Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    A hetünk második felében sorra érkeznek majd az események, én is csak kapkodtam a fejem az áttekintésük közben...;)
    Az idézőkönyvem szerint hétvégére ismét gyülekeznek a fellegek, remélem, nem takarják el a fontos látnivalókat...
    Igazán akciós dolgok érkeznek, érdemes lehet már jó előre tervezni a spórolás jegyében... :music:
    Megpörgethetjük a városi malmot, a szívecskés házhoz is érkeznek hozzávalók, és nem győzzük majd takarítani az állatok helyeit.

    A hétvégén kaphatunk segítséget a termeléshez, szuper dolgokat láttam közeledni...

    Mivel közeleg az új hónap, elővettem a naptáramat, lapozgattam azt is ide-oda... azon gondolkodom, hogy napi szinten fogom nézegetni egy kis ideig.
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Köszönjük szépen ezeket a jó híreket.
    Kérdezném, hogy tudsz-e súgni nekünk a spórolás jegyében a februári tenyésztésről valami ingót, vagy túlságosan sietek?
    A fellegek ugye a Rackó dekorokhoz érkeznek? (nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen tulajdonságai lesznek a felhőknek :D)
    Ha napi szinten kapunk pletyiket az csuda jó lenne, mert már nagyon ránk férnek a hírek :)
     
  3. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Vaaagy mert annyira nagy a levegőben a szerelem, hogy féltékenység miatt összekapott a többiekkel, és egymás püföléséig fajultak a dolgok. Úgy hallottam, hogy mindenki tiszta folt volt, pont ugyanúgy, mint amikor hétvégente vissza-visszatértek a skorpiók. :D
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    A Gyopárosról is mutathatna valamit az idéző könyved;) Ami kicsit pozitív irányba terelhetné a panasz áradatot;)
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jancsika gyere gyorsan szerintem megtaláltam a hűha eventünket :inlove:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Szerintem ezekhez a képekhez nem kell semmilyen magyarázatot fűznöm, mindenki szereti és nagyon várjuk
    A jó hír , hogy felhő is tartozik hozzá és piccolot is lehet majd nyerni (utolsó kép)

    Kedves Merilin ez ugye már a februári, farsangi időszak eventje lesz? Sokat kell még aludnunk addig, hogy játszhassunk vele?
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezt a szigetre várjuk?:music:
     
    peter1022 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A felröpi a teliholdas területről jön ? Egyáltalán miből jön a felröpi ? A szezondekorral tudunk örömködni ?
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Te láttál már februári eventnaptárat? Ezekre a kérdésekre csak a naptár ismeretébe, illetve az előző hasonló eventből kiindulva tudnék válaszolni.
    Az előző karneválkirálynős event linkje itt van.
    PS: Felröppenő:

    Bonbonos kosár

    [​IMG]
    Felröppenhet:
    HOL? Csak a baha ültetvényen

    Máshol NEM.

    MIBŐL? Növényekből, fákból, állatos-, terményes ólakból.
    (növényeknél nagyobb eséllyel)
    Ez volt, hogy most mi lesz arról viszont nincs tudomásom, főleg arról nem tudok, hogy a liget nyitva lesz-e akkor..
    PS/2 Mikor volt olyanra példa, hogy egy eventhez ami nem teliholdas csak a teliholdason jöjjön felröpi.. Te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést szerintem:music::eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.23
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet , hogy netalántán , esetleg , de nem biztos , hogy a Gyopárvölgyben repkednének a kosarak ? :inlove:
     
  10. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Szerintem most is hasonló lesz, csak az ólakat kivenném a buliból. :music:
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Attól nagyon szomorú lennék :(, de azért megoldható gond lenne ez is, csak már csinálhatnám :)
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sőt egyenesen malomtermékek...:music: Biztosan lendítene a gyopár kedveltségi fokán8)
     
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Merilin!

    Köszönöm jóslatod!

    Utolsó mondatodból arra következtetek, hogy igen képlékenyek még a dolgok. Mindemellett (a Szuper akciós nap miatt) szeretném megérdeklődni, hogy bármit látsz-e már a jövő havi tenyésztős eventről? Becsülettel visszalapozgattam a csevegőben és nem láttam információt erről, csak másokról (ezúttal köszönöm szépen őket!).

    Kellemes napot kívánok neked!
     
  14. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    A játékosok számához viszonyítva, nem túl sokan váltották ki az alpesi erdőt. Láttál már olyan eventet ahol a felröppenő esélyéből a játszók nagy részét kizárták? Gondolkoztál mielőtt leírtad, vagy a szószaporítás volt a cél? A pletykásba hozz pletykát azt megköszönjük de az értelmetlen kérdéseid számát mérsékelhetnéd.
     
    mamszi5107, Anulu73, zotya280303 és 13 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Merilin!

    Jöttek már képek a Gyopárvölgy jelenleg homályba vesző részeiről...
    A jövőbeli nyeremények között lesz valami jégszarvas dekor mintájára készült növényeke ható dísztárgyunk?:music: S újabb felhőket is elérhetünk, ha elég szorgalmasak leszünk?
     
  16. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Sziasztok, én is direkt emiatt jöttem most ide, hogy hátha kapunk valami infót arra nézve, hogy mit érdemes holnap tenyészteni a szuper akció alatt...
    Tudnál súgni nekünk, Merilin?

     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem hozok többet pletykát , felmondtam . :D
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Lehet, hogy én is felmondok?
    Nem értem, hogy mi a gond azzal, ha egy hírre rákérdezek amit furcsának találok és kételkedek benne, hogy jó-e a dátum vagy sem. Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mi lesz holnap. Lesz-e boom vagy sem?
     
  19. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen a linket :), aranyos vagy, de engedd meg, hogy mutassak valamit Neked:

    Boom a linked alapján ez sajnos nem holnap lesz, hanem pénteken:
    Kezdete várhatóan: 2023. január 27. (péntek) 10:00 óra
    Vége várhatóan: 2023. január 27. (péntek) 22:00 óra

    Szuperakciós mini event kezdete a hivatalos link alapján:

    Az akciók kezdete várhatóan: 2023. január 26. (csütörtök) 10:00 óra
    Az akciók vége várhatóan: 2023. január 26. (csütörtök) 22:00 óra