Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A szélirány eléggé erre mutat, egy felé fújdogál. Még nem viharos, csak csendes szellő, de jó az irány :)
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem nem ő lesz. Gondolj bele, nem válogat, mindent megeszik. Mi lesz,ha tenyésztjük, semmi növény és állat nem marad a farmon. :D ;)
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Legalább nem leszenek raktározási gondjaink. :D
    Véleményem szerint nem fog változni a a tápjában semmi sem, mert akkor nem csak őszibarackot lopott volna Merilintől, hanem mondjuk tyúkot vagy tojást is... (no lenne itt hangos panaszkodás, ha ez bekövetkezne :)
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én csak nevetnék. + 1 szó ;)
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    juliannakoczkas, Gio, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem lesz majd a következő akcióba;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Azért nem olyan hú de nagy szám..:D csak több bonuszt kapsz kevesebb cuccból:D de igazából ha azt nézed:) megoldható rekesz nélkül is ..:D praktikusabb...
     
  9. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Ismét felütöttem az idézőkönyvemet, és néhány "újdonságra" leltem benne... :D

    3 csokrot is láttam, amelyekben sokféle növény volt "találomra" bekötve...

    Gondoltátok volna, milyen jól mutat egymás mellett a kereplő méz, az itáliai aprószemű és a bokros pirosbogyós? o_O
    De a tízszer tizes is nagyon szép a Réti Margitkával és a csitkenyével... :)
    Nálam mégis a szagos galaj és a kereplő méz viszi a pálmát... ;)
     
    maszilva, CsakJucinak12, PZoli64 és 9 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Merilin :)
    A virágcsokrokat a főtéren álló épületben láttad, oda kell beszállítanunk?
    Új feladatsort fogunk kapni? Esetleg többszázezres tételekben kell csokorba kötnünk?
    Állatokkal etetjük meg a csokrokat?
    Vagy pedig eventbe fogják kérni tőlünk a csokrokat, akkor talán nem lesznek túl nagyok azok a csokrok :) (bár ezt nem tartom valószínűnek, hiszen túl magasan vannak ezek a növények a kezdő játékosoknak)
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Remélem gazdaköribe jönnek a csokrok;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. P.Szilvi

    P.Szilvi Járnitanuló

    Sziasztok.
    Segítsen nekem valaki légyszi :) Mi történt a kerekkerék F12 gyorspörgetésével? Vagy csak nálam van a gond? Nincs meg az az opció, hogy újraküldés. Eddig használtam nem volt gond, de ma nem találom. Bocs, hogy itt kérdezem, de itt volt Toma posztja erről a módszerről, így gondoltam itt választ kapok. Köszi.
     
    juliannakoczkas és farmer_puma28 kedveli ezt.
  13. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Szia!Nálam is ez fent álló probléma,várom a kereszt fiam aki programozó informatikusxDHátha tud valami más modszert,0 percezni akkartam az állatokat de így nem álltam neki.
     
    CsakJucinak12 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Biztos, hogy az F12 gomb megnyomása után a hálózat fülre beírtátok a farmwheel.sW aztán pörgettek egyet és megjelenik az a sor, ahová rákattintva már megy az újraküldés.
     
    juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  15. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Szia!Sajnos nincs ilyen opció!:(
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Teljesen új növényt nem láttál véletlenül? Van egy sejtésem, de amit sejtek azt ide már le sem merem írni, mert eléggé vad :D Utoljára magas szintűt mikor is kaptunk?
     
    alex0824, juliannakoczkas és PalMa kedveli ezt.
  17. P.Szilvi

    P.Szilvi Járnitanuló

    Szia. Korábban így volt, jobb klikk és a sorból kiválasztom az újraküldést. De most ez a sor hiányzik nálam. Csak a cookie törlés, böngészési előzmény törlés, másolás, blokkolás, tiltás opciók vannak.

    Szia.
    Én ma az esc. megoldással pörgetgettem párat. Az sem rossz, de az F12 gyorsabb.
     
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Most készült a kép amint látod.
    Viszont csak böngészőbe működik, kliensbe nem.
    A farmwheel.sW azt neked kell beírni a képen látod, hogy hova.

    [​IMG]
     
  19. P.Szilvi

    P.Szilvi Járnitanuló

    kerék.png
    Szia!
    Na akkor firefoxon működik még. Én eddig chromeot használtam azt hiszem a karneválosnál pörgettem utoljára akkor még lehetett használni. Most akartam és már nincs meg az ujraküldés. kerék.png
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.23
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Pörgess 1-et simán, meg kell jelenjen az újraküldés.
    Firefox-ba megy rendesen nálam.
     
    alex0824 és juliannakoczkas kedveli ezt.