Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Égi áldást kapunk, rengeteg aprót gyűjtünk majd. Egy tucat 200-as minden másnap, az apró mellé pedig jön értékes is.
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Az égi áldás mindig jó;) Az értékesebb dolgok izgatják fantáziám:music:
     
    Merilin és jutka190226 kedveli ezt.
  3. rezsder

    rezsder Utánpótlás-írogató

    Kérnék egy pletyit. Hol találom a nagyok okos pletyizését? Imádtam itt okosodni. Pezsgett, forrt a levegő. Sok okos tanács, útmutatás segítette játékom. Mennék utánuk.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Köszönöm szépen a jóslatot. Tegnap este amióta elolvastam azóta töröm a fejemet a jelentésén a 200-nak, mert abból egy tucat elég soknak tűnik. Pajtaérték lenne? Megnéztem , találtam is pár vele egyező értéket a bahás fák (eukaliptusz, nektarin, kakaóbab), és a termények (bőrönd) ebből 12-t kicsit soknak tartok között. No meg a farmos növények között is (páfrány). Szóval nem tudom, hogy az erdőben járok-e kirándulni, de nem tudom hová tenni ezt a 200-as számot :) Szorzónak nagyon kevés...
    Nem súgnál róla még valamit?
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó helyen jársz;) Itt a pletykák helye!:inlove:
    Merilin itt jósol nekünk;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  6. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló-tanoncok!

    Ismét mozgalmas hétvége áll előttünk, az idézőkönyvemben nem győztem lapozni az újabb és újabb oldalakat, annyi sok kép villant fel!
    Tekintsük is át sorban őket!

    Idézőkönyvem azt mutatta, hogy lesz bőven lehetőségünk: színesedő állatbabákat láttam a szokásos tápos, valamint extraüvegcsés csomagokkal, némi farmboltos fizetőeszköz-szerzési lehetőséggel, és az állataink is örülni fognak, főleg a tiszta ólak láttán.

    Szuperakciósan zárhatjuk le a hetünket.
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Nagyon jó híreket láttál, köszönjük szépen, megyek és átgondolom az eventezési terveimet :):D:D:D
     
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen a jóslatot! :)
    Szeretném megérdeklődni, hogy ez a szuperakció egybefonódik majd boommal? A jóslatból számomra ez nem derült ki.
    Köszönöm segítséged!
     
  9. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szia Alexandra!
    Szerintem "színesedő állatbabákat láttam a szokásos tápos, valamint extraüvegcsés csomagokkal, némi farmboltos fizetőeszköz-szerzési lehetőséggel, és az állataink is örülni fognak, főleg a tiszta ólak láttán" a boom-ot jelenti.:)
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A tiszta ólak... számomra inkább a trágyázás napját juttatja eszembe:wuerg::wuerg: s nem az ikerszülést:music:
     
    stb_farmer, jutka190226 és Amira09 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A szokásos tápos= szupertápvásárlás,
    Extraüvegsés= luxus bájital vásárlás
    némi farmboltos fizetőeszköz= farmpengős tenyésztés
    A tiszta ólat pedig már írták felettünk.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.6.22
  12. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Tenyésztős event van, tehát külön megemlíteni a színesedő babákat felesleges lenne egy jóslatban, hiszen, aki csinálja az eventet annál színesednek így is, úgy is. Ennek akkor van értelme, ha boom várható. De ha ez kevés, akkor elég jel lehet az, hogy minden tenyésztős event hétvégéjén általában van boom!
    Ehhez pedig akciók is szoktak társulni.
    :)
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex :)
    Teljesen igazad van, nem gondolkodtam eléggé logikusan, tehát ott van a boom is a jóslatban :) Hurrá! Hurrá! T(öröltem a hozzászólásomból az általad kiemelt mondatot, a többi ettől függetlenüll is igaz annak amit írtam :) )
     
  14. ebakos56

    ebakos56 Járnitanuló

    köszönöm
     
    peter1022 és Merilin kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szeretném megkérdezni, hogy a 7 aranyos munkások akciója (munkások akciós áron) nem futnak-e be valamikor mostanában. Sorra állanak le a kisfarmjaim, mert elfogyott róluk az arató. Az eventek miatt nagy szükségem lenne rájuk, örülnék neki, ha jönnének a munkások és segítenének :)
     
  16. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Az akció kezdete várhatóan: 2022. június 12. (vasárnap) 10:00 óra
    Az akció vége várhatóan: 2022. június 13. (hétfő) 11:00 óra
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akció hegyén hátán... :music: Vajon mikor jön olyan ami engem is csábít?:music:
    Talán a következő vonat hoz új dolgot?:inlove:
     
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia Merilin.
    Azt kérdezném, hogy látsz-e már valamit a következő tenyésztésről? Mivel pakoljuk meg a tenyészetet vasárnap?
     
    zsoxxya, emeske67, Kata_rzis és 12 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Várjátok már az új tárolókat?

    [​IMG]

    [​IMG]

    A Múzeum már elérhető!
    Ez a tárolócsarnok több ajándéktárgynak biztosít helyet egy épületben, így helyet és időt takaríthatsz meg. Szerezd meg a csarnokodat a a Bölcs Tölgynél csillagokért vagy a boltban.
    A történetek szerelmesei és mindazok számára, akiknek szüksége van a Múzeumi Tárcsarnok tervrajzaira, egy új küldetés vár a gazdakörben Élvezzétek a múzeumot és a vele járó jutalmakat.

    PS: A félreértések elkerülése végett a dekortároló majd csak 16-án kerül be a játékba, akkortól lesz elérhető. Amit hoztam az egy plakát szövege. Csak pltyka még.
    forrás
     
    Utoljára szerkesztett: 11.6.22
    peter1022, CsakJucinak12, PalMa és 17 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezek szerint 2 múzeummal indulhatunk... Ez jó;)
    Kíváncsian várom mennyire lesz tágas... A kép reméljük az alap tároló kapacitását mutatja:music: