Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon bízom benne, hogy ennél azért kapunk jobb ajánlatot:wuerg: Már annyi bónuszládából érkező bónusz van... hogy az értéke már nagyon alacsony....
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Lenne egy olyan kérdésem a bahama bővítéssel kapcsolatban, hogy a 700-as számról, mond-e neked valamit a varázskönyved? Az ugye 100-al több mint 600. Ez elég érdekes pletyi vagy hír! Ennek fényében a két új állat csak úgy jön (banán), vagy esetlegesen kizárólag új szintekkel lesznek elérhetőek? Lesznek-e új növények ,stb, stb. "Und meine Kugel hat mir eine Zahl gezeigt. 700"

    :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.22
    jutka190226, genka53, vcsaba18 és 9 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem a jövőt látod:inlove: s lesz bővítés;)
    A két állat meglepetés lenne ha szinthez kötnék;)
     
    jutka190226, ildiko44, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha csak a német jós nem lő mellé,(márpedig nem szoikott ez a jövő, én erre akár mérget is vennék. Ami nekem furcsa ebben a jóslatban az inkább az, hogy külső forrásból származó képet is hozott az új állatokról azt pedig ő nem szokott)
     
    jutka190226, ildiko44, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  5. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Eddig is voltak növények ,fák, állatok, amik szinthez voltak kötve a játékban, szóval annyira nem lenne meglepő egy esetleges szintbővítésnél, ha most is így lenne, bár már elszoktunk a dologtól. Újdonság lenne ez is a bahán.
    Viszont akkor már más lenne a leányzó fekvése. Új szintekhez azért szoktak jönni új dolgok és az sem mindegy,hogy mennyire lövik ki a csillagok közé a szinteket, mert ha úgy mint a farmon, akkor esélyes, hogy soha nem fogok látni bizonyos dolgokat a farmomon mert nem vagyok halhatatlan! Reméljük marad simán a banán költés!

    :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.22
    jutka190226, genka53, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen már régóta, a baha első átalakítása óta nem szinthez kötöttek az új dolgok. Nem kapjuk meg automatikusan, ha szintet lépünk, hanem ha van rá banánunk akkor , kamrát nyitunk hozzá ,ha szüksége és kiváltjuk a szobrot stb.
    Persze az is benne van a pakliban, hogy az átalakítás erre is kiterjed, de majd kiderül
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.22
    jutka190226, ildiko44, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Talán a konkrétabb jóslat miatt;)
    Van a szigeten szinthez kötött állat vagy akármi ?:wuerg:
    Lőjék csak azokat a szinteket... aztán csináljanak ranglistát a szigetre is;):music:

    A szintlépés a farmon sem reménytelen... a játékmester folyamatosan adja az új felhőket akármiket amik segítik a szintlépést... Amíg a következő szinthez nem kell 1 év... addig nem aggódok;) - jelenleg 80-85 nap elég a 249-ről a 250 re lépéshez8)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.22
    ildiko44 kedveli ezt.
  8. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Olvasd újra a hsz-em, kicsit kibővítettem már előtted, mielőtt írtál, hogy értse az is, aki esetleg nem érti! a "bár már elszoktunk a dologtól" kifejezés sejtettem, hogy nem megy át mindenkinek!
    Volt olyan, és miért ne lehetne újra. De ne legyen! Ez egy örült farm.
    :)
    Na annyira azért nem jönnek azok a dolgok, amik arányosan emelnék a haladást a növekvő szint elvárásokhoz. Nem tűnt eddig fel, hogy bármit megszerzel, folyamatosan bővülnek a napok, hetek számai egy egy újabb szintlépés között? Szóval ne aggódj előbb utóbb eléred azt a szintet, amikor kell majd neked is 1-2 év egy szinthez. Csocso a 4. hónapja tapossa a 257-et, és a kettőtök játékát és azt, hogy mit tesztek meg a haladásért össze sem lehet hasonlítani. Na meg a tp mennyiség különbséget, ami egy szintlépéshez kell nektek.
    :)
     
    jutka190226, genka53, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azért én arra kíváncsi leszek, hogy ahhoz a szép 100-as szintemelésrere mennyi BTP-t fognak rátenni? Vajon milyen logika mentén határozzák meg az egyes szintek tejlesítését?
    PS: Jelenleg mindenki 600-as, aki a szinthatárt teljesítette, de vajon hányan lesznek 700-asok amikor az átalakítás megtörténik?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.22
    jutka190226, ildiko44, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jelentem olvastam;)
    Egyetértünk ez egy őrült farmxD Jöjjön olyan ami még nem volt:p
    6 hónapja még elképzelhetetlennek tartottam a napi 3 milliárdos aratást.... már a gyengébb napokon is megvan! év végére szerintem 4 körül lesz...:music: s ehhez 0 percezni sem kell8)
    Csocso eredménye senkivel nem összehasonlítható! Hiszen magasan a Top lista élmezőnye előtt jár:)
    1-2 évo_O szintlépések között... hát egyenlőre nem látom a közelben ezt a szintetxDxDxD Még szemüveggel sem;) Csak a 249. szinten állok:p

    Nekünk sokkal könnyebb dolgunk lesz majd a 257. szinten... egyrészt kitaposott úton járunk, másrészt sokkal több támogatása lesz a farmunknak... mire odaérünk;) -erről a játékmester gondoskodik. Sajnos nem dokumentáltam a szintlépéseim dátumát... de azért mindig van egy kis időbővülés ami a teljesítéshez szükséges... viszont abban biztos vagyok, hogy kisebb a bővülés időben mint a tp-ben.
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ha jön +100 szint , hadd jöjjön . Az +500 aranybanán . Ha tartják a szintlépésenkénti +5 -öt .
    Ki tudom akkor tenni újra a hóembereket , és lesz megint célom a bahán .

    ----

    Jön a sztár vársz a farmra ? Dzsedik leszünk ? Fénykardozunk ? Emmá valami !

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
    Szia
    Ez tényleg kavics .:cry: Azt hittem , egy hatalmas hegyet kapunk , sziklákkal teli tűzdelve . :inlove:
     
    jutka190226, ildiko44, vcsaba18 és 6 más kedveli ezt.
  12. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!


    Néhány napja megírtam már (némileg sejtelmesen), hogy szintemelésre számíthatunk a bahamán.
    Itt: (idézem magamat)
    Mivel senki sem kérdezett rá, azt hittem, mindenki tisztában van vele, hogy ez mit jelent. o_O

    A két várható állatot kiveséztük, az előzetes tervek szerint féltucat új ültetnivaló, és 2 pár új csemete fog érkezni.
    Tonnaszám ugyan nem, de szükségünk lesz hozzájuk némi AB-ra a készletből.

    Lesz meglévő kamra is, amiben van üres hely, de fog nyílni új is.


    Túl sok csodára ne számítsunk... az idézőkönyvem mutatta az előzetes terveket... btp-t tekintve kicsit több, mint 30 jön rá a meglévőre.
     
    jutka190226, ildiko44, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valami hasonlóra számítok, mint a farmnál:music:

    A kavicsot is meg kell becsülni;)
    Egyre jobban tetszik Merilin féle cinegét:inlove:

    Tetszik az előre vetített jövő;) 12 új szobor és egy kamra...:inlove: Izmos gazdakörik is jönnek mellé? :music:
     
    jutka190226, ildiko44, -kidmama- és 3 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz olyan növény , ami túlszárnyalja a leghosszabb érésű növényünket ? Lesz 48 órás , vagy annál hosszabb érés ?
    A kriptamécsest meg se merem kérdezni . Hopp , megkérdeztem .
     
    jutka190226, -kidmama- és alex0824 kedveli ezt.
  15. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Persze több lesz ez kétségtelen de milyenek? Mivel az értékek ezeknél átlagban stagnálnak többnyire egy ideje és darabszámban sem nagyon nőnek, ezek a felhők meg kütyük a jelenlegi szintlépések igényeihez olyan , mintha a fizukat meg a nyugdíjakat havonta 1-200Ft-al emelnék. Látszólag de jó, amúgy meg nesze semmi fogd meg jól az értéke! Mindig jön egy kicsi valami plusz db a készletünkhöz, de emellett az igény folyamatosan szintről szintre jóval magasabb arányban nő, minthogy az igényeket kielégítse ez a kis plusz, azaz az egyre több felhő, kütyü. Jelentős támogatásnak vettem volna ha pl a Hanami piknik dekor nem 10, hanem 30% bónuszt ad, többet mint pl a galaxis, mert ez így visszafejlődés mert galaxis szintjét sem érte el. Vagy ha a keréken most megszerezhető dekorok többet adnának %-ban, mint az előzőek, de nem, szóval az meg stagnálás, nem fejlődés vagy támogatás. Lehetne sorolni. Sőt ezeknél az új kerekes dekoroknál csak a grafika változott, a tulajdonság eddig nem, a grafikával meg nem fogunk jobban haladni! Szóval eddig csak grafikailag van újdonság a keréken, olyan mintha az előző dekorok megszerzését kitolták volna, csak kaptak egy ráncfelvarrást mint ahogy az autók szoktak, mert ha jobban néz ki valami mint az előző, akkor abból újra többen vásárolnak, attól még tulajdonságban marad minden a régi. A virágos dallamok és a pöttyös talán a 3. évét tapossa, lehet még csak halvány gondolatban sincs egyelőre, hogy ütősebb dekor jöjjön, és ha jön is, akkor is majd megint 3-4 évet várunk egy jobbra. Ha jön egy jobbnak nevezhető felhő, akkor lassan évente 1x lehet aratni, felhő vásár sem jön többször mint máskor és átlagban nem is jobbak mint máskor. De a szintlépés igények drasztikusan mennek feljebb. Nem látok újabb rekeszeket sem, pedig szeretnék. Én nem úgy veszem észre mintha a játékmester nagyon törné magát azért, hogy közülünk bárki is elérje még életében a 300. szintet.
    :)
    Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem Merilinhez.
    Látni-e már, vagy szóba került-e már valahol, hogy újabb, jobb dekorok kerüljenek a játékba, amik felválthatnák a virágos dallamokat és társait. Az új kerék nyeremények, amik várhatóak, továbbra is csak faceliftes másolatai lesznek az előzőeknek, vagy lehet számítani valami újdonságra is a tulajdonságaikban, mert jelenleg csak jópofák, de ezenkívül, eddig ez a sorozat semmi újat nem hozott.

    :)
     
    jutka190226, genka53, Gio és 10 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még nincs annyi pöttyös ernyő gomba forgalomba, hogy túl sok legyen... - nálam még lenne mit lecserélni rá:music:
    Jól jönne a ládás válogatás is... :music: Én még a régi kínálattal is áldoznék rá;)
    Vajon lesz még részünk a láda válogatásban?
     
    ildiko44, Gio és alex0824 kedveli ezt.
  17. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Az idézőkönyvem az előző ilyen lehetőséget idézte vissza nekem, mindössze 1, de az jelentősebb tulajdonság-változással a küldhető dekor tekintetében... :music:


    [​IMG]



    Lapozgattam az idézőkönyvemet, 3 új lapot mutatott nekem, ami az újonnan érkező dolgokhoz kapcsolódik, de nem úgy láttam, hogy nagyon testépítős lenne... :)

    A tervek szerint köztesek lesznek az ültetnivalók és a kérgesek is.
     
    jutka190226, Gio, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Erősebb lesz egy vidránál , ami gondolkodik ?
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem a kerecsensólyomról a honfoglaló magyarok jutottak az eszembe, de mivel a játékban nincsenek és a BP sem hiszem, hogy ismerné a magyar mondakört ott hagytam nyitottan miután annyi kérdésemre nem kaptam már választ, nem artam szaporítani a számukat.
    Elgondolkodtam a kövön is, de a választ arra sem találtam meg..., de ott legalább a kép világos volt.
    Kérlek szépen nyugtass meg, ha tudsz, azért a végtelennél egy picit jobb lesz :)
     
    jutka190226, maszilva, -kidmama- és 2 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Annál csak jobb lesz:wuerg:
    No sebaj... azért kipipáljuk a nem testépítős dolgokat is:music:
     
    jutka190226, ildiko44 és alex0824 kedveli ezt.