Visszajelzés Valentin-nap event csevegője - 2023. február

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 8.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Köszi szépen! Azt hittem a lejátszott játékok után :)
     
    juliannakoczkas és farmerogirl kedveli ezt.
  2. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Mint az életben, itt sem fontos mindig mindent a teljesítményért tenni. :)
    A felhő megvan, a többi pedig jutalomjáték. Az arány nem rossz, 465 játékból 523 érme. Az event végéig ültetek kis területen, abból még csurran-cseppen.
    Igazából a célom az érmék voltak, így ha csere végeztével sem adott megfelelő mintázatot, már ki is pipáltam akkor is, ha csak két érme lett a jutalom.
     
  3. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Verőfényes szép napot mindenkinek.:):inlove::music:

    Az alap cél meg van, egyhúztomban lejátszottam a minimumot. Minden piccolo, valamint a felhő. Még kicsinyt jáccadozok a mai napon. Csak reménykedem, hogy a sokadik event után legközelebb már lesz nekem is pár kerekes bónusz, hogy 1 óra alatt végezzek. Ha nem.....akkor sem fordulok Strasszburghoz.xD:pxD
     
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Csoda szép napocskák időt mindenkinek! Event kész,még egy aratás és mennek ki a jószágjaim!Tetszett,jó kis játék volt!
     
  5. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Szia!

    Nekem csak 1 piccolóm lesz az érmékért mert bár nem érzem magam ügyetlennek mégsem sikerül a 2. Talán a szerencse, talán valami más miatt nem jön össze. Egyébként nem esem kétségbe mert az utóbbi néhány alkalommal említésre sem méltó dolgokat kaptam a ládákból.

    Nem tudom, csak én érzem úgy, hogy a fantasztikus szülinapi event óta nehezebben, több extrával teljesíthetőek csak a feladatok? Tudom, tudom nem kell mindent megszerezni, de itt már rég nem erről van szó. Azért kissé durvának tartom, hogy annyi érmét sem bírok összeszedni amivel legalább a 2 piccolot sikerülne kiváltanom.
     
  6. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Most játszottam le a 475. játékot. 483 db érmém van. A célom, hogy a két piccolót és egy darab Neon ólak ládája II.-t kiszedjek, úgyhogy a maradék 57 érméért még játszom tovább.
    Szeretem ezt a minijátékot.
     
  7. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Szia!Örülök a csodás hozzászólásodnak,be néztem ennyi mi olyan nagy dolog ebben.:D
     
  8. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Eddig 585 malomtermék - 473 csillag.
    Piccolokat, 6 db 1 órás és 1 db 3 órás farmmunkás kupont szedtem ki.
    Fél gőzzel még folytatom.
     
  9. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Event befejezve, 636 játék, és 574 érme. kivettem a piccolokat, a bónuszládákat, és 1 db. 1 órás farmunkás kupon.
    További jó játékot mindenkinek ! :)
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Még 22 csillagos érmét kell összevadásznom... és kész a terv;)
    Szép ez az event! Jó ültetgetést mindenkinek!
     
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Utoljára szerkesztett: 13.2.23
  12. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Sziasztok!
    Hiába szereztem meg mind a 4 piccolót, persze hogy nem adott fa fát. :( Havermackóval, levéltánccal, multitaszkinggal már tele a pajta :(. Nagyon unom már a hiába való kísérletezést. Minek kell történnie, hogy végre a farmarany fát adja?
    Köszi
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is csak azért csinálom végig, hátha egyszer lenne egy FA fám, mert egy sincs,de eddig semmi. :( Lassan nem fognak érdekelni a piccolók sem....
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.23
    jutka190226, Baby72, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  14. Mazsola71

    Mazsola71 Járnitanuló

    Szia. Nekem 240 virágágyásból 146 érmém lett.
     
    Teringettét és juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Még 22 pont kell és a tervet teljesítettem. Kiváltottam a Piccolokat a bonus ládákat, még egy neon ól a cél, aztán befejeztem. A bonusok rendben voltak, a Piccolok 2 varázskalapot, ( 160 FA/ db) 1 Havermackót, 1 Multitastingot adtak. Jack ajándéka mostanában elkerül.
     
  16. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Én befejeztem. Elértem a kitűzött célt. A piccolok engem sem dobtak fel sajnos: Végtelen kincskeresés, Ingrid tanítványa és 2 db Tündér termálforrás... Én is Jacket várnám, de hónapok óta nem kaptam sajnos.
    Sikeres befejezést mindenkinek!
     
    Kuzdern, jutka190226, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  17. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    pecástündér, Anulu73, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  18. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ne add fel a reményt, emlékeim szerint nekem is Piccolo ládából jött az egyik!
     
  19. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    4 piccoló bezsákolva, de nem teszem ki, gyűjtöm őket addig, amíg pozitív visszajelzések érkeznek a gazdatársaktól a nyitás után (már 32 db pihen a raktárban...). A csillaggyűjtést alapjáraton folytatom, a kuponokra mindig szükség van. :)
     
  20. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Két piccoló lett kiváltva,de hallom nem nagy durranás, én is később rakom ki,de ma egy varázskalapot kaptam annak örültem:D
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.