Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tehetnének kivételt . :inlove:
    Lehet , akkor fog kijönni a decemberi eventnaptár .
    És ott már látni fogjuk , hogy mikor lesz tenyésztős event .
    És ha látni fogjuk , akkor megkérdezhetem , hogy mit tenyésztünk januárban ?
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Láblógatás event lesz;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ládaválogatás lesz ? Hol ?
     
    peter1022 kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Na ezen jót kacagtam! Még a holnapi eventet nem érted, de már kiváncsi a januári tenyésztésre!Köszi,tényleg jót kacagtam, még a könnyem is kicsordult!
     
    ildiko44, peter1022, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 1.11.22
    peter1022, HéricsBáró, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon lesz Dekor vásár, tippeléssel? :music: Nekem tetszene, ha az eredmények függvényében lennének a megvásárolt dekorok tulajdonságai;) - volt már ilyen!
     
    peter1022, magdi06 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, szép reggelt!

    Volt hasonló esemény, jól emlékszel, ott a VB nyertes országokra lehetett tippelni megvásárolható dekorokkal.
    Én a focihoz teljesen analfabéta vagyok így a kosárban kérdeztem meg a fiúkat a tippjükről, 3 országra tippeltem, egyik sem jött be. Úgy emlékszem ott a németek győzelemesélyesek voltak, gondolom ezért is volt az a játék. Most? Halvány fogalmam sincsen, hogy kit várnak, ha várnak egyáltalán valakit győztesnek.
    Utánanéztem a Wikiben:
    A 2022-es labdarúgó-világbajnokság a 22. világbajnokság lesz, melyet a szokásos időszaktól eltérően, a helyi időjárás miatt november 20. és december 18. között Katar rendez. Az esélyekről nem írnak semmit sem :)
     
    peter1022, HéricsBáró és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem értek a focihoz... de játszani szeretek, tippelni is;) 4 dekort vettem... -a gyerekek és a párom javaslatára... benne volt a német zászló;) Ez teljesen véletlen volt! Farmfoci sokkal szebb az itt ültetett rózsákkal;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A német nálam is volt, nem régen vettem be a területről. Talán, ha a mennyiségi korlátot felszabadítanák a szabad pörikről keresnék mindhárom dekornak újra helyet. Így nem fogok, mert elszállnak az éterben.
    2018., jaj, de régen volt már, el sem hiszem...
    Egyébként tényleg jó játék volt, még én is követtem az eseményeket, pedig kint volt az Utálom a focit zászló a farmon :D
     
    peter1022, HéricsBáró és jutka190226 kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Utálom a focit8) ez nagyon jó:)

    A múzeumba sem férne be nálam, akkor sem , ha minden területre jönne múzeum:wuerg: De innen még messze állunk:music: Szóval töltik a menüt, esetleg felülnek majd egy felhőre;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ez egy létező itemje a játékunknak: [​IMG]
     
  12. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Gyöngy!:)
    Igen, a gazdaboltban a dekorációk, azon belül a zászlók részlegén találod meg. 20 FA-ért árulja a gazdaboltos.:);)
    [​IMG]
     
    -vadocka70-, peter1022, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  13. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Palika :)
    Köszönöm, tudok róla, ott vettem meg én is :D Abban a pillanatban beleszerettem amikor megláttam, hogy létezik. Amikor a játékot kezdtem még három pasi nézett a TV-ben focit és miután voltak sportcsatornák szinte folyamatosan az ment a tévében :D
    Én pedig ezzel lázadtam xD:cry:xD
     
    peter1022, HéricsBáró, vihence és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Evenkor szabadon választott dekoros felhő lesz akkor teszek rá egy ilyent;)
     
    magdi06, peter1022 és -Palika17- kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz blekk frájdéj akció ? :inlove:
     
    peter1022, Merilin és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. Shiba86

    Shiba86 Törzsjátékos

    Sziasztok farmerek!
    Hosszú kihagyás után visszatértem a játékhoz! Újra farmerkedek, már nagyon rég óta, csak kapkodom a fejem milyen gyorsan peregnek az események. Mikor visszatértem pont volt teliholdas event,persze másnap már vége is volt! :( Ilyen az én szerencsém,no de nem adjuk fel, elkezdődött ez a vikinges event,csinálgatom hátha jutok valamire,de megmondom nektek az őszintét ide rendesen fel kell zárkózzak mert azt se tudom sokszor hogyan is kellene csinálni hogy jobban haladjak.Idővel menni fog! Ti hogy haladtok?
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez mi , és ki hozza , és hogy lesz a mienk ? És mit fog enni ? :D

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] )​
     
    peter1022, vcsaba18, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem ez a baha tartalombővítés gazdaköri feladatinak a beharangozója. A német fórumon olvastam, hogy két új feladatsort kapunk a játékba.
    Ez a madár nagyon hasonlít dodo madár képéhez, bár ebben nem vagyok teljesen biztos :)

    Találtam hozzá még egy képet ezen jobban látszik: Nekem tetszik, aranyos madár

    [​IMG]
     
    ildiko44, tarkacica47, peter1022 és 11 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mennyi idő alatt érik be az ól , mennyi lesz a pajtaértéke , übereli a ráját , mit fog enni , lesz terményese , mikor tenyésszük ?
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.