Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!


    Kértem már néhányszor korábban,
    hogy itt a topikban kulturált hangnemben beszélgessetek a pletykákról, tippekről, jóslatokról.
    Merthogy ez a topik még mindig azért van. Értetek van, a játékért, az információcseréért!
    Nem játszótér, nem óvoda, de nem is a ring... és én sem vagyok sem óvodapedagógus, sem pedig pontozóbíró!

    Nos!

    Aki(k)nek inge, vegye magára!
    Engem nem érdekel, ki kezdte, miért kezdte, mikor és hogyan, hol és kivel! Úgy gondolom, hogy a topik többi látogatóját sem érdeklik ezek a dolgok!

    Kérem tudomásul venni, hogy innentől nincs figyelmeztetés!

    Utoljára kérek, utoljára szólok!


    Aki nem találja a helyét a topikban, vagy úgy egyáltalán a fórumon, hamar kívül találhatja magát!
    Én érezném magam kellemetlenül, ha ilyen gyerekes módszerhez kellene folyamodnom felnőtt emberek között, tehát kíméljetek meg tőle.
    Nem szeretnék békákat osztogatni, de én sem nyelem le őket, nem szeretném kipróbálni, milyen.
    Remélem, Ti sem szeretnétek ezt.

    Alapvetően nem vagyok fenyegetőző típus, de ami sok, az már nekem is sok!
    Mint korábban már írtam: véleménykülönbözőség, vita lehet egymás között... de nem itt. Privátban!

    Amiről lehet vitázni (természetesen a másik sértegetése, gúnyolása, piszkálása nélkül!), azok a pletyitémák, amiket hozunk, Ti és én.

    Semmilyen más témának nincs itt helye.



    Akinek ez az alapvetően egyszerű szabály nem tetszik, megkérem, hogy inkább ne is szóljon hozzá a topikhoz, ha érdemben nem tud!
    Lehet gondolkodni, következtetni a pletyikkel kapcsolatban, építő jellegű kritikát is lehet megfogalmazni.

    Szerintem a való életben túl sok ahhoz a probléma, hogy még itt is ezzel kelljen szembesülnünk!

    Nem arról van szó, hogy itt a topikban csak virágos rét van, meg fütyülnek és dalolnak a madárkák, és mindenki csupaszív szemmel kell nézzen a másikra... De a topik, és a fórum szabályát megkérem, mindenki tartsa be!

    Legyünk tekintettel azokra, akik nem néhány ember civakodására, sértődésére kíváncsiak, hanem valami friss ropogós pletykára, vagy egy korábbi pletyi megerősítésére!

    Bízom benne, hogy hatékonyan tudunk együttműködni a továbbiakban, normális keretek között!

    Köszönöm a figyelmet (remélem, utoljára kellett ezen végigesnünk!), mindenkinek kellemes időtöltést, hasznos információkat, előrevivő beszélgetéseket kívánok!

    Üdv. Merilin
     
    tewo, bogisaci60, Goran és 30 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    A májusit tudjuk már? Nevesítve vannak?
     
  3. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Közeleg egy új időszak, amelyről néhány információ már felsejlett az idézőkönyvemben:

    A városi villogóra hamarosan új nyeremény érkezik.
    Hamarosan izzíthatjuk a repcsiket; távoli barátaink is meglátogatnak bennünket a használt aksijainkért, és talán a 3 kérődző sem kéreti magát tovább. :music:

    A libalány új célkereszt után néz nálunk; munkára foghatjuk a szívecskés házat (korábban már beszéltünk róla, mi várható), és az égi "világító" is hosszan világít majd nekünk.

    Az anyukák is készültek egy kosárkával nekünk.

    A távolabbi területünkre is várható esemény, és jelenleg úgy hallani, hogy a síneken érkezik némi rőzse hozzánk.
    Az öreg is elindult felénk csoszogva, állatok kísérik őt az útján.

    Várunk a farmra egy minijátékot, jelenleg 40 buborék takarja előlem a kilátást.

    Kapunk egy csilistálat: zöld, sárga és piros csípős van rajta, de egyszerre csak egyet választhatunk majd.

    :)
     
    -kidmama-, Kincső52, csillu000 és 16 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csupa jó hír;) Köszönöm!
     
    peter1022 és limara1965 kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Tudtam, hogy egyszer eljön a nyári Mikulás. :D
     
    Othep, PZoli64, Tavirózsa és 4 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ami a síneken érkezik , hoz valami újat , meghökkentőt , melyben farmok ezrei törik fel a malacperselyt ? :inlove:
     
    Othep, alex0824, peter1022 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én nem bánom ha Mikulás ruhába jön... de hozzon új állatot;) Vagy Vörösfülűt esetleg hiénát;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  8. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Olyan már nagyon rég volt. Én nem hiszek...:sleepy::(
     
    alex0824 és peter1022 kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én még hiszek benne , hogy eljön a jóság , a kánaán , és aranyfákat dobál a vonat , és a pótkocsi is leszakad , miközben nem győzzük indítani . :inlove:
     
    alex0824, maszilva, peter1022 és 3 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    -kidmama-, csillu000, alex0824 és 5 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Van még mit felpakolni rá;) Szóval reméljük így lesz;)
    Imádom az írásodból áradó pozitív szemléletet;) - de nekem 1-2 új fa is elég lenne ahhoz hogy sok sok aranyat költsek el a kalauznál;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hozhatná párosával a fákat , és kevesebbet kéne kattintani . :inlove:
     
    alex0824, peter1022 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

     
    peter1022 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szisztok!
    Elkövettem egy nagy taktikai hibát. Láttam mindhárom feladatsort és nem mentettem el a hozzávalókat, pedig megtehettem volna.. Ott voltak biztosan a gazdakörben, de megzavart az, hogy a padovai tyúk képe jelent meg az állatos résznél.
    Mire észhez tértem már nem volt meg, így most vakon készülök tovább.
    PS: Tudom, hogy itt már volt róla szó, és használtam is a pletyit hozzá amit Merilin adott meg, de a gazdakörben ott volt a valóság és jó lett volna szembesülnöm vele:cry::music::cry:

    PS: Egy nagyon kedves gazdatársunk segítségével már kiköszörültem a csorbát és nem vakon készülök tovább. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM neki:inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.23
    peter1022, PZoli64, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  15. kovácspissti

    kovácspissti Törekvő


    Én is így jártam, mire újra rákattintottam volna, eltünt... :cry:
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kérlek írjál nekem egy baglyot és én elküldöm neked is a megfejtést :) A farmnevem ugyanez, mint a fórumnevem :)
     
    alex0824, kovácspissti és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Be is adtam amit lehetett.... Ha el is veszik nem bánom;) -Remélem jövő héten ideér...:music:
     
    peter1022 kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet olyan lesz , mint anno az őskorban , csináltunk egy eventet , lezárták , majd újrakezdték .
    Valami lengyel lara event volt ?
     
    peter1022 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Merilin!

    Köszönöm szépen a jóslataid! Ahogy fentebb már megtörtént, érdeklődnék, hogy van-e sejtelmed a következő tenyésztésről, hiszen egytápos köszönt ránk a héten.

    Minden jót kívánok neked! :)
     
    peter1022 és alex0824 kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Mivel Merilin nem nagyon szereti magát ismételgetni, így leírom mit tudunk.
    A jóslatban nagyon megrémültek az állatok valakitől, ez valami rémséges dologra utal, így lehet egy kicsit rémségesen zombúlni ha kategóriát nézünk! Szerepelt még a kakasok taraja, ami az ijedtségtől pink lett, ez is kategóriára utal. Valamint egy sárkány aminek nincs szárnya, nem repül. Ehhez is van kategória.
    Tehát három kategóriát említett, 3 újdonsággal.
    :)
     
    maszilva, peter1022, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.