Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A grafikusok alaposan kitettek magukért . :D
    Ha az event ilyen szép lesz , akkor a jutalmak is ilyen arányban lesz ? Ez lesz az év eventje ? :inlove:

    Szóval 3 féle eventnövény , egymásba kapcsolódva ? :inlove:
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak ennyi lesz benne a csavar? :music: Semmi túlbonyolítás?:p
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hát , ha a 24 órás eventben , netatlántán a komforton levő kriptamécsesek adnák a felröpit ?
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Érzésem szerint ez nem most lesz, hanem egy távolabbi időpontban. De abban igazad lesz, hogy a grafikusok most is kitettek magukért, nagyon szép a munkájuk :)
    Egyébként, ha sikerül kiraknod egy komfortot a ligetbe, kérlek mentsél róla képet és hozd el ide, mert kíváncsi leszek rá :)
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó , de ha netalántán mégis ki birnámm rakni , a következő kihívás a kriptamécsesek termelése lesz rajta .....
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika... Ha valaki, akkor TE megoldod!:music:
     
  7. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!


    Kinyitottam az idézőkönyvemet, és rémisztő felleget láttam benne körvonalazódni. Ugyan messze van még, de ha ideér... negyednapon keresztül fog szemeregni.:)

    Az előzetes esemény ácsoltjából pedig az eddig megismertek közül integethet nekünk valaki...
     
    maszilva, macska49, -vadocka70- és 5 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin!
    Erre az eseményre tudunk, vagy szükségünk van valami készülődésre a felröpiken kívül amik ugye elég nehezen jönnek a ligetben?

    ****/
    "Az előzetes esemény ácsoltjából pedig az eddig megismertek közül integethet nekünk valaki... "

    A színes zombi juhok közül fog integetni egy újabb ól? (remélem nem a kikerics színében fog pompázni)
    *****
    A Gyopár fürdővize kihűlt és már/még nem forró? Elhalasztották a fürdést? (Nem örülök neki, nagyon várjuk a folytatást.):eek::music:
     
    HéricsBáró és barbi021951 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    A rémes dolgok mindig jók;)
    Viszont a gyopár körüli csend már kezd zavaró lenni:(
     
    -Szemecske- kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Akkor sem lenne jobb, ha hangzavar lenne.
    Az nagyobb baj, hogy mindenhol csend van.
     
    PZoli64, maszilva, anci0915 és 2 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Merilin!
    Nézegettem a jövő heti naptárt és rájöttem, hogy nem sokat tudunk a 2/3.as eventről:
    Előbbre hoztam a képeket amiket már egyszer áthoztam ide. Ez az eventmechanika a pajtánkból is kérni szokott nem kevés tételt.
    Várható, hogy most is igényt fog tartani rá?
    [​IMG]


    [​IMG]



    [​IMG]

    [​IMG]


    Boldog hóember napot!

    Szereted a hóembereket? Bernhard Medve készen áll a fagyos srácok felépítésére a hóember napján.
    Segíts neki, és élvezd a hűvös jutalmakat!

    a) Építs hóembert Bernhard medvével!
    Ültess[​IMG]betakarításkor[​IMG]cilindereket és[​IMG] fogsz kapni.
    Minden hóember öt feladatból áll. Töltsd ki mindegyiket, hogy megkapd a jutalmakat!
    b) Ezután készíts[​IMG]hóember ládákat a malomban. Szükséged van rájuk a hóemberek építéséhez!
    c) A hó egyszerűen tökéletes! Először válassz stílust – mindegyiknek más-más követelményei és jutalmai vannak –, majd kezdjed el az építést.
    d) Amíg nem szállítottál egyetlen terméket sem, változtathatsz a stíluson! forrás
    A megnyerhető dekorokról itt vannak a képek.
    Sok dekor van a nyeremények között és csak reménykedem benne, hogy ezek egymás fejlesztései lesznek? Remélem +-os dekorokról van szó?
    PS: Megtaláltam Merilin jóslatát is az eseményről, idézem:
    "Levesbevalót vethetünk a kertjeinkbe... szalagos kis karimások is felbukkanhatnak... úgy néz ki, hogy most a meleg égtájakon is szükség lehet némi nyakbavalóra. :wuerg: Kosárba is lehet őket tenni...

    Az idézőkönyvemben pedig egyéb kis ládikákat is láttam... :music:


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    A következő oldalon pedig mintha visszaintett volna egy általános szorzótábla: 5-10-25-55 ;):p"
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.23
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az erdeink vehetnek forró fürdőt abban bízva, hogy jó tesz nekik...
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Igazad van, nekem nem jött le ez a jóslat. Megvoltam győződve róla, hogy ez a Gyopárról szól.
    PS: Töröltem, a kérdésemet :)

    PS/2 Az orosz jósdában viszont most találtam meg egy jópofa hó"ember" kirakós játékot:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.23
    HéricsBáró és rózsabimbó kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Eltudnám képzelni őket torta dísznek is.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Éhes vagy apja? Én olyankor szoktam mindenben ehetőt látni, ha éhes vagyok vagy édességre vágyom :):inlove::inlove::inlove:
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  16. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Felcsaptam az idézőkönyvemet, mert igencsak kíváncsi voltam néhány dologra...

    Úgy láttam, hogy a rémisztő dolgaimat érdemes lehet leporolni egy kicsit, és kiszellőztetni az áporodott szagokat belőlük. Egy kis friss levegő nem árthat nekik. ;)

    Személy szerint én kedvelem az akciókat, sokat lehet olyankor spórolni. Ha nem csalt meg a látásom, a hetünk vége felé egy rövid időre láttam felvillanni ilyesfajta alkalmat... hasznos lehet számunkra.:music:
     
    HéricsBáró, maszilva, macska49 és 4 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Állatokat, Fákat szellőztessünk?
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A Jós betett a kép alá egy érdekes képet, érdekes megjegyzéssel:

    "[​IMG] nekem nincs"
    Vajon ez azt jelzi, hogy a válogatásban szerepelni fog a barkácsfa?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    ha beteszik , akkor hova kell a sok szerszám:inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.