Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon az Axolot képbe kerül?:music:
     
    ^^Ayumi^^, nyuszicica1 és ildiko44 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hónapokkal ez előtt igen, aztán mégsem jött, bekerült az asztalfiókba valami miatt. Hasonlóan az elefánthoz időről időre felbukkan. Ettől persze most még jöhet, az elefánt is jött, ment, aztán végül maradt is. :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.5.23
    ildiko44 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hónapokkal ezelőtt lemaradtam az erről szóló pletykákról:music: Jöjjön aminek jönnie kell;)
    Remélem a gyopár ismertető ideje is eljön;)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha minden igaz akkor holnap már élesben olvassuk az ismertetőjét, addig egy kép az eventről:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    [​IMG]
    Más: Focizni is fogunk:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Vajon a gólokat illően fogják megjutalmazni?
     
  5. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Ctrl+c, Ctrl+v ...
    Az égi áldásnak a bahás csúszómászónk örülhet kétnaponta, mi meg a csillogós ácsoltnak.... :D

    Mivel ezzel ki is veséztük a majd soron következő eseményünket, én már tovább is lapoztam az idézőkönyvemben...


    ---------------------------------

    Most pedig, ha mindenki iszonyúan felkészült, számoljunk vissza... dobpergést kérek! :)

    [​IMG]
    A következő hónapban úgy látni, hogy villódzó, neonszínben pompázó állathajlék érkezik hozzánk. :inlove:
    Mi(k)re tippelnétek? xD
     
    PalMa, jucus100, HéricsBáró és 9 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kedves Merilin :)

    Én felkészültem és ahogy nézem Rackót is felkészítették a sok növény aratására:

    [​IMG]
    ********************************************************************************
    "Mi(k)re tippelnétek? "

    Azt hiszem, talán nem kényszerül a szomszédba menni a szennyes ruháit mosni :D
    Csak reménykedem benne, hogy az ólja kicsit szebb lesz, mint az elődjeié, világosabb, hangulatosabb :):D:inlove::D
     
    Utoljára szerkesztett: 22.5.23
  7. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Hacsak hajlék, nem hajlékok, akkor egy érkezik.
    Nagy választék nincs, de ha a sorrendet nézném, akkor a szúrós farkú.
    Mosó Masa még nagyon korai lenne.
    Bár itt már minden megtörténhet mert a logika már ritkán jellemzi a központi döntéseket.
    :D
     
    vihence, mókás15, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Az eddigi legjobb zöld csíkot hízalónál erősebb lesz , vagy megközelíti , vagy gyengébb lesz ? :inlove:
    Ha kell a bevétel , hogy fogyjon a szupertáp , akkor Minden Is fog neonosodni . :inlove:
     
    ildiko44, -gyöngy-581, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyedül vagy párban... mindegy;) Csak jöjjön... Hozzon felhőt;) Itt még örülni fogunk neki;)
    No de majd ha az Alpokban változik az időjárás.... :music:
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Szia!

    Én a lódarázsra.
    Az már kettő az egyben. :D ;)
     
    vihence, ildiko44, alex0824 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én pedig a kakasra, 4. szintű ólunk már van hozzá, miért ne kaphatnánk mellé egy diszkósat is? :D:inlove::D
     
  12. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Reméljük csak választható, esetleg fizetés ellenében bekapcsolható opció lesz mint látvány elem, és nem, nem választható termést pusztító funkció! Az egyik játékosbarát lehetőség a másik pedig nem!
    Akkor felőlem jöhet pl a neon rák is.
    :D
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.23
    zsoxxya, vihence, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Vagy elmehet oda. :D Mondjuk nem mindegy. :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Menjen csak oda, ha már ilyen lelkesen várják...:D:D:D
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! A választható opció max annyit érne mint a rózsaszín farmkép... - semmit nem tenne hozzá a játékhoz;)
    Jó lenne ha már csordogálna valami hivatalos infó....:music: Vagy a hét további részében csak akciókat kapunk?o_O
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Értelmet kapna, ha az időjárás "pénzért" való bekapcsolása pl nagyobb hozamot hozna a termésben vagy gyorsítaná az érést. Mondjuk ha nem özönvíz lenne hanem csak áztató eső. De ez is akkor inkább csak látványelem lenne pénzért jóformán, mert az időjárás megvásárlásának a tulajdonságát egy egyszerű tápoldattal vagy trágyával meg lehetne valósítani. Bár minden esetre egy darabig látványként érdekes is lenne de ugyanúgy rá lehetne unni mint a rózsaszín farmdesign-ra. Magyarul ez sem tenne hozzá semmit a játékhoz, a mechanika ugyanaz maradna ültetsz, leszedsz, beadsz, ültetsz , leszedsz beadsz. Jelenleg bármi fejlesztést csinálnak, amíg nem lesz meg az állatos rész is, addig nem nagyon kell számítani olyan dologra, ami tartalmilag változtatna a gyopár funkcióján. Szóval jöhet tornádó, cunami, stb. a lényeg ugyanaz marad, ültetsz, aratsz, beadsz......jobb esetben pedig kapsz valami értékesebbnek mondott dolgot, ami ha a rászánt időt vagy befektetést nézem már annyira nem is értékes, de ezeket is csak akkor ha bizonyos számú szinteket meglépsz. Még az sem ad semmit a játékhoz , amikor újabb fákat váltasz ki, csak vizuálisan megváltozik egy fa kinézete és az érés ideje, sőt nehezebben megszerezhető felröppenőket eredményez, de ettől függetlenül ugyanarra és ugyanott tudod felhasználni mint bármelyik más fát. Simán végig csináltam a 15. szintig barackkal és minimális meggyel az egészet. Ha pedig nem hanyagolnám, akkor ezzel a két fával kb a 17-18 szinten járnék. Ezért monoton az egész úgy ahogy van, semmi ösztönző nincs abban, hogy újabb és újabb fákat váltsak ki, hacsak nem az, hogy egy újabb grafikát lássak a gyopáron és lassítsam a haladásom, ha netán a megrendelők pont olyan felröpit kérnek, ami a legritkábban érkezik.
     
    zsoxxya, vihence, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kár ez viszont azt jelenti, hogy elméletileg a következő 15 szinten semmi újat nem fogunk csinálni, csak azt amit eddig.. Még Bárkát sem kell sajnos építeni az állatok és növények mentésére.. (Noé mintájára) ...
    Ez így számomra nem teszi túl vonzóvá a Gyopáron való játékot, de gondolom nem is ez a célja...
     
  18. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Nagy a valószínűsége. Pár fára, amit nem is vált ki mindenki, meg pár növényre nem nagyon lehet semmi mást építeni, mint az eddig szokásos játékmenetet. A másik, hogy az én szememben ez még mindig egy teljesen másik játék. Elfogadom, hogy berakták ide, de ez akkor sem a farmerama.
    A farmerama az egy gazdálkodásra épülő játék számtalan lehetőséggel. A gyopár meg nekem inkább hasonlít egy a 80-as évekbeli kvarcjátékra pont olyan monoton, bár azt is szerettük de akkor nem volt más, de az 40 éve volt. Számomra olyan mintha egy másik kevésbé szórakoztatásra épülő Bp-s játékról írnánk a "farmerama" fórumán, hogy mit, hogyan, miért és ki mit ért el.
     
    zsoxxya, vihence, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Holdfénynak van igaza , öntse el az egész Gyopárt a víz , és kész a vizivilág , ami anno terv volt .
    Dőljön rá a paszuly , és az lesz a hínár .
     
    vihence, -Szemecske-, jobbágy1 és 2 más kedveli ezt.
  20. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!


    Ismét feltártam az idézőkönyvemet, nem tehetek róla, hogy ilyen kis kíváncsi természet vagyok... :D Láttam a tippeket is, sajna senki sem trafált bele... :(
    Ez van, srácok.

    Jelenleg úgy látni, hogy a neonos esemény része lesz a szokásos nyári pecázós nagyeseménynek... így könnyen előfordulhat, hogy a tó partján fogunk bográcsozni, és készíthetünk egy jó kis pörköltet a peca mellé...:music: csak ne ijedjünk meg se a füstjétől, se a lángjától! ;)

    Viszont ami ijesztőnek tűnik elsőre, az az, hogy ha jól láttam a számokat, akkor háromésfélszáz plecsnit kell összehozni a piroscserepes házban, :wuerg::cry:..... de azt legalább a mindegy-kategóriából... :D
     
    maszilva, CsakJucinak12, aida2330 és 10 más kedveli ezt.