Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Tökéletesen egyetértek veled. :D :D Anno ezért kérdeztem rá, hogy pontosan mit is ért a "költő a jóslat alatt". :)

    Témánál maradva, mivel nekem nagy favoritom a tenyésztős event (értsd: már nagyon várom), a lehetséges baby boom szuper akciós nappal pedig igazán megdobogtatja szívem, szeretném megkérdezni, hogy a jelenlegi felállás szerint érdemes lehet-e kivárni pl. a hétvégét a tenyésztéssel? (azért írtam ezt, mert többnyire akkor szokott lenni tenyésztős event ideje alatt ilyen akció kombináció)

    Köszönöm szépen jósunknak és szorgos inasainak a napi sugallatokat!
     
    Merilin, ^^Ayumi^^ és jutka190226 kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Megtoldanám a kérdésed... lesz e olyan event ahol a tenyésztés is ad felreppenőt:music::music:
     
    jutka190226 és mandityalexandra kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azt, hogy mit nyerhetünk sajnos én nem tudom, de a feladat csoportos eventről a pletyiket felelevenítheted itt Illetve a linken amit csatoltam megtaláltam a nyerhető dekorokat is :D
    [​IMG]
    [​IMG]

    A bővíthető elemek című eventnek viszont megtaláltam a német fórumon a megnyerhető dekorok képét és a nevét. (a neveket nem hoztam át, mert úgyis megváltouzik, de a dekorok itt vannak :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    PS: Remélem egy jó ütős felhőre fogjuk felrakni a dekorokat mindkét eventben :)
     
    PZoli64, Fuhur, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  4. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Ami azt illeti, nem hagy békén a felvetésed. A jósunk már leírta az Ő látásait. Ennek megfelelően, azt hiszem, aki olvasta, az megpakolta ma a kupit. Hogy mely állat számít kétéltűnek, avagy hüllőnek, azt a Farmerama már eldöntötte. Sokszor nehéz kibogoznom a szálakat, de azért mindig dűlőre jutok. A kategóriák már régen megvannak, és ezen semmilyen tudományos(na pláne nem Wikis) apró kis írás nem változtat. :inlove:
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ki szereti a pizzát?
    Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de pizzából soha sem elég :)
    Hozom a repetát is az előzek mellé :):
    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]
    képforrás

    És a mese hozzá:

    Pizzaparty Mindenkinek:
    Gaston Bouillon pizzériájáról beszél, és az összes állat szeretne megkóstolni egy darabot a finom pizzáiból. Látogass el a pizzériába, élvezd a sajtos minijátékot és nyerj ízletes nyereményeket!
    Készíts csodálatos paradicsomot és mozzarella golyókat, és gyűjtsd össze a pizza tésztát az aratások során (növények, fák), hogy ellásd a Gaston Bouillont pizza összetevőkkel. Ezután készítsen Hot Pizzát a malomban.
    Húzz és helyezz egy kártyát a Gaston's Pizza alapra. Egy kártya pizzatésztából és feltétekből áll. Tegyél feltéteket a pizzára a recept elkészítéséhez.
    Hogyan szerzel pontokat?
    Teljes pizza A teljesen feltöltött pizzák eltűnnek a sütőből.
    Forrás
    Hozzál létre két vagy több pizzát egyszerre a bónuszpontokért.
    Próbálj meg egy pizzát sütni különböző feltétekkel a bónuszpontokért.
    Forrás
    tipp: Még az utolsó kártya elhelyezése után is pontokat kapsz a pizzatészta és a még sütőben lévő teljes pizzák után.
    Fogj egy darabot!
    Süss finom pizzákat és bulizz! Gyújtsd be a sütőt, és gyűjtsed össze az összes fantasztikus nyereményt!

    Eventkosarak:

     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.22
    marcsi152, Matold, PZoli64 és 12 más kedveli ezt.
  6. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Kedves Merlin! Megnéztem a Gyöngy által hozott linket a 2 korábbi játékról. Az egyik farmos volt a másik szigetes. Remélem most is a farmon küzdünk van erről valami jóslatod? Nagyon nem jól jönnek a felreppenők a szigeten ezért reménykedem, bár most beszereztem még 3 pannit talán javul az arány. Szép napot kívánok.
     
    ildiko44 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Merilin!
    Már volt róla szó régebben, hogy jönni fog egy újfajta tároló a dekorok számára, ha jól értettem a pletyiket. Arról szeretnélek kérdezni, hogy látni-e már valami újabb infót a játékba kerülésével kapcsolatban az előzetes jóslatokon kívül? Van-e valami változás benne :)
    PS: Azt hiszem rossz hozzászólásomat töröltem, ezt akartam, de sikerült egy másikat törölnöm, elnézést érte :)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.22
    CsakJucinak12, jucus100, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Lesz mostanában szomszéd ajándékozási mini event ? :inlove:

    Szerintem azért csoportos feladat , mert egyedül kezdjük el , de mire végzünk fele , többen leszünk .

    [​IMG]
     
    CsakJucinak12, jucus100, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A tároló érkezése a naptárban jelölve van;) Persze ha ennél pontosabb illetve előbbi dátum lenne arra én is kíváncsi lennék;)
    Vajon egyszerre lesz megvehető és kiváltható is? Jó lenne ha 2 tárolóval indulhatnánk;)
    Szomszéd ajándékozás, Ládás válogatás:music: De jó lenne:inlove:
     
    maszilva, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazad van nem vettem észre, ennél pontosabbat úgysem fogunk kapni, törlöm a kérdésemet...
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.22
  11. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az idézőkönyvem szerint lesz ilyen lehetőség, amikor egyszerre indulnak események. A felröppenés esélye 3-as osztályzatot érdemel.
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A hármas szám itt a felröppenés mennyiségét jelöli (jelvény, eventes és esetleg farmpengő) vagy a minőségét ?
    PS: Amennyiben a minőségét jelöli, érdemesebb lesz először a tenyésztő eventet végig vinni és utána állni neki a másik eventnek, hiszen látni fogjuk, hogy még mennyi felröppenőre lehet szükségünk. Én azt hiszem így fogom csinálni.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.22
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felreppenés esélye 3-as:music: Minőségi osztályozást még nem láttam 8) legalább is itt a farmon;)
    Azért én nagyon bízom benne hogy a csoportos csak a feladatkörökre vonatkozik... s nem a feladat esetleges közösen teljesítendő részére:music:
     
    Gio, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A VV-ben minősítünk osztályzattal: elégtelen, elégséges, közepes jó, kiváló, vagy jeles és ennek nagy része itt a játékban is szerepel egy-egy eventismertetőben, mint minősítés. Ezt próbáltam meg virágnyelven leírni. Sajnálom, hogy, ha féllreérthető voltam.
     
  15. laulau69.ll1

    laulau69.ll1 Fórum-zöldfülű

    Szép Napot!
    Nagyon kezdő vagyok itt! Az sem biztos hogy jó helyre írok, (bocsánat ha nem jó helyre írok) olyan kérdésem lenne, hogy valamikor nem várható Láda Válogatás mini Event? Olyan régen volt már.
     

    Csatolt fájlok:

  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Régiek is csak várnak rá:wuerg: Nagyon jó lenne ha jönne:inlove:
    Talán Merilin szól ha látja közeledni:music:
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Remélem sikerül kikeverednie ebből a veszedelemből :inlove:

    [​IMG]
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én pedig remélem már mindjárt ott vagyunk a terepben és tenyészteni fogunk, meg kis állatokat nevelünk...

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    (A vízilóbébi a kedvencem alig várom, hogy játszam vele :inlove:)
    Meg kell állapítanom, hogy a grafikusok megint kitettek magukért, nagyon szépek az új eventek figurái :D:D
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.22
  19. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Sajnos az idézőkönyvemben nem láttam ilyen lehetőséget a közeljövőben.
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha szépen megkérünk megnéznéd a könyvedbe, hogy erről az ólról mutat-e bármit?
    [​IMG][​IMG] képforrás Az új titokól lehet, lakója pedig egy RÁMZOR (?) vagy event nyeremény?
    És itt van még ez a kép is:

    [​IMG][​IMG][​IMG] képforrás
    PS Ez egy megvásárolható felhősor lehet, de milyen tulajdonságai lesznek? A pamacsokon a malom van, csak nem kap a malom időbónuszt, ha megvesszük?
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.22