Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez még pozitív is lehet;) Jön talán 3 felhő....
     
    jutka190226 és rrozika06 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a választ akkor ebben gondolkodom tovább :)
    Hasonló lesz ehheez a képhez amit az előző eventből másolatm ki?
    [​IMG]

    Meglátom a közepét és jót mosolygok rajta, mert eszembe jut, hogy nagy ártatlanul megkérdeztem, hogy medvénk honnét lesz :DxD:cry:xD
    Elfeledkeztem róla, hogy van medve a pajtámban xD
    :cry:xD:oops::oops::oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.22
    jutka190226, nagymami2, rrozika06 és 4 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Jobban átfogó lesz , mint a 3 fejű kutya dekor megszerzési akció ?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha hasonló dekort kapnánk belőle... szuper lenne;)
     
  5. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia gyöngy!
    Kedves emlék:inlove: szívesen gondolok rá. Arra is, hogy a kukacot azonnal a szívedbe
    zártad:D
     
    jutka190226, ildiko44, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Van kedvetek ficsi tortákat csinálni?
    Meghívnak egy eseményre ahol díszíthetitek kedvetekre a tortákat.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Tortarendezvény - Kezdés 2022. június 29-én - 14:00[​IMG]

    Ültessél a tortavirágot [​IMG] eventnövényként - a rózsaszín dobozok [​IMG]felröppenők -, hogy a tortadobozok a malomba kerüljenek - malom termék.

    Indítsd el a minijátékot egy tortadobozzal, és használd az időbónuszt a tojásidőzítővel több időre.
    [​IMG]#
    2465

    [​IMG]


    [​IMG] [​IMG] [​IMG] Van elég hozzávalód? [​IMG]


    Egy rózsaágy Mmmm, finom! Semmi sem jobb, mint a cukrász Truffle híres tortái. Nyújts neki a kezet a FARMERAMA legaranyosabb eseményén, és nyűgözd le vásárlóit, hogy a legmagasabb szinte dicsérjék őt (és Téged is)!
    Üdvözölünk a Konditorei Szarvasgomba mestercukrásznál! Tudsz segíteni nekem? Az ügyfelek dörömbölnek az ajtómon, és félek, hogy elrontom a rendeléseiket.

    TRUEFFEL mestercukrásznak szüksége van a segítségedre, hogy lenyűgözze vásárlóit. Segíts neki süteményeket sütni és nyerni
    sok díjat. Indítsd el a minijátékot egy tortadobozsal, és használjad az időbónuszt több időre.

    Néhány másodperced van arra, hogy megjegyezz akár három tortát. A sütemények mindegyike tésztából, cukormázból és feltétből áll. Minél több sütemény, annál több idő. Időbónusszal még több időd lesz! ]
    Ezután süssük meg a süteményeket. Válaszd ki a tésztát, a mázat és a feltétet. Siess, és alaposan gondold át. Választását nem vonhatod vissza!
    Növekszik a feszültség! Minden helyes süteményért sok pontot kapsz. Nem volt rendben a torta? Akkor még kapsz néhány pontot vigasztalásul. forrás
     
    ildiko44, genka53, Hahacska és 9 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Anno ezért az eventért születtem meg. :D Viccet félretéve, remélem olyan lesz, hogy vissza hozza a hangulatom a játékhoz. Imádtam csinálni.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Egész idő alatt amíg írtam a hozzászólást Te jártál az eszembe, hogy ennek az eventnek örülni fogsz, szeretek örömöt szerezni bárkinek, még, ha nem is az én érdemem az event, de a jó hírt azért én hoztam meg :)
    Én is várom ezt, mert szeretem a tortás eventeket:inlove:
    PS: A mese szövege alapján teljesen olyan lesz, mint amire vártunk. Megyek megkeresem a régi event linkjét és ideteszem pótlólag azt is.
    PS/2: https://board-hu.farmerama.com/threads/Édes-valentin-nap.19162/
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nekem ez a régebbi égett bele az ízlelőbimbóimba. :D Volt aztán, hogy tenyészteni kellett a hozzávalókért, ha jól emlékszek. Na mindegy, a lényeg, hogy jöjjön. :)
     
    ildiko44, genka53, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sok tortás event volt, kevés az infóm róla, nehezen választottam ki azt a linket amiről úgy gondoltam, hogy nyerő lehet, majd kiderül menetközben, hogy melyikről is lehet szó ? :D
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Amit hoztál az az ú.n. megújult event. Nem hinném, hogy a régiek fele mozdulna. :) Én vagyok ilyen maradi. ;) Persze várom már nagyon.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pizza után torta;) El leszünk kényeztetve:music:
     
    ildiko44 és jutka190226 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Van még egy kis tortás hír, remélem ezek a dekorok felhőre fognak kerülni, mert ott lenne a legjobb helyük :)

    [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]forrás

    A legyel fórumon ezt a linket adta meg gretag hozzá: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/szülinapi-lakoma-event-2019-január.17563/
    Szóval valamelyik a két link közül, vagy az amit én hoztam vagy ez lehet. Nem tudom, nem vagyok benne biztos :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.6.22
    PZoli64, Gio, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Teljesen mindegy. Az biztos, hogy nem szoktam kosarat venni, de most lehet kivételt teszek. Ahogy olvasom az időzítő csak azokból volt megszerezhető. Nem mintha kellene, de legalább lesz az is. :D
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music: Ügyes ez a játékmester...:p Bővíti a kosarazók csapatát8)


    Közben eszembe jutott... De rég volt retro vásár:music:
     
    jucus100 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A kívánságod mindig így teljesüljön :D azt nem tudom, hogy képek jó hírt adnak-e vagy sem, de itt van a tortás event kosárválasztéka, döntsd el Te magad :)

    [​IMG]
    Érdekessége, hogy van bennük egy darab torta is :) forrás
    Talán gyorsan el kéne használni, vagy jeget beszerezni a farmra, hogy ne hogy megromoljon ebben a nagy melegben :)
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kedves Merilin!

    Kérdeznék... Vajon a következő hónapban , vagy inkább mától számítva 6 hétben vajon mennyi +tp% tudunk szerezni? - itt csak a hosszú távon használható tehát nem +-os dekorokra lennék kíváncsi;)
     
    semmirevaló kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Ugye Ti is várjátok már az új lakót? Ha szerencsétek lesz a titokólakkal akkor lehet majd nektek is 1-2 Rozmárólatok nem sokára :)

    [​IMG] forrás

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    A tápjáról már volt szó itt kaptunk rá Merilintől választ :)

    PS: Kedves Merilin, kérdezném, ha látni már, hogy a gazdakörijében most is lesz Ládaválogatások ládája, mint nyeremény? Folytatódik tovább a sorozat ami már két alkalommal is visszatérő nyereménye volt a titkos állatos gazdaköri feladatoknak? [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 19.6.22
    genka53, zoldert, Namiamano és 14 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes dolgot figyeltem meg...:music:
    Az utolsó titokállat-hoz nem kapcsolódott még akciós csomag:wuerg: Pedig várok rá egy ideje.... Vajon ez a fajta hozzájutási csomag megszűnt?
    Arra gondolok amikor több fix ól mellé több fajta titokólat tudtunk venni csomagban8)
     
    alex0824 és jucus100 kedveli ezt.
  20. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló – tanoncok!

    A hétvégi elfoglaltságok, programok után ma feltártam idézőkönyvemet, és úgy láttam, hogy ezen a héten néhány megszokott hóvégi esemény várható a naptári előjelzés mellett:
    - kétféle csomagos ajánlat a tapasztalatok rajongóinak, várhatóan a hét közepe felé;
    - értékes pörgetést használóknak is lesz ajánlat, a hét második felére érkezhet;
    - segítők is érkezhetnek a 30 napos időt kihasználóknak;
    - szuper kellékek vásárlása is tervezhető hétvégére;
    - színesedő állatbabákat láttam a szokásos tápos, valamint extraüvegcsés csomagokkal, némi farmboltos fizetőeszköz-szerzési lehetőséggel.


    A soron következő tenyésztés egy kicsit keményebb dió!