Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Ha a Te elképzelésed szerint gondolkoznak akkor ne terelgessenek feleslegesen, mert a végeredmény a tuti csőd.
    A gyopár mostani formájában is egy időigényes, unalmas valami. Na most ha ezt bővíti bányával, pékséggel akármikkel akkor az sokkal több idő.
    Nem kellene elfelejteni hogy ezt a játékot dolgozó emberek is játszák, akik nem 0-24-ben tolják a farmot.
    Jelenleg sok sok játékos visz több farmot, na most ugyanezt több gyopárral nehezen tudom elképzelni.
    Mobilappot a farmra sem tudtak kifejleszteni évek óta, miből gondolod hogy most majd megy?
     
    JUCUS, maszilva, Szaby200342 és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kedves Merilin!


    Szabad tudni mikorra várható az új Gyopár terület érkezése?

    2 héten belül ideér?:music:

    Azt hiszem rájöttem a tutira... :p
    A játékmesternek tele van a hócipője az elégedettségemmel és optimizmusommal... Próbál ellene tenni:music:
    Szeretem ezt játékot... de azért nem tartok ki mellette mindenáron:wuerg:
    Na jó ameddig Szomszika és Böbe játszik addig maradok.... Ha mégis abbahagynánk akkor Meg még van pár fórumlakó is aki miatt visszajövök olvasni... De ez utóbbi ingyenesen űzhető játék elem...8) Szóval bízom benne, hogy sikerül meglátni a gyopárkáoszban a pozitív dolgot a jót...
    ŐŐŐŐ izé.... Nekem nem tetszik az ötleted!
     
    stb_farmer és peter1022 kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor ez egy olyan dolog lesz , hogy megyek egy hajóval a tengeren .
    Fél óránként kicserélek valamit a hajón , és azt a vízbe dobom .
    Valaki megy utánam , összeszedi a darabokat , és építkezik belőle .
    Mire célba érek , ugyanazon a hajón leszek , miközben a hátam mögött az a hajó lesz , amin elindultam .
    A kérdés az , hogy melyik hajó az igazi , hisz amivel elindultam , azon a hajón érkeztem meg , de a bökkenő az , hogy az a hajó a hátam mögött van .
    Ugyanez a helyzet a játékkal , ha kicserélnek valamit x időnként , és kettéválik , melyik lesz az igazi ?
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok
    Erről a beszélgetésről ez jut az eszembe: " jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan. – Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan – ismételte a kis herceg, hogy jól az emlékezetébe vésse. – Az idő, amit a rózsádra vesztegettél: az teszi olyan fontossá a rózsádat."
     
  5. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Teljesen egyetértek veled. Melóban 20 percig szenvedek puffinnal, hogy event alatt tudjak haladni. Sima napokon már nem is görcsölök vele. Sima farmeramára lehetetlenség az app a sok kis kocka, fa, egyéb kitehetősök miatt. Gyopáron viszont minden nagyobb méretű, így oda el tudom képzelni, ha tényleg oda akarnak minket át terelni. Tudod régen nem volt senkinek gépe, aztán lett, majd lettek laptopok, mobilok, okos telefonok. Mai világban már mindenki mindent telefonon keresztül intéz. Emailek, netezés, face, insta, játékok. Már senki nem ül be gép elé, ezért nem jönnek új játékosok sem nagyon, vagy, akik jönnek azok hamar ki is kopnak. Szóval szerintem vagy mobil app, vagy pár éven belül a veterán játékosok is kikopnak. Ha viszont szép lassan, észrevétlenül terelnek át minket gyopárra, oda készítenek egy mobilos verziót, akkor ott lesznek már törzs játékosok, akik nem fogják bánni a farm végét. Nem hiába van szerintem ilyen magas szintre téve az elérési lehetőség. Mi vagyunk tesztelők. Amikor pedig minden event, fejlesztés oda jön majd, akkor simán jön majd egy random bejelentés, hogy köszi mindent, gyopáron megyünk tovább a sima rész pedig game over... ha nem így tesznek, akkor is game over, mert már senki nem fog emiatt gép elé ülni. Látom a durva hanyatlást. A piac kong, újak hamar lelépnek, a régiek is folyamat kopnak ki. Szerintem ez az egy, ami még hosszú ideig fenn tudja tartani a játék iránti érdeklődést, ha megyünk mobilra, és az bevonzza az újakat. Valamint sima farmon ez a tp vadászat, hajszolás is baromira egyhangú tud lenni. Lehet az lesz a játék vége, ha valaki eléri a 300-as szintet. Az a nagy piros gomb, ami lekapcsolja az egészet.xDxD
    Na de játszani jó... szóval majd meglátjuk mi lesz. Remélem első körben valami új tenyész állat, ami a rája lesz.:p:pxDxD
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Csúszik a Mega TP nap , 10 óra helyett 18 órakor kezdődik .
     
    maszilva, peter1022 és PalMa kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music: Köszönöm Jancsika;)

    Sokaknak fontos ez az infó!
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Közeledik a nagy mentőexpedició . :inlove:

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
    PZoli64, maszilva, peter1022 és 2 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ilyen közel van a Valentin nap?:music:
     
    stb_farmer és peter1022 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ez nem a Valentin napra vonatkozó pletyi, hanem a jövő heti bahás eventhez tartozik... Rackó hajótörést szenved és vágyakozik haza a feleségére gondolva :)
    Itt vannak a felröppenők:
    [​IMG] [​IMG]
     
    stb_farmer, maszilva, peter1022 és 3 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh köszönöm! ;)
    A rózsaszín szívecskék megzavartak:wuerg:
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha még valentinnapkor is a szigeten lesz , mert nem sikerül a mentő ecpedicó ?:inlove:
     
    stb_farmer, anci0915, peter1022 és 2 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Amilyen ütemben haladnak a mechanikák ismétlésével, még ez is lehetséges, de azért inkább nem szeretném, ha kérhetem :):inlove:
     
    peter1022 és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet azért menekült Rackó a szigetre , mert megunta a humusz termelést ?
     
    jucus100, -Szemecske- és peter1022 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én szívesebben eventezek a szigeten;)
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kíváncsi vagyok a nyereményekre . :inlove:
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    január 26-án megtudjátok mi vár rátok, bár a séma alapján könnyen megtudható lesz maga az event menete ...
    A nyereményekről még nincsen pletyink és nem is lesz, ha csak Merilin meg nem könyörül rajtunk és nem súgja meg amit lát a könyvében..
     
    peter1022 és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Izgalmasan hangzik . Tudjuk már lesz e eső ?
     
    .barbi1., peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Az idézőkönyvembe a szélrózsa minden irányából érkeztek palackba zárt kis magnak valók, a fonottakban nem láttam ilyet, biztos a tengerbe vesztek a hajótöréskor.
    Láttam egy érdekes dolgot az idézőkönyvemben, s hogy ne felejtsem el, tettem oda egy nagy felkiáltójelet is.... nagyon kapósak a kis magvak errefelé, vigyázni kell rájuk. ;)

    Az égi áldás naponta okoz kisebb zivatart, de a tapasztalt utazóknak ez nem jelenthet gondot... eléggé le is hűlik olyankor a levegő, már-már fagyos lesz.
    Ha valakinek kedve támad egy kis zenéhez, végül akár az is teljesülhet egy kisfuvola-szólóval.
     
  20. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Bocsi de nem értek egyet. Magasabb szinteken sem könnyű, mert a felreppenők nem jönnek úgy ahogyan kellene. Én a 233-as szinten is nagyon meg kell, hogy küzdjek. Itt, mármint magasabb szinten azért lényegesen könnyebb, hiszen vannak érésgyorsítók zöld csepp maja maszk, de a kisebb farmokon általában esélytelen. Főképp ha még nincs kiváltva az összes terület sem. Én sem szeretem bontani a szigetet bár minden területem megvan, de mivel már nem nagyon van szabad területem, mostanában oda pakolom a piccolókat. És mivel néha jókat is kapok például jacket, virágfestést most legutóbb 2 varázskalapot ezt nem fogom törölni. A szigeten eleve kevesebb kockára ültethetünk, ha ebből még elveszünk nagyon sokba kerül a termelés. Pláne ha nem éri meg. Ezt arra értem, hogy nincs megfelelő ellenérték. Tehát személy szerint én örülök, hogy csak ritkán van szigetes event. Sajnos event függő vagyok ezért igyekszem teljesíteni, de most egy kis nyugalomra vágynék, mert ez a szülinap kikészített.
     
    PZoli64, juliannakoczkas, zsoxxya és 14 más kedveli ezt.