Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kérdezném: Változott a fórumszabályzat? Hozhatunk nem Bp kompatibilis oldalakról is linket?:eek:o_O
    Ha erre igen a válaszod, kérlek jelezd, s hozom a linket;)
     
    §Böbe13§ kedveli ezt.
  2. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!


    A fórumszabályzat nem változott. Amennyiben nem kompatibilis a hírforrás a Fórum szabályzatával, akkor nem kérünk sem információt, sem kósza kérdést az adott témával kapcsolatban!
    Együttműködésedet kérem!

    Felhívom figyelmedet erre a továbbiakban, mert már nem először fordul elő! Nem szeretném az 1.posztomban írtakat alkalmazni, de amennyiben szükséges lesz, élni fogok velük!
     
    alex0824, PalMa, Tavirózsa és 4 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Merilin!
    Köszönöm a válaszodat, nagy tojásgyűjtő vagyok, nem rémülök meg ettől az ártól, már várom, hogy lehessen nekem is ilyenem:inlove:
     
    Nagyii58, rozo52 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Én is kiváncsan várom az új pletykákat, a csavaros feladványokat a jövő feladatok hozzávalóiról, a nyereményekről, a következő titkos ólakról, a titokfákról. Arról hogy mikor pöfög erre a vonat legközelebb, mit hoz vajon fát, vagy ólat? Várható-e a cserenapon változás a cserélhető dolgokról? Lesz-e vajon új típusú event vagy ismétlés a tudás anyja? Szóval várom hogy újra pezsgő élet legyen a pletyisben,hogy ne csak Gyöngy és Holdfény tartsa életben a topikot, (ezer köszönet Nekik érte) Szóval nagyon-nagyon rég nem írtam, és sokáig-sokáig nem fogok. Olvasni jártam ide , pletykákért és jóízű találgatásokért,és nagyon sajnálom , hogy lassan (ha a két játékos is feladja) meghal a pletyis. Ha játék gyakran akad, ha sok is a hiba, de klassz társaság van jó beszélgetések a játék újdonságairól, némi ugratás, akkor szívesen jártunk ide. Ez egy vélemény! Az én véleményem! Nem kritika az orákulum felé, inkább nosztalgia, amikor vidám volt a játék. Kellemes csevegést eventvadászok.
     
  5. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Varázslatos estét Neked!

    Van egy két gondolatom - szívesen elmondanám - mielött béka leszek;) és örök idökre az is maradok.
    Vagy csak a mágikus X áldozata leszek ..... pár perc mulva kiderül:inlove:

    Igen annak idején meglepett 1. posztod: félreérthetetlen, világos mondatok. Igenis! miheztartás végett! értettem!!
    A ma délutáni posztod is félreértetetlen, szigorú, kióktató hangnemben írott fenyegetés>:(
    Kell ez a szigorú hangnem????
     
    fankostepsi, Nagyii58, kidmama és 3 más kedveli ezt.
  6. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!


    Ha úgy gondolod, hogy az első posztomban írt mondatok világosak és félreérthetetlenek, akkor vajon hogyan lehetséges, hogy sokak mégsem értik meg, hogy a topikban és a fórumon vannak szabályok, amiket szükséges betartani?

    Ha sorozatosan azzal szembesülök, hogy hiába írtam le már többször, hogyan szeretném, ha működne a topik valamint a hírek megosztása a játékosok részéről, és ennek ellenére vannak, akiknek ez mégsem volt eléggé egyértelmű, akkor egy idő után kénytelen vagyok kicsit másabb hangnemet megütni, hátha az már jobban észrevehető az érintettek számára!

    Nem állt szándékomban kioktató lenni, de van az a tűréspont, amit azért már igencsak nem illik feszegetni.

    Nem az a célom, hogy elriasszak bárkit is, de a szabályokat igenis kérem betartani a topikban!

    Az is figyelemreméltó szempont, hogy eddig még senki nem vált békává.... a mágikus X pedig néha működésbe kell, hogy lépjen a határok elmosódásának megakadályozása céljából...

    Együttműködést kérek Mindenki részéről... túl nagy az elvárásom?
     
    alex0824, vihence, zsoxxya és 14 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem nem túl nagy elvárás.... :inlove:
    De kérlek azt se várja el senki, hogy olyan dologról fejtsünk rejtvényt vagy kérdezzünk aminek máshol olvasható a megfejtése....
    Nem vagyunk ovisok.... és bohócok sem... :music:
    Pedig ez a Topik régen a humorról szólt, s szívesen bohóckodtak itt komoly emberek...8)
    Tudom, hogy nem Te hozod az ez irányú szabályokat, a kezed meg van kötve.... :oops:
    viszont jelen esetben ott tartunk, hogy nincs itt hír... csak pár érkező akcióról:( Kár, hogy ide jutott a topik:oops:
    No ez van... ebből kell kihozni a legjobbat!
    majd jönnek az ismertetők... s talán átszivárog ide majd néhány hír értékű morzsa is;)
    Én most is látok pozitív lehetőséget a jövőben:inlove: Hiszen játszani jó:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.10.23
    rezsder, pötyi2017, Csoki2020 és 7 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Végre kikelt, hogy tojás jön. :D
    Egyszóval, ki későn kel, tojást lel. ;)
     
    PalMa, jucus100, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Akkor én ma több tojást is bezsebelhetek, mert nem régen ébredtem fel, csak kapkodom a fejem ide-oda, hogy hivatalosban utol érjem magam.:inlove:
    Még szerencse, hogy pletyi nem száguldozik ennyire.xD:cry:xD Bár ma még nem jártam sehol sem;)
     
    GA-BI-O-Farm, Nagyii58 és zsani_apja kedveli ezt.
  10. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!


    Nem az én kezem van megkötve... o_O nem véletlenül vannak olyan dolgok, amikről nincsen hír a többi külföldi fórumon sem!

    Az, hogy egy ilyen jellegű hír máshol esetleg mégis olvasható / tudomásra jut, az bennünket nem kell, hogy érdekeljen. Még mindig ezen a fórumon vagyunk, és ezeket a szabályokat kell figyelembe venni / betartani. ;)

    Ha lenne hír a többi (külföldi) fórumon, lehetne hozni bátran a linket is és beszélgetni róla.

    Részemről ez a téma lezárva! Nem erről kellene, hogy szóljon ez a topik (még mindig /már megint), hogy mit lehet és mit nem.
     
    alex0824, zsoxxya, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  11. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Szia!
    Decemberre várható kereskedelmi esemény? ,.. ha esetleg látható! :)
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az előző éveket figyelembe véve... szinte biztosan lesz:music:
    Én még valami csudajó karácsonyi ajándékot is várok majd;)
     
    .hullócsillag., Nagyii58 és apja_72 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Novemberi event lesz?

    [​IMG]

    A FARMERAMA három világa egy örömteli fesztivál keretében találkozik, hogy megünnepeljék őseiket! Kövesd Kim, a Vörös Pandát, és nyerj cukorral és lángokkal borított jutalmakat a Színes koponyák nyomában esemény során !

    /Forrás BP-s hírlevél/

    Talán itt fogjuk használni a Panda érméket?
    Ennek az éremnek a rendeltetésére nagyon kíváncsi vagyok, hogy újabb fizetőeszközt kapunk-e vagy csak egy eventhez fog kapcsolódni?
     
    PalMa, Borzas.Kata, Merilin és még 1 ember kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mi lesz a Januári szülinapi eventben ? Csupa móka és kacagás ? :inlove:
     
    judit19761 kedveli ezt.
  15. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Elérkezett az ideje a következő időszak áttekintésének..... ;)



    Ez lehet az első esemény...

    Aztán építkezhetünk a 22.emeletig (már aki bírja a magasságot, és nincs tériszonya) :D
    Jancsi és Juliska kis növénykéje a hidegebb hónap beköszöntével is hozhat új hajtást számunkra.

    Belső felújításra is sok kerülhet, aki vállal hidegburkolást...
    Jelvényeket is készíthetünk majd a szívecskés házban. :inlove:
    Barátkozhatunk egy barátságos eventtel... és idén is érkezik a szüretelés ideje... :)
    Akik szeretik a téli estéken a táblajátékkal elütni az időt, most megtehetik majd.
    Jön a vagon egy kis rőzsével, és az állataink lakhelyei között is válogathatunk majd. :music:
    Úgy látni jelenleg, lesz majd egy téliesebb témájú event is, és ne felejtsük el, hogy a vándorvarjú kínálata is frissülni fog várhatóan...
     
    alex0824, vihence, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm szépen az "event naptárt", érdekes /és remélem élvezetes is lesz/ novembernek nézünk elébe :inlove:
     
    Csoki2020, GN12 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mivel ez egy teljesen új esemény volt, amely még nem fejeződött be, és a GYIK közzétételekor még nem lehetett teljesen tesztelni, néhány dolog úgy tűnik, hogy nincs teljesen rendben.
    A játékban vannak apróbb problémák is, amelyeket csak legközelebb oldanak meg (például a folyamatjelző sáv leadásakor, hogy típusonként kell leadni, és nem lehet egyszerre többet használni, és egyszer leadni).

    Természetesen, mint mindig, most is mindent megteszünk, hogy a lehető legjobban elmagyarázzuk, de amellett, hogy külső tényezőktől függünk, mi is csak emberek vagyunk, akik a szabadidejük egy részét jól töltik ezzel, de néha ez van. van (vagy egyébként egyáltalán nem GYIK, ami természetesen szintén egy lehetőség).

    A közelgő óraátállítások miatt a minijátékot egy órával korábban kellene játszani. Persze, hogy ez valóban megtörténik-e, az még kiderül.
     
    Csoki2020, PalMa, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez tetszik;) Figyelnek jelen időben!:inlove:
     
    Csoki2020 és Samborg kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Azt hiszem erre viszonylag gyorsan megtaláltam a képeket:


    [​IMG] Hol lehet meghúzódni a hidegben, máshol, mint egy meleg szobában ahol puha szőnyegek vesznek körül?

    Brrr, itt az ideje, hogy egy forró itallal és felhősorral kényeztesd magad.
    Töltsd meg őket tetszőleges ajándéktárgyakkal, és nyerj jutalmakat a teljes sorozatból!

    Vajon bennünket mivel próbál meg átmelegíteni ez a felhősor?
     
    PZoli64, Csoki2020, Samborg és még 1 ember kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    November hónap első eventje: Színes koponyák nyomában

    [​IMG]

    A FARMERAMA három világa egy örömteli fesztiválra találkozik, hogy megünnepeljék őseiket!
    Kövesd Kimet, a vörös pandát, és nyerj cukorral és lángokkal borított jutalmakat!

    [​IMG]

    Remélem nem hiányzik egyetlen hozzávaló sem:

    [​IMG][​IMG][​IMG]


    Vigyázat, gazdák!
    Az esemény elején egy Ősi Kulcsot és színes koponyákat kapsz.
    Használd a színes koponyákat eseménynövények létrehozásához a malomban. Az Ősi Kulcs egy általad választott utat nyit meg.
    Megjegyzés: A feloldás után be kell fejeznie az útvonalat!
    A végén kapsz egy új kulcsot a következő útvonalhoz.

    [​IMG]


    Farmmező:
    [​IMG]


    Bahás terület:
    [​IMG]

    teliholdas mezők:
    [​IMG]

    Megnyerhető matricák:
    [​IMG]

    Megnyerhető dekorok:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    PS: a mezők neveit írtam be ​
     
    Utoljára szerkesztett: 28.10.23
    alex0824, maszilva, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.