Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mivel szerintem van lehetőségünk veszteség nélkül lezavarni az eventet... 8)Így csak az a kérdés hány területet kell bontanunk:music:
    Szinte kizártnak tartom, hogy szintlépő csomag mellé 3 területen futó termelős eventet kapjunk!
     
    jutka190226 és alex0824 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A gondolkodásod hibás. Ha csak egy területet kell bontanunk ott vesztünk 24 órát, ha több területes az event akkor annyiszor többet ahány területet kér az event.. kizárt, hogy veszteség nélkül törölj, eventezz, és vissza is pakold a 22 óra körüli dekorokat.. A rövidebb 10-12 órás dekorokkal már kevesebb lehet a veszteséged, de ott is vesztesz valamennyit. Számoljál utána, ha nem hiszed el :)
    PS: Ahhoz, hogy veszteség nélkül eventezz kb 6 óra alatt le kell zavarnod a gaz termelését, aztán felhős gyorsítással kirakni a dekorokat vissza a területre. Még így is borulni fog a felhők és a többi terület aratási szinkronja.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.22
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Rugalmas aratással nem borul semmi;) A 24 órán belüli tp megvan... :music:
    ugyan az aratási idő nem pontosan ugyan az folyamatosan...
     
    jutka190226 és alex0824 kedveli ezt.
  4. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia Merilin!

    Lapozgatva a naptárat gondolkodóba estem és az alábbi kérdések merültek fel bennem:

    A hó végi teliholdas nyitás sokáig velünk marad, vagy csak elillan?
    A strandszezonban kalendáriumozunk egyet?
    Renzó Valdemár talán elfelejtett bennünket? Mi még nem felejtettük el a Vidámparkját.

    Megnéznéd a Varázslatos Idézőkönyvben, hátha dereng egy kis hír, ami nem délibáb.

    Üdv: Nami.
     
  5. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    - telihold: ha fejlesztés az "ígéret" júniusban, akkor dolgoznunk kell, termelni és egyéb feladatokat ellátni;
    - nyári kalendárium: még délibábban sem látszik róla semmi - hiába forgattam a könyvecskémet, tükörrel is próbáltam a látványt előcsalogatni;
    - Renzo: nem feledékeny, de más dolga is volt: az illúziók világában attraktív feladatokra tanította a rokont.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Vajon mikor Renzó visszatér hoz nekünk valami új dolgot?:music:
     
    GA-BI-O-Farm, jutka190226 és alex0824 kedveli ezt.
  7. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    A rokon még lábadozik, ha teljesen jól lesz majd, akkor jön Valdi, addig ápolja a társulat tagjait.
    Magyarul ha jön Valdi majd Merilin jelzi!
    :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.6.22
    -vadocka70-, genka53, jucus100 és 7 más kedveli ezt.
  8. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló – tanoncok!

    Kérem, hogy a mai, nem pletyka témájú posztokat ki-ki önállóan törölje innen.
    Köszönöm az önmérsékletet, ha a tanácsomat követik az érintettek.


    alapbékakép.png :)
     
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia Merilin!
    Félórája agyalok, hogy mi fog történni a kétéltűekkel!
    Csak most eset le nekem mit akar közölni a kép.
    xD
    Lenne kérdésem azért. Lassan közeledik a tenyésztős event, látni-e a könyvedben valami friss
    fejleményeket? Lesz-e benne valami csavar, ami miatt eltérő lehet
    a megszokott hasonló eventektől?
    :)
     
    -vadocka70-, genka53, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :(
    A tenyésztés jutott eszembe nekem is a békáról: Hány lufit látni az égen, ha alaposan megnézed a könyvedben? Feltörhetővé vált már a dió? Még mindig jó ez a kép? [​IMG] Itt két beadási felületet látni / 2+ jelet látok/ :)
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez lehet a party pörgetés legújabb nyereménye ? :D De szépen néz ki , szívesen laknák itt . :inlove:

    [​IMG]
     
    genka53, Hahacska, jucus100 és 8 más kedveli ezt.
  12. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Azt írják ott! De nem vagy Te macska, hogy ilyenbe lakj! Gondolom a macska lemaradt a képről egyelőre.
    Mert mint macskatulajdonos mondom, hogy ez nagyon úgy néz ki mint egy macska játszótér.
    Van itt búvóhely, macskatál, játékok, kaparófa (oszlop). És minden pihepuhán ki van párnázva.
    :D
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A némer jós elfogadta a rejtvény megfejtését, valóban ez lesz a PP új nyereménye a linked szerint és pletyka szintjén :)
     
    genka53, jucus100, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És rémes macskák lepik , akik dalolva szállva szárba szökkenek ? :inlove:
    De jóóóóóó . :inlove:
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha lehet én inkább amaránt nullázására fogom használni, nem rémmacskák aratására.
    Emlékszel még az állva fekvő köny lapjairól kérdeztél Merilinitől ? A kapott választ a méretére, hatására megtalálhatod itt :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.6.22
    Nagyii58, jutka190226, RRozika és 3 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én csak Alexnek válaszoltam , hogy azt írta , hogy lemaradt a macska a képről .
    Erre kérdeztem azt , hogy rémes e a macska .

    Emlékezni emlékszem , jó ha gyűlnek a bónuszok . Már csak jelentős szupertágya mennyiség kelle valahonnan.
     
    alex0824, Nagyii58, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Akciósan csak a zsebed határolja be, hogy mennyit áldozol rá, más örletem sajnos nincsen, eserleg felcseréled a ládát adó dekorjaidat a mamutokra és gyűjtögeted szorgalmasan, mintha láda lenne :) :)
     
    HéricsBáró, genka53, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Nami :)
    Mit szólnál hozzá, ha hoznék neked és perasze mindenki másnak is egy óriási pletyit? A német jósdábam most fejtették meg a játékosok a Jós rejtvényét .
    Nem találod ki, hogy miért adta fel, mi fog következni :D
    Illetve sejtheted, ha Téged idézlek be. Sajonos képet hozni nem tudok róla, mert jelenleg nincsen, de a meseszövegét ide linkelem Neked, had örüljél neki :)

    Jó naptárnyitogatást mindenkinek :)

    "Nyári naptár
    Homok és nap, a nyár szórakoztató.
    Menjél a nyári naptárhoz, és gyűjtsd össze napi ajándékát.
    Gyűjtsd össze őket a bónuszok feloldásához, és most dőlj hátra és élvezd a napsütést." forrás

    Kedves Merilin!
    Ez az esemény az amit már régóta nagyon várunk? Amitől esetleg boldogok lehetnek a szomszédaink?
    Neighborly Gifts Üdvözöljük a Neighborly Gifts extravagáns

    első és hatodik napján . Minden nap két különleges ajándékot kínál. Küldje el az egyiket a szomszédainak, hogy kifejezze elismerését és szebbé tegye a napjukat. Légy jó szomszéd." forrás

    Vajon mi lehet az a két nagy ajándék amitől a szomszédaink nagyon boldogok lesznek?​
     
    Utoljára szerkesztett: 22.6.22
    HéricsBáró, alex0824, jucus100 és 8 más kedveli ezt.
  19. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia Gyöngy-581!

    Bíztam benne, hogy nem marad el idén sem a napi nyitogatás.
    Remélem össze lesz hozva a Pecás eventtel, ott úgyis naponta kell aratni az időzítőket.
    Kereken egy hét múlva már lesz következő havi naptár, abból kiderül.

    Nyereményként jó lenne Kösz a segítséget dekor!
    Neked különösen megjár!

    Üdv: Nami.
     
    alex0824, Amira09, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  20. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló – tanoncok!

    Idézőkönyvemben én úgy láttam, hogy a tenyésztés állatai párban lesznek; lassan érnek célba, hiába lenne az egyiknek sietősebb...
     
    HéricsBáró, -vadocka70-, Fuhur és 14 más kedveli ezt.