Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Pikolót is veszünk , és az is ugyanaz . Nagyából .
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudjátok már, hogy mivel fogunk játszani a szülinapi eventben?
    Ha nem olvassátok el a hírlevelet az email. fiókotokban. (sajnos kódot nem kaptunk hozzá, kár pedig örültem volna valaminek aminek hasznát vesszük a völgyben..)

    [​IMG]
    Forrás: hírlevél
    Jó lenne tudni, hogy vajon mit fogunk csinálni az új minijátékban? Memóriánkra lesz szükség, vagy mozaikkirakós jellegű lesz?:inlove:
    Nagyon remélem, hogy a látásunkat megkíméli:music:
     
  3. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    A kép alapján úgy látom, hogy macaronokat kell színek szerint dobozokba szétválogatni úgy, hogy lépésenként egyet pakolhatunk át egyikből a másikba. Nem lennék meglepődve, ha adott színűre csak adott színűt lehetne pakolni. :music::)
     
    Goran, juliannakoczkas, peter1022 és 10 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Remélem nem fogsz tévedni :)
    Örülnék neki, ha ilyen jellegű minijáték lenne.
    A makaron fincsi süti, bár én nem állnék neki sütni, ehhez már az én sütési tudományom kevés.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.1.23
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Jónak tűnik az ilyen minijáték;) S reméljük az ajándékok szuper jók lesznek;)
     
    peter1022 és stb_farmer kedveli ezt.
  6. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló-tanoncok!


    Éjszaka sokszor csodálom az eget, ha épp nem felhővel borított...
    Az égi tündöklők boltjába érdemes lehet majd bekukkantani, mert úgy láttam, kapható lesz majd égi áldás. :music:

    Viszont az idézőkönyvemet egy kis baleset érte: egy éhes kisegér megrágcsált benne néhány lapot... most kutathatok, mi is lehetett ott... :wuerg:xD
     
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Merilin!
    Az égi áldás jól jön az idei aszályos év után. Lehet tudni mire fog hatni, talán nem csak a tp. csíkokat hiszlalja? Annyi macska van már a farmon viszek párat neked, hogy az egereket kicsit sakkba tartsák.
    Kaárr a hiányzó lapok részleteiért.;)
     
  8. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Nagyon remélem nem olyan lesz , mint az utolsó tortás event !! Azt 75 évesen lehetetlen volt megcsinálni időre . Akkor velem jól ki lesz babrálva !!
     
    apcimama, mimi, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Me
    Szia Merilin :)
    A megrágcsált lapokból hozol majd részleteket (ami megmaradt) had segítsünk mi is a rejtvényfejtésben:)?
    Kiették az egerek makaron receptjét a könyvedből? Tőlem az tűnt el az éjszaka:music::oops:

    Mennyire van erdőben Farm Sámán a minijáték tippjével?
    ************
    Az egérről jut az eszembe most láttam máshol egy új dekort ami állítólag egy tojás lesz? Vajon mikor köszönthetjük a farmunkon?

    Aranyos egerész tojás

    [​IMG]


    Aranyos egerészmaradék
    [​IMG]
    De nem tudom, hogy mire fog hatni, mivel áld meg bennünket. Súgnál egy picit, ha már mutatják a lapok és még meg is maradt az egerek után.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.23
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem ideg összerobban áld ást fog adni, hogy hova tegyem majd. :D ;)
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kedvenc zőőőőd csíkunkra biztosan hatással lesz;)
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem, ha jó tulajdonsága lesz sürgősen keresel majd egy megfelelő szakembert a kúráráláshoz :D és egyet a költöztetéshez :)
    Na most, ha a nevéből indulok ki akkor én úgy gondolom, hogy valamit fogyasztani fog.. Feltételezem, hogy időt fog csökkenteni esetleg.. de vajon mire?
     
    PalMa, HéricsBáró, stb_farmer és 4 más kedveli ezt.
  13. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Úgy láttam az idézőkönyvem néhány megrágott lapjának maradékaiból, hogy néhány felesleges cuccunkat újra hasznossá tehetjük. :music:

    Aki a farmbéli munkáját meg szeretné könnyíteni, most egész hónapra bérelhet...
    A közeljövőre, de már a következő hétre tekintve úgy láttam, hogy lehetünk boldogok betakarítás közben...

    Távolabb láttam másfajta érmés pénztárcát is, de hogy mi a dolgunk vele, egyelőre rejtély... :p
    Beszerzek egy macskát az egérke ellen... -.-;)xD
     
    peter1022, PalMa, HéricsBáró és 13 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Remélem valami eddig nem hasznosított dolgot is hasznosíthatunk;)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ki kér egy jó kis rántottát?

    [​IMG]

    Hát nem aranyos az édes Bilchmaus? Vedd meg őt időben FARMERAMA 13. születésnapjára, és kapj egy csomó finom bónuszt!
    Szegény egérke egy picit szomorú képet vág, nem tudom mi lehet a baja?

    Merilin kedves látni már, hogy milyen bónuszokat fog adni ez a szomorkás egér aki ilyen fincsi házikóban lakik?
     
    peter1022, PalMa, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  16. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Képzeljétek, egy igazi kis gyűjtögetőbe botlottam a kamrában, találtam egy édes kis mogyorós pelét. Mint kiderült, nem egér járt nálam legutóbb, csak ez az aranyos pele gyűjtötte össze, amit érdekesnek talált a farmmal kapcsolatban... :inlove:

    Szerencsére az idézőkönyvem lapjaiból kirágott részek nála voltak, így hiánytalanul előkerültek. Visszaragasztottam őket a helyükre... :)

    Ez a kis gyűjtögető segített más tárgyakat is megtalálni nekem... szorgosan tud segíteni, ha keresni-találni kell valamit...
    Az igazán vidám állatok társaságát kedveli. ;)
     
    peter1022, PalMa, juliannakoczkas és 15 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Nem tudom jól értem-e a mesédet, de nekem erről a tárgykeresős minijáték jutott az eszembe.
     
  18. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Sziasztok,

    Nem vagyok jó a rébuszok megfejtésében, de úgy gondolom, hogy ez a kis pele vidám állatos ládát fog adni és a különleges tárgyak, felreppenők esélyét fogja növelni ;);) vagy nem :oops::oops:
     
    juliannakoczkas, Merilin, Samborg és 7 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    De jó nektek...:music: Én csak erdei útra invitáló meghívót látok bennük8)
    Valahogy mindig mást olvasok ki belőlexDxDxD
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Elolvastam párszor amit írtál és valószínűleg igazad van. Ami nekem nagyon nem jó hír, nincs szükségem felröpi gyarapító tojásra. Sem vidám állatos ládára. Tehát sajnos ez a tojás ugrik, ha jól érzed. Ha adok is érte aranyat/pénzt az akkor a cukiságmérőmnek tesz jót, gyakorlati hasznon nélkül és ezt sajnálom...
    Remélem Merilin reagál valamit a találgatásunkra amiből kiderül, hogy melyikünk van közelebb a valósághoz.
    PS: Egyedül a Teliholdasnál nincs még felröpi gyarapító tojásom, felhőm kivéve az (általánosakat)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.23
    peter1022, PalMa, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.