Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Erről Merilin már adott jóslatot itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/varázslóinasok-farmos-pletykapartija.22406/page-273#post-1344993
    Csak pár szót idézek belőle::)
    "Láttam már néhány dolgot erről, de olyan messze van, hogy egyrészt addig még szinte biztosan lesz spórolási lehetőségünk, másrészt pedig még bármi változhat addig az állatok köréből... Aki már most készülne, annak csak annyit tudok mondani, hogy az elmúlt két hétvége állatai lehetségesek, illetve csatlakozhatnak hozzá azok, akiknek ízelve vannak a lábacskáik."
     
    -happy58-, HéricsBáró, Gio és 3 más kedveli ezt.
  2. GreekYogurt

    GreekYogurt Törekvő

    Sziasztok!
    Ezzel csak az a baj, hogy a múltkori jóslat alapján (az első alapján mert aztán volt több is) bepakoltam az anakondákat és végül a 3 hétvégén át tartó tenyésztéshez épp nem volt jó mivel egy másik típusú állatra volt szükség az első alkalommal.
    Szóval én nem kapkodok és inkább megvárom a hivatalost. :)
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez itt a pletykák helye és nem a hivatalos eventismertetőé. Mindenkinek saját belátására van bízva, hogy mit csinál. Merilin is írta, hogy ez még változhat, túl hosszú az idő hozzá. Sajnos láttunk már olyant is, hogy még a hivatalos ismertető után is változott valami.
    Teljes mértékgi a Te döntésed, hogy mit teszel . Én sem pakolok be egyelőre semmit sem.
     
    GreekYogurt és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pontosan...8) ez a baj... :music:
    Mert aki valóban spórolósan akar játszani az így veszíthet... :wuerg:
    De a pletyka az ilyen... :oops::eek:o_O
    Max azért lehet érdekes, hogy mit tenyésztünk legközelebb, hogy legyen abból a kategóriából bepakolni való... A többi csak fórumtöltelék:p De ez sokak játékához hozzá tartozik!:inlove:
    Sokszor leírtam már... Szinte! szóval Szinte minden tenyésztős eventnél van egy tápos tenyésztés... Tehát ha spórolni akarsz, legközelebb várja hivatalosig... ha első nap nem is, de a gyakorlat azt mutatja hogy megérkezik event alatt a szuper akciós nap;)
    További jó játékot!
    Őszintén kívánom ne csalódj az itteni találgatások miatt többet;) - De ez csak rajtad fog múlni a jövőben is;)
     
    GreekYogurt és .barbi1. kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Én szoktam látni Merlin írásain, melyik az, amelyik már pletykának is igaz. ;) De lehet csak ráhibázok. :D
     
    genka53, vihence, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Persze nevezhetjük ráhibázásnak... szerencsének... akárminek... De a Pletyka lutri;) Hiába szépítjük;) Néha még a hivatalos sem végleges első formájában...:oops:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  7. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Hát ez olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől... :D

    Lehet, hogy nem véletlenül nem sikerül kibogarászni... :p
     
    Marika312, vihence, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  8. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok!

    Esetleg, mivel szívecskés formát alkotnak azok a hangjegyek..talán valamelyik ízeltlábú lesz tenyészthető ?
    Hangyáról esett szó korábban, de ha beleér a halloween, még a pókot is el tudom képzelni.
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin!
    Talán, ha kaphatnánk valami kiegészítő infót közelebb juthatnánk a találatokhoz.
    Vagy még Te sem jutottál közelebb ennél?:eek::D
    A bogarászni szófordulat csak véletlen volt, vagy valami köze lesz az ízeltlábúakhoz?
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ének , szív , bogár , violinkulcs . Ez egyértelmű . Lesz egy olyan event , ahol masírozni , menetelni fognak a hangjegyek ?
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Mostanában nem volt olyan eventünk amit ne lehetett volna kaptafára húzni egy másik a kétezres évek elejéről való evettel. Ez melyikre fog hasonlítani?
     
    Utoljára szerkesztett: 23.9.23
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , aztat én már nem tom . xD
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utolsó tippem, ha ez sem jó, akkor előveszem a jegyzettömbömet és kényelmesen hátra dőlve jegyzetelni fogom a tippjeiteket :D
    Volt már példa arra, hogy a teliholdas szereplőkkel a főn és a szántón ültettünk növényeket. Arra is volt már példa, hogy inkább rémesnek tűnő állatot a farmon tenyésztettünk /mivel a teliholdon nincs is tenyésztési lehetőség/ Valamelyik rémbogarat tenyészthetővé tennék?

    Jack kórust szervez a rémes állatokból és violinkulcs lesz mellé a felröppenő (?)

    Esetleg az ólválogatáskor kapunk valami hangot adó új állatot amihez illik Merilin képe...

    Passz.. kifogytam az ötletekből....:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 23.9.23
  14. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Akkor találgassunk tovább: a mese szerint a hangya szorgos volt, míg a tücsök hegedült!
    A tücsökhöz meg a botsáska hasonlít legjobban a játékban levő állatok közül.
    Szóval passz, feladom :)
     
  15. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia kedves Merilin !
    "kibogarászni", mert sötét és szent? - talán ezért nem sikerült?
    Vagy - a dallam - a cicusok is tudnak dallamokat kiadni. (ez a két állat jutott eszembe az írásodból).
     
    PalMa és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Marikát olvasva az szembe jutott még egy dekor a Virágos dallamok talán hozzá lesz köze valaminek?
     
    PalMa, rózsabimbó és Marika312 kedveli ezt.
  17. ideals20111

    ideals20111 Törzsjátékos

    Mondjuk, hátha bevezetik a tücsköt... egyedül ő zenél, meg talán a sáskának még adhatnak hegedűt. :)
     
    ^^Ayumi^^, -gyöngy-581 és rózsabimbó kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mire fog hatni , és mibe kerül ?

    Ruhigersee felhősor

    Élvezze a kellemes sétát a tóparton ezzel a csendes felhősorral. Töltsd meg őket tetszőleges ajándéktárgyakkal, és nyerj különleges jutalmakat az elkészült sorozatból!


    [​IMG]



    [​IMG]



    [​IMG]
     
    PalMa, aida2330, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reméljük most mindenre ható felhőként érkezik;)
     
  20. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!




    Jelenleg úgy látni, hogy a szintjeinket fogja segíteni különböző mértékben... de sajnos több,mint 1 napot várnunk kell rá. :sleepy::oops:
     
    maszilva, PZoli64, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.