Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Egy gazdakörit még építhetnek ezekre a tenyészállatokra.
    De ez azért még nem biztos, de kicsivel több mint valószínű, hogy lehet.
    Abban pedig előfordulhat esetleg nyereményként 3.-vagy 4. szintű terményes is, vagy egyéb hasznos dolgok. Talán az még egy kicsit mozgatna a dolgon. Valamennyire ellensúlyozná azt, hogy egy olyan elhullott állatról beszélünk, ami se így, se úgy nem piacképes, létezése nem nagyon oszt vagy szoroz. Szóval sok meló van a tenyésztésével a játékosok többségének.
    Ha már A-t mondtak a teliholdas állatok tenyésztésére, akkor mondjanak B-t is, azaz nagyon jó jutalmakat adjanak.
    :)
     
    zsoxxya, vihence, stb_farmer és 10 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jönne hozzá gazdakör... csinos kihívás lenne a tenyésztés szerelmeseinek... és bizony ólat építeni is jó... még akkor is ha a menüt töltik;)
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Berobbant a nyár, ehhez mit szóltok?
    Jégesemény
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Azoknak kik nagyon várnak már egy hiénaodúra jó hírem van. A következő szezonban ha nem az első, akkor a 39. emeleten is beszerezhető, még áthaladás nélkül is.;)
    Forrás
     
    aida2330, -gyöngy-581, jucus100 és 8 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt, hogy a szezonban hiénát lehet nyerni a 39. sorban bérlet nélkül is, a hírt tőlünk vitték el: Itt olvashatod Merilin jóslatát :) A kör bezárult visszakerült a hír hozzánk :)
     
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Talán elfér a többi között úgy gondolom. Biztos vagyok benne, hogy vannak akik még nem olvasták, sőt vissza sem fognak olvasni.
     
    vihence, pötyi2017, jucus100 és 9 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex!

    Nem tudom, hogy Te vagy a többi játékos hogy vagytok vele, de nekem már nagyon hiányzik a TH-ból egy-két manufaktúra. Egyre több rémes állatnak van terményese, túl sok a terményes ól, a terület mérete viszont adott, ezt pedig a raktárházakkal lehetne csak növelni.
    Szóval én várom, hogy egy izmosabb gazdakörivel befusson a rémmanu. Remélem a tenyésztést majd ott látjuk viszont.
     
    jucus100, aida2330, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Én meg csak a kör közepén állok. :D ;)
     
    vihence és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is kb ott állok. Igyekszem körbe nézni, csak látásom néha még homályos :)
     
    aida2330, zsani_apja és ildiko44 kedveli ezt.
  9. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Véletlenül nem látjátok a Kerekkerék új jackpot nyereményét?
    Valami homályos kis körvonalat esetleg?;)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos sehol sincs róla pletyka itt sem volt még szó róla :)
    Viszont van egy kicsit elszomorító hírem ebben a hónapban nem is várható. Kéthavonta frissül a főnyeremény és május elején volt utoljára. Tehát legkorábban július elején fog befutni... (de hiszen az mindjárt itt van :D, nagyon röpül az idő)
    Ígérem Jancsika nevében is, hogy amint megtaláljuk a dekort hozni fogjuk.
     
    GA-BI-O-Farm, aida2330 és SzuperTájfun kedveli ezt.
  11. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Nagyon szépen köszönöm:)
    Pár nap már nem a világ. E hónap utolsó, vagy a következő hónap első napjai. ;) Tetszenek a mostani 1x1-es dekorok:inlove:
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem is tetszenek, főleg a sárkányos ami a fákra van hatással :) Szeretem és gyűjtöm a sárkányos dekorokat :D
    Egy új dekornál pedig annak tudnék örülni, ha az a dekorokra adna %-os bónuszt:inlove:
     
  13. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Nekem is kint van az összes sárkány, én is imádom. Sakura is mutatósra sikeredett. Remélem a következő is tartja ezt a nívót. Jó is lenne egy százalékos dekorra ható bónusz:)! Milyen lenne egy paszulyra ható dekor? ;) Én már eljátszottam ezzel a gondolattal is;).
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is eljátszottam már vele sokszor álmomban, de aztán mindig fel is ébredtem :)
     
    Amira09, GA-BI-O-Farm és aida2330 kedveli ezt.
  15. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Azoknak, akik nem olvasnak vissza, de a türelmetlenségük határtalan... üzenem, hogy az idézőkönyvemben láttam ám előbb is a kis nevetgélőst... pl. akik fagyiznak egy jót, nemcsak finom, ízletes fagyikat próbálhatnak ki, hanem együtt kacarászhatnak ezzel a kis döggel is... :D
     
    CsakJucinak12, Kincső52, vihence és 9 más kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kedves Merilin!
    Talán Bella és barátnőire gondolsz? Ezzel a kis döggel sem tudok mit kezdeni.:(
    Tudom, akik nem olvasnak, toll a fülükbe.:music:
     
    vihence, Sali~*.*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. icaoze

    icaoze Utánpótlás-írogató

    Sziasztok .én új! vagyok közöttetek annyi jót halottam rólatok, hogy úgy gondoltam, megpróbálom hátha bevesztek a csapatba farmer nevem icaoze id.28792749 azt mondta a barátnőm sokat lehet tőletek tanulni Üdvözletem a csapatnak
     
    aida2330, inanna11, helena64c és 2 más kedveli ezt.
  18. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Szia!
    Az eventismertetőt olvasva jöttem rá Merilin válaszára :) nyeremények között van hiéna, erre célzott.
    Tudom, hogy amikor írtad, még nem volt ismertető :)
     
    vihence, aida2330, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin!
    Erre gondoltál?
    Jobboldali sáv
    A mini-játékokban elért pontokért járó jutalmak.
    37. sor hiénaodú
    nekem még tetszik ez is:
    28. párducmacskaól.
     
    aida2330, icaoze és inanna11 kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, feltételezem hogy erről lehet szó. A 37. sorban megtaláltam a hiénaodút. A dögöt azért kicsit erősnek tartom, de ez legyen már az én problémám.
     
    Sali~*.*.*, aida2330 és zsilinszkiorsi kedveli ezt.