Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!


    A karácsonyi ünnepek után azt hiszem, előszedem a maradék csomagolópapíromat, mert a zserbó és a bejgli után néhány csomag krémes az, ami megtetszett a kirakatban... pedig nem is vagyok annyira édesszájú!:music::D
     
    -vadocka70-, PZoli64, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Köszönöm szépen én imádom az édességet, sőt a krémest is főleg, ha a kedvenc hozzávalóimból vannak összeállítva :)
    Remélem lesz benne TP-t és pajtát hízlaló dekor is esetleg a fákra hatónak tudnék nagyon örülni ezekért szívesen vállalnék pár plusz kilót. Ha pedig időt rövidítene annak sem tudnék ellentmondani :)
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ebben lát valaki valamit , sejt , vagy talán felismer olyan dekort , ami meghatározó lehet ? :D:inlove:




    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    stb_farmer, maszilva, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szóval megint csomagban kapjuk és nem egyesével vehetjük meg (veszünk pár értéktelent is, ha valamit szeretnénk.. ennek nem nagyon örülök..... Nehezebb lesz kisakkozni, hogy mire is futja a malacpersely)
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az ilyen akciónál ha jól rémlik volt amit egyesével is meg lehetett venni de duplázni csak csomaggal lehetett!:music:
    Drága mulatság lesz:wuerg:
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Lehet, hogy megcsal az emlékezetem és neked van igazad, mindegy, úgy emlékszem, hogy az előző ilyenbe is sokat sakkoztam azon, hogy meglegyen minden amit akartam..:music: Ez végül sikerült, mármint a sakkozás és vásárlás :)
     
  7. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Néhány morzsát le kellett söpörnöm az idézőkönyvem lapjairól, hogy jobban lássam, mi rejlik alatta...
    Hétvégén igazán akciós dolgok érkeznek, érdemes lehet már jó előre tervezni a spórolás jegyében.:inlove:

    Feltekintve az égre azt látom, hogy jelenleg vöröses-lilás színben tündököl, néhol azonban gyönyörű türkiz színe van.:music:
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kíváncsian várom mennyire terheli meg a kasszát az akciós csomag:music:
     
    peter1022, GA-BI-O-Farm és achmed1122 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Merilin :)
    Jön a polip és hoz nekünk valami izgalmasat? (Mélykék ajánlatok?)
    Kíváncsian várom, hogy mit fog ajánlani nekünk?
    Teménykedem benne, hogy a két vásárlási lehetüség nem fog veszekedni a malacperselyünk tartalmával és kifutja mindkét akciót amit szeretnénk :)

    Jancsika segíts nekem légyszi. Nem találom a linkjét a tavalyi krémes akciónak, szívesen újra olvasnám. Ha megtalálnád és idehoznád, nagyon megköszönném :)
    PS: Már nem aktuális, kaptam választ arra amire kíváncsi voltam :)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.12.22
    peter1022, stb_farmer, barbi021951 és 2 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A mélykék aranyából futja majd a csomagokra?:music: Ez lenne a legjobb;)
     
    peter1022, GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem rossz ötlet, erre nem is gondoltam :D
     
    peter1022, stb_farmer, barbi021951 és 4 más kedveli ezt.
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    A krémek krémje leszünk:D
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    https://board-hu.farmerama.com/posts/1298159/
    Megjött a tortára a krém.. Azt hiszem, hogy nálam nem sok tortát/sütit fog megtölteni... :( Túl sokat markoltak azzal, hogy a jobb dekorokat nem lehet külön aranyért megvenni, kár, pedig költöttem volna rá, de ha nem hát nem..
    A teljes csomagot pedig szépen visszaküldöm a feladójuknak, túl drágára sikerült.
     
  14. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Kicsit azért többet vártam:)
    nekem nincsen tornádó + Kripta bujócskám van 2..:D de azse olyan nagy szám.. hogy kellene a 3..

    De mindegy :) 2023-ben hátha bőkezübbek lesznek:)
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Felhőkkel legyenek bőkezűek;) A dekoroknak már csak cserével tudok helyet szorítani!
     
  16. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Felhökkel most karácsonykor is eléggé jókat adtak:) legalábbis szerintem szóval nincs miért panaszkodni:)jön a party10-es ami jót ad
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Panasz nincs... :music: Maradjon ez a tendencia:inlove:
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jön a felhő igazad van, de én azért arra is kíváncsi lennék, hogy maga a dekor mit fog adni. Erről viszont sajnos nem tudunk semmit (vagy csak elkerülete a figyelmemet).

    Jó lenne már olvasni a januári eventnaptárt is, remélem holnap sikerülni fog, de legkésőbb pénteken remélem meg fogjuk kapni.
     
  19. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Az idézőkönyvemet lapozgatva azt vettem észre, hogy a pezsgőpukkantás körüli időszak újdonságai már a küszöbön toporognak... Némi előzetes betekintést engedtek számomra a lapok:

    A városi malom újdonsága még tapasztaltabbá tehet bennünket az aratások közben...
    Nemsokára megrengethetjük a falait a szívecskés-háznak.
    A visszaszámlálás ideje is elérkezik hamarosan.

    Felvillant még egy kép is előttem... íme:

    abcd12345.png
     
    peter1022, barbi021951, stb_farmer és 8 más kedveli ezt.
  20. yusufça

    yusufça Fórum-zöldfülű

    A Lepidodendron (magyarul: „Pikkelyfa”), egy kihalt, kezdetleges, edényes, faszerű növény volt, amely rokonságban állt a valódi korpafüvekkel (Lycopodiopsida). A nemzetség fajai néha elérték a 30 méter magasságot és az 1 méter átmérőjű törzset.