Visszajelzés Valentin-nap event csevegője - 2023. február

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 8.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A Valentin-nap event a művészkert mechanikára épül.
    Ez is "dominós" event.
    Ezennel az event csevegő megnyílt.

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2023. február 9. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2023. február 15. (szerda) 14:00 óra


    Event jellege: növénytermesztős, felröppenős, malomban keverős, mini-játékos
    Eventnövény: Völgyi rózsa
    Felröppenők: Munkáskesztyű, Kerti kislapát
    Malomtermék: Vetőmagos zsák

    Különleges kellék: Csillagos érme
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes/nehéz

    Az event a Főfarmon és a szédült szántón zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint az Főfarmon és a szédült szántón lévő eventbejáratból érhető el:


    bejárat.png

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenők miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    Szórakoztató játékot kívánunk!

    .
    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    maszilva, PZoli64, ljanika6 és 11 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

  3. Goran

    Goran Fórum hercege

    4 piccolo :music::D:p;)
     
    maszilva, pirozse, Baby72 és 18 más kedveli ezt.
  4. .missrofi.

    .missrofi. Junior szaki

    De jó hogy mindenhol terményes ólaim vannak kitéve ahol jönne a felröppenő...
     
    nolina1965, Baby72, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  5. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Szia!
    Nemcsak a felröppenő jön onnan hanem az eventnövényt is arra a 2 területre kell vetni.
    Nálam is most terményesek vannak kint de este hosszú érésű növényre cserélem majd őket a felröppenők miatt.
    El kell dönteni melyik számodra a fontosabb. A terményesek vagy a felröppenők az eventhez. :)
     
    nolina1965, Baby72, PZoli64 és 19 más kedveli ezt.
  6. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Nagyon tetszik az event és az ajándékok is szuperek. A felhő hasznos. A bolt kínálatának megszerzése bizonytalan, mivel attól függ, hogy jönnek a virágok (szerencse), de a haladási sáv végéig mindenképpen csinálni fogom.
     
    maszilva, nolina1965, Baby72 és 19 más kedveli ezt.
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Úgy látom most érdemes kapát ragadni. Ne vegyétek tutira, de számításaim szerint 22800 gaz kell és 1425 felreppenő. Jó a felhő és kellenek a piccolók is, úgyhogy előveszem a tartalékokat is. Az érésidőt nem néztem, de naponta 4 alkalommal biztosan szedhető vízzel és trágyával. 19 sima aratás persze a csillagos érme lutri azért valószínűleg még több gaz kell, de a 2 piccoló meglesz így is a kicsiken is. Holnap meglátom mennyi felreppenő jön induláskor és abból kiindulva termelek. Ha nem úgy adja ahogy szeretném akkor a kisebbeken csak egy területen ültetek gazt a másikon hosszút és a végén gyorsítva letermelem a hiányzó gazt. A nagyobb farmokon ahol tudunk nullázni nem lesz gond. Végre egy olyan event ahol érdemes küzdeni. Sok sikert és jó játékot kívánok. Egy kicsi gondom azért van a kicsiken ott még a mostani eventtel küzdök. A terményeseket a tisztásra pakoltam szerencsére.
     
    maszilva, nolina1965, Baby72 és 26 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ssziasztok.
    Nem vagyok 1 minijáték fan ,viszont ez nem idöre megy, és általában jól szokott menni:)
    Sok hasznos dolgot ad a felhő, a boltba is akad,és játékba is lehet szerezni ez olyan gyüjtögető event lesz-jöhet:D
    A főfarmot viszont tele tettem terményessel ,most már mindegy xDamig a bónusz és az akció él ott marad:)
    A szédültön este kiteszek valami hosszút éss ott kezdem az eventet csak,a mackók ugyis csak Fp adnak hát nekem az a mindegy állapot:music:
    Viszatérve ez jó eventnek tűnik-játszható is hasznos is;):)
    Jó játékot és sok nyereményt mindenkinek..:)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.23
    maszilva, nolina1965, Baby72 és 30 más kedveli ezt.
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Mind!

    2*202 db 1*1-es terület áll rendelkezésünkre. RACS használatával 1212 db a fordulónkénti nettó hozam. A táblázat utolsó haladási sávjának eléréséig 465 malomterméket kell előállítani (mivel kapunk ajándékba is), így 22320 egaz és 1395 felröpi szükséges. Ezen típusú event normálisan szokta adni a felröpi, így eddig sétatempóban haladva, extrák nélkül sem volt gond vele.

    Felszaporítás után 18-18,5 kör ültetésre van szükség a teljesítéshez. Az egaz vízzel és trágyával 04:20 alatt érik be, csak vízzel 04:48 alatt, így akár a trágyázás részben vagy egészben el is hagyható sétatempóban is. Az érésidő lehetővé tesz napi 4 alkalommal aratást és vetést, így felszaporítással együtt 5 nap alatt sétatempóban is teljesíthető a 6 naposra kiírt event.

    A felhősor 400 malomtermékkel, tehát 19200 egaz termelésével és 1200 felröpivel elérhető, ez 16 fordulót, tehát 4 napot jelent sétatempóban a rendelkezésre álló földterületeket kihasználva.

    Jó játékot kívánok mindannyiótoknak!

    u.i.: a saját személyes taktikám az lesz, hogy csak holnap, event kezdete után, valamikor délután bontom a terményes ólakat, szerintem ezért kár morogni, a feröpi mindig jól jött, idő meg bőven van. Sétatempót választok és majd 1-3 játszásra használom fel összesen a malomtermékeket.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.23
    maszilva, nolina1965, zagimichna és 37 más kedveli ezt.
  10. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Végre, egy jó kis event, és az ajándékok sem rosszak. A foltos-dominós eventet évekig ki hagytam,mert nem sikerült ráncigálni..... de amikor ua. volt a virágokkal, szülinapi eventen, akkor bele ugrottam fejest, mert azt mondtam, hogy szülinapi, és ezért meg csinálom. Alaposan bele is tanultam, és tetszett is, így most szívesen fogom pakolgatni a virágos ládákat. A gaz nem kevés, de két területen menni fog. A röpi sem vészes. Szóval, nagyon örülök neki, hogy végre!!!! Egy jó event lesz. Mindenkinek sok sikert, jó játékot kívánok!
     
    maszilva, nolina1965, Baby72 és 23 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egyfolytában azon gondolkodtam idáig, hogy miért nem egyeznek az én számaim az event teljesítésekor a tiéddel?
    Rájöttem azt hiszem.
    Ezeket levontad a számokból? "Az event indulásával 7 vetőmagos zsák látszik a játék ablakában a felső ikonok között + 3 db a játéktér jobb szélén lesz kihelyezve."
    Nekem ugyanis ez jött ki:
    A teljes rendezvényhez 465 (475+10 l a rendszertől) vetőmag zsák szükséges:
    22 320 x völgyirózsa
    1 395 x munkáskesztyű
    A felhőig pedig 19 200 x völgyirózsára van szükségünk. (persze lehet, hogy én tévedek, ha igen akkor majd jön valaki aki tisztába teszi ezt az összegubancolódott matekot :)
    ***************************************************************************************************************
    Egyébként az event nagyon tetszik, az egyike a legkedvesebb minijátékaimnak a dominózás.
    Jók az ajándékok és a bolt választékára sem lehet panaszunk egy percig sem (bár ilyen elég ritkán fordul elő :D)
    A tervem a szokásos: pörgetek, ha szerencsém lesz nem nyúlok a tartalék bónuszládákhoz. Ha nem lesz szerencsém akkor igen. Szupertrágyával lezavarom a szükséges növényeket, gyorsítva a felhőkkel kari sütivel és ártatlansággal.. Nullázok a felröppenőkért és utána, ha végeztem lejátszom a dominópartikat, nagy élvezettel. Természetesen a játék célja elsősorban a csillagos érmék lesznek, (bár ez eléggé szerencse függő dolog lehet) azokat szeretném legelőször kiemelni. Az első oldalt szeretném kiüríteni teljesen ehhez, ha jól számoltam 820 éremre lesz szükségem, aztán meglátom, hogy mire jutok a terveimben és a valóságnak megfelelően módosítom a vágyaimat :)


    Csodaszép az event grafikája, élvezni fogom a játékot benne.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.23
    maszilva, nolina1965, barbi021951 és 22 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Sikeres eventet kívánok mindenkinek;) Bolt fosztogatásra fel!
     
    nolina1965, tandem6, Pitemano és 14 más kedveli ezt.
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Leírtam, hogy hogyan számoltam, ebből látszik, hogy én a 7 db-ot vettem figyelembe.--> "468 malomterméket kell előállítani (mivel kapunk ajándékba is)"
    A plusz 3-at nem tudom miért nem, pedig a mondatot is elolvastam, a képeket is megnéztem soraim keletkezésekor (meg közben dolgozom is xD ). Köszönöm, hogy szóltál!
    Minden jót!
     
    nolina1965, PZoli64, Szaby200342 és 12 más kedveli ezt.
  14. Ágica-1958

    Ágica-1958 Aktív író

    Sziasztok!

    Hurrá .... ( örömében ugráló barifej ) xD.
    Nagyon tetszik az event, jó lesz a felhő, hasznos dolgokat ad, a mini játék is jól játszható, ámbár van benne egy kis szerencse faktor is, de szokott sikerülni a rakosgatás. A bolt kínálata is jó.
    Úgyhogy szuper eventet kaptunk!
    Sok sikert Mindenkinek!
     
    Baby72, PZoli64, Andzsi1971 és 10 más kedveli ezt.
  15. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Én nem szeretem az ilyen szerencse eventet. Nem tőlem függ ,engem irányítanak :sleepy:
     
    milanzs és Tavirózsa kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bárki tévedhet;)
    Pót szülinapi event;) Ez sokaknak tetszik;)
     
  17. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Végre egyik kedvenc eventem! Az ajándékok is jók, már várom. :)
     
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Mire idejutok, mindig kiszámoljátok, hogy mennyit kell ültetni és megadjátok a szükséges dolgokat ezért ezt most megint köszönöm. Mire végigolvastam az eventet rájöttem, hogy a hasonlókat is szívesen csináltam, bár nem mindig sikerrel, de majd most!!!!Szerintem kihagyhatatlan és nagyon fogok igyekezni, hogy mindazt amit kinéztem meg is tudjam szerezni. Mosolygós, vidám és sikeres eventet kívánok mindenkinek:D
     
    maszilva, katimami51, Baby72 és 19 más kedveli ezt.
  19. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    Sziasztok
    Az event nagyon tetszik .A felhőket nagyon szeretem az ajándékok is jók.
     
    ildiko44, Baby72, PZoli64 és 9 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Eddig jutottam . Ez mit jelent ? Ha ezt megbűvölöm , meddig juthatok ?
     
    juliannakoczkas és -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.