Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Mi volt a kérdés ? :D És ha az a kérdés , amit kérdezni akarok , akkor a válasz az jó ? xD:inlove:
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szegény Toma úgy jár, mint én a baglyommal. Egyáltalán elolvastad illetve megkaptad?xD:cry:xD?
    PS: A nagy titok megfejtése:
    Neve
    .....................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenPlusz ajándék 2023.03.16. 14:00 - 2023.03.23. 14:00 közöttKihelyezhető
    Onesie szuvenír[​IMG]2.23:002.0001xKacsa Kata szupertrágyája
    + 10%-kal csökken a terményes ólak érési ideje 6 órán keresztül
    Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama ültetvény, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja
     
    Kincső52, Gio, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mostanság gyakran késnek a baglyok... Volt olyan karácsonyi ami 20 np késéssel jött meg repülővelxDxD
     
    juliannakoczkas és stb_farmer kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A baglyot igen , válaszoltam is .
    Holnap jön a karnevál ismertető , a szezont is tudjuk . Mi az az onesie ?

    Onesie szezon (31.)
     
    juliannakoczkas és stb_farmer kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ahogy néztem olyan hálóruha ami valamilyen állatnak öltözteti be a viselőjét illetve kezeslábas, overall. Linket nem mertem hozzá hozni, mert mindegyik hirdetést is tartalmaz, így biztos, hogy nem maradhatott volna itt. Ha találok majd hozok pótlólag. [​IMG] Ez például egy zsiráf.
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , szóval , jön a karnevál ismerettő , tudjuk már a szezont is , hétvégén is tenyésztünk .
    Mit nem tudunk még ?

    A márciusi végi event az pont április 1.-ére is esik . Lesz móka és kacagás ?
     
    Lenczy, juliannakoczkas és stb_farmer kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Na most is tanultam valamit.... :music:A gyerekeim szeretik;)
     
    juliannakoczkas és stb_farmer kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Majd Te gondoskodsz róla, hogy így is legyen :D
    De szerintem van akkora esemény, hogy a játékmester is kitalál valamit erre a jeles napra, eddig még nem volt olyan április 1., hogy ne lett volna valami. Legfeljebb nem mindenki tartotta viccesnek...
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Április elsejei növény végre lehetne 72 órás , és ha szupertágyát használunk , 100 órás lenne .
     
  10. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Lapozgattam az idézőkönyvemet... úgy láttam, hogy a hétvégén a szívecskés ház utolsó nap nem dupláz majd használat közben... :wuerg:
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A zöld csíkra hat , vagy pajtát szaporít ?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin!
    Ez nem túl jó hír, de azért, majd kibírjuk valahogy a dolgot. Köszönjük, hogy szóltál róla, reménykedhetünk benne, hogy pénteken és szombaton azért duplán/duplát fogunk látni? Esetleg összekötve egyéb akciókkal?
    PS: Megnéztem 30 madár, 60 ízeltlábú és 30 kétéltű jelvényre lesz szükségünk.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.23
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mit tenyésztünk márciusban ? Szeretnék időben felkészülni .
     
    juliannakoczkas, Gio és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Szeretném megkérdezni, hogy a könyved mutat-e arról valamit, hogy a hónapban a magyar játékosok számíthatnak-e Valentin napi fórumjátékra? Ha igen, akkor esetleg valami giga nyereményekre van-e esély. Mint látni országonként más más nyeremények is előfordulnak. Van-e esély a megrendezésre, illetve lehetséges-e, más országok mintájára, a megszokottakon kívül, az ütősebb nyereménytárgyak kérvényezésére, engedélyeztetésére is a központtól?
    (Elég lenne ha csak ugyanazokat kérnétek a központtól, amit a csehek! A magyar gazdák közül sokan örülnének!)
    :)
     
  15. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    Ez a fordito sokkal jobb mint a google. ; https://www.deepl.com/translator

    onesie=egybereszes
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.2.23
    Kincső52, maszilva, zagimichna és 4 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Nekem teljesen jó lesz ha pár órás akció becsúszik pénteken vagy szombaton;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Merilin :)
    Azt hiszem rájöttem a jelentésére ennek a jóslatnak, ami a hétvégi kosarazásról szól.
    A szorzótábla a ládák előfordulási arányait mutatják, ha jól tippelem (?
    A nyakbavaló a virágfüzér amivel a déli országokban köszöntik a beutazókat.?:)
    Azt hiszem lesz egy új láda is a kínálatban, mert [​IMG] ezt még nem láttam :), de lehet, hogy csak én nem találkoztam még vele :D
    Kíváncsi leszek rá, hogy hány területen játsszuk majd az eventet, mennyiben változik meg az eddig ismert hasonló eventekhez képest? De már kibírom az eventismertető elolvasásáig a kíváncsiságomat xD:inlove:
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem Merilin jóslata után nem rohant mindenki cápafog nyakláncot vennixDxDxD
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Nem tudom kihez volt olyan kegyes az idei tél, hogy tudott hóembert építeni :)
    Én sajnos nem is láttam havat, de a játék gondoskodik róla, hogy építhessünk:
    Boldog hóember napot ( Esemény a 2/3-mal )

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    HéricsBáró, Namiamano, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mézeskalács virágok ládája[​IMG]Event ideje alatt: 5-6-7-10 Mézeskalács virág, 10 Kacsa Kata szupertrágyája
    Event után: szint x 80 TP, szint x 80 BTP, szint x 30 CSP, 10 Kacsa Kata szupertrágyája
    -- Kacsa Kata koszorúja 3 event alatt volt megvásárolható