Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Na most, hogy bóódogság van, hogy a játékosok egy része megkapta amit várt , most már jöhetek én?
    Csak kutyafuttában gyorsan leírom mit szeretnék, ha gyorsan beleíródna a könyvedbe.
    Kérnék szépen egy jó ládaválogatást. Nem vagyok nagy igényű, elég ha csak ez a pár láda lesz benne:
    Bónuszláda, Farmaranyas láda II., Parti pörgetés láda, Ládás válogatások ládája,
    Farmaranyas láda, Farmbónusz láda I.,
    Csak ez a 6 érdekelne, ezek mehetnek elosztva 3 kategóriába nyugodtan!
    Megjegyezném, hogy ma jó fiú voltam és senkivel nem veszekedtem csak beszélgettem!
    Igazán megérdemelném!
    :)
     
    CsakJucinak12, vihence, jucus100 és 21 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szomszéd ajándékozás is jöhetne:music:
    Mire elérjük a 25. szintet a gyopáron addigra logikusan gondolkozva kell, hogy jöjjön valami dekor szerzési lehetőség!
    Reméljük, nemcsak jó fiúknak8)

    Merilin Te is így látod?;)
     
  3. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Szia!Ne is mond,most vagyok majd nem 13-as szinten:sleepy:
    Jó lenne több megrendelő,kicsit dobna a dolgokonxD
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jönni fog egy holnap...
    És mintha az olvastam volna sorok között... hogy néhány héten belül egyéb haladást segítő dolgok is lesznek:music:
    Bár lehet, hogy ezt csak álmodtam;)
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Az is lehet, hogy az új megrendelő egy bizonyos szint után érkezik.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen... mintha láttam volna hozzá számot is;) Ezért gondolom, hogy holnap jön... Az az egy... a többi meg majd valamikor;)
     
    juliannakoczkas és zsani_apja kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    NévElérhetőIgényelt tárgytípusokAjánlatok számaAjánlat frissítési idejeMegjelenés
    Fedor Pigwidgeon1. szinttőlfelröppenők
    bármi
    2-408:00:00Mindig (nem többször mint 8 óránként, kivéve ha manuálisan van frissítve)
    Scarlett Reynardson7. szinttőlfelröppenők
    fatermések
    2-416:00:00Mindig (nem többször mint 16 óránként, kivéve ha manuálisan van frissítve)
    Irina Adler3. szinttőlbármi, de csak egy fajta egyszerre306:00:00Szombat - Vasárnap (48 óra)
    Barna F. Fülöp12. szinttőlnövény termések
    növényekből szerezhető felröppenők
    2-416:00:00Mindig (nem többször mint 16 óránként, kivéve ha manuálisan van frissítve)
    Forrás GYIK
     
  8. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Kutakodtam egy picit az idézőkönyvemben, hátha elém tárul milyen állat is látogathat el hozzánk nemsokára...

    Először úgy gondoltam, hogy féltenem kell tőle a halastavamat, de aztán jobban megnéztem magamnak, és megnyugodtam, hogy nem fogja kipucolni belőle a kis uszonyosokat.

    A virágoskertemben szerintem jól fogja magát érezni, azt hiszem szereti a rozmaring és a gyöngyvirág illatát. :)

    A hosszúlábú kígyóbűvölő szerényen színes kiadásban is képviselteti majd magát.
     
    jucus100, PalMa, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    12. szint ? :cry: A 11. felénél vagyok xD:cry:xD
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Erre írtam, hogy holnap az az ma egy új érkezik... :music: éééés még a számra is emlékeztemxDxDxD na jó nem pontosan... de pletykálunk;)
    De valahol szerepel az is, hogy néhány héten belül újabb dolgok érkeznek... Kíváncsian várom... hiszen ezek már kifejezetten az Alpesi részhez jönnek majd;) Ha jól olvastam...
    Fontos tudnivalók
    • A faanyagok előállításánál az Átalakítóban a "Gyújtófa" nem fog szerepelni ideiglenesen, ezt igyekszünk a közeljövőben javítani.
    • A "Gyújtófa" a "Fatuskók" kategóriából átkerül a "Zöld üzemanyag" kategóriába a raktárban.
    • A következő hetekben két további bővítés várható a Gyopárvölggyel kapcsolatban:
      • Az időjárási rendszer bevezetése az Alpesi kertben, melyre utaló jeleket már láthattok is majd az ismertetőben (jelenleg ez még nem fog működni).
      • Egy teljesen önálló küldetési rendszer bevezetése.
    Szegény Gödény.... Virágos menüt kapxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 14.6.23
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Merilin :)
    [​IMG] Pelikán Kíváncsi leszek rá, hogy hová fog leszállni a farmra-e vagy a bahára?
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gödény= Pelikán

    A Farm lenne a soron következő... s talán jobban illik oda;)
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem egészen a gödény magasabb szintű besorololás, mint a pelikán.

    Idézek abból a linkből ami az előző hozzászólásomban megtalálható:
    "A gödényfélék (Pelecanidae), hétköznapi nevükön pelikánok a madarak (Aves) osztályának és gödényalakúak (Pelecaniformes) rendjének a névadó családja.
    Ebbe a családba 1 madárnem és 8 recens faj tartozik."
    Írhattam volna a hattyút is, mert az a madár is idetartozik (lsd török nyelvekben a neve), de valamiért úgy éreztem, hogy a pelikánt kéne)
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Merilin!

    Kérdeznék...
    Cukorka vásár rendszeresen visszatérő akció lesz ? 1-2 havonta? Vagy csak kutya vásár volt?
    A mostani csomagok sem rosszak... De a csak cukorkás jobban tetszene....
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Az idézőkönyvemben láttam rá esélyt, hogy a hét legvégén tudunk spórolni a szívecskés ház használata során... :)
     
    PalMa, maszilva, mermeze50 és 23 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm!
    Ez jó hír;)
    Boom is lesz hozzá?
     
    inanna11 és SzuperTájfun kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Üdv gazdák,

    Ma jelenik meg az Edelweiss Valley új tartalma (Alpine Gardens és Sunflower Hill). További megjelenéseket terveznek a közeljövőben (ha minden a tervek szerint alakul, akkor júliusban lesz), és szeretnénk rövid áttekintést adni arról, hogy mire számíthatunk:

    • A fa konverter nem tartalmazza a gyújtást, mivel ez zavarhatja a készleteket
    • A gyújtást átállítják az üzemanyag-készletre
    • Az időjárási rendszer
    • Küldetések az Edelweiss Valley számára
    • A klasszikus Farmerama-elemek csereértékei a konverterben frissülnek
    • Az ügyfelek megrendelései növényeket igényelnek. A 20. szinten lévő játékosok vásárlói rendeléseket kaphatnak olyan növényekre, amelyeket még nem nyitottak meg. Ez a kezdeti kiadás ennek enyhítésére szolgál. Ennek újraegyensúlyozására kerül sor a következő hetekben.
    • Az Ügyfél jutalmaként növényeket vagy fákat kap, amelyeket valószínűleg naponta egyszer ajánlanak fel
    Reméljük, hogy elnyeri tetszését az új tartalom megjelenése, és izgatottan várjuk, hogy hamarosan újabb izgalmas eseményekre készüljünk
    !Üdvözlettel:
    Farmerama csapata
     
    aida2330, ildiko44, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A újraegyensúlyozás lesz a legfontosabb;)
     
  19. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ez nálunk is kint van, tegnap óta:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Új-terület-különleges-ajánlatok.23689/
     
    PalMa, HéricsBáró, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Jancsika azért hozta át, mert ott bővebb a leírás, vannak olyan dolgok, amik a miénkben nincs megemlítve.
    Pl az átalakítóba beszállítandó farmos dolgok értékváltozása.
    vagy a megrendelőktől kapott jutalmak bővülése.
    Na hogy ezek valóban lesznek-e azt nem tudom, de ott ez van írva.