valamire nem más felhőre. :)
    Csak hadd szabaduljak meg tőle.....

    Én sajnos 12órás munka mellet képtelen voltam eljutni a 41.szintig:oops:
    Még úgy sem, hogy teljesen kifosztottam a gazdakörit trágyák miatt, sajnos szükségem volt az alvásra IS és erőm sem volt felkelni hajnal 2-3kor ahhoz, hogy betudjam hozni a lemaradásokat.
    Kosarat nem fogok venni azért, hogy a 39.es szintről a 41.re jussak, így az utolsó pillanatban, mivel nem azért játszom, hogy pénz költéssel könnyítsem meg a dolgom, hanem, hogy minden lehetséges forrást feltudjak használni, amit a farmerama kínál egy-egy event alkalmával, (gazdaköri, ládák,farmpengő stb)
    Ritkán járok így, hogy elbukok a cél előtt:(
    hát így jártam, kicsit dühítő, és egyben szomorú látni, hogy értelme nincs még egy vetést csinálnom, hisz nem tudnék learatni időben.:(

    Szebb napot

    A.
     
  11. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Számomra itt a vége. fuss el véle:) 66 játékon vagyok túl, a boltból mindenfélét megvettem, volt amit többször is, összesen 4 érme maradt talonban, amit már nem tudtam elkölteni. Nálam nem volt olyan nagyon lassú a mini játék, de azért gyors sem:)
    Mindenkinek gratula, aki befejezte, vagy elérte amit szeretett volna, a küzdőknek kitartást, akinek nem sikerült most, annak legközelebb biztosan fog!
    Szép napot nektek!
     
    fakír1020 és Hagymácska55 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az eidetikus memóriával rendelkezőknek ez volt a legkönnyebb event .
     
  13. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Valentin-napi event véget ért.
    Ezennel a csevegő is bezárja kapuit. Reméljük, hogy mindenki jól szórakozott.
    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.