Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. RTL_hirado

    RTL_hirado Fórum-zöldfülű

    halihoó!
    Látom alex megelőzött. :D Pedig én megcáfolom az idős kori korán fekvés, korán kelés elméletet. :D
    Belépéskor ott a fejléc. Nekem egész szimpatikus.
     
    soresne, Kincső52, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Elbizonytalanodtam benne:
    Regisztrációkor ezt a dekort kaptam: [​IMG]

    kilépéskor pedig erre az oldalra visz: [​IMG]

    Viszont nem látom azokat a felső sorokat amiket mutattál. Simán a magyar oldalról szoktam belépni.

    No most erre kössél csomót, ha tudsz :D
     
  3. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Kötöm!
    A kód az ertéeles farmokra érvényes, a Te farmod meg ertéelcváj-os farm!
    Próbálj csatornát váltani! Kapcsolj át, hátha!
    :D
    Apja! Nem vagy elég fürge!
    :D
     
    koricsabi, HéricsBáró, vihence és 5 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én a magyar oldalról lépek be és átvisz a fent látható oldalra.
    Egész stabil csomót kötött alex. :D
     
    vihence, jutka190226, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor nem tudom, de nem is érdekel annyira, hogy egész délelőtt ezen törjem a fejemet :)
    Ha jön valaki aki meg tudja fejteni ezt a talányt OK szívesen elolvasom, ha nem napolom a kérdést.
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tíz óráig gondoltam, nem egész délelőtt. :D Csak leírtam, nálam hogy működik.
    Anyósomék törtek nekünk diót tegnap. 4x1 kg- ot. Érdekelt volna, hogy mennyi volt hejjastól, de annyira mégsem. :D
    Nem.. Fáj is a gyomrom az idegtől. :D
     
    vihence, jutka190226 és alex0824 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kimerült a távirányítóban az elem :D
    Köszi, már világos erre rájöhettem volna magamtól is :music::oops:xD
    Megyek ebédet főzni, mert nem kaptunk hozzá kódot, hogy azt tálaljam fel az éhes népnek...xD:cry:xD
     
  8. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Az álmok nem mindig megbízhatóak, elég csalókák tudnak lenni.
    Lehet megálmodtad a szomszédoknak ajándékozható, szezonálisan küldhető, sárkánysorozat új tagját!
    Sivatagi sárkány, betakarítási sárkány, "elég hideg sárkány"....
    Azért remélem ha lesz szomszi ajándékozás event valamikor, akkor nem ilyen gyengusz dekor lesz benne.
    :)
    Próbálj meg az ertéelklubról belépni!
    :D
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Antóniával beszéltem, azt mondta, egyenlőre nagyon Szellős az oldal. :D
     
    koricsabi, HéricsBáró, vihence és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tegnap este olyan megrázkódtatás ért, hogy arra igazán kaphattam volna valami kárpótlást: Naponta 1-szer szoktam ott aratni (a brumikán), vagyis két aratás között eltelt 24 óra. A felhősoraim viszont 0 arathatót mutattak. Megállt az idő?
    Rögzítették a lakatokat?
    Hát mi ez, ha nem megrázkódtatás? Ugye, hogy megérdemelném, hogy megfőzzék helyettem az ebédet?
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez egy őült farm...:inlove: itt bármi előfordulhat... :music:
    Viszont költekezés szempontjából elég sűrű már a december... Ha ez mellé még egy naggggyon erős ajándékozható dekor is társul... így az ünnep előtt....:wuerg: Bár a Fekete pénteki ajánlat...8) eddig mindig elég volt a dekorok krémjére... :music: A kis farmokról is kell időnként bevétel....8)
    Van sivatagi sárkányunk?:eek:o_O bár aztán lehet.... de mivel nem tudom mit ad elhanyagolható, vagy felhőn ül;) A Télhez illik a nagyon hideg...:D
    Ennél nagyobb bajod ne legyen...:music: Esetleg egy takarítás megoldja az ilyen dolgot általában;)
     
  12. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Az nem baj ha van választék, hogy mire szeretnénk költekezni.
    Legalább most berakhatnának egy jó kis ládaválogatást, jöhetne ténylegesen a szomszi ajándékozás, az ólexpress hozhatna új ólat a játékba. Már maga ez a három dolog megérné feljárni a farmokra és pénztárcát nyitni.
    :)
    Küld át fénypostán az alapanyagokat, megfőzök én neked!
    :D
    Nem győzőm kapcsolgatni a tv-t esténként. Bodrogiék reklámja aranyos, de már kezdem unni. A Yet...-es reklámtól meg már a hideg ráz. Először a konyhából hallgatva azt értettem, hogy azt éneklik benne, hogy "Meglepi a szappan". Így nekem az szappan reklám maradt!
    :)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most teljesen egyet értünk abban, jöhetne láda válogatás... ól vagy fa vonat új rakománnyal... a szomszéd ajándékozás is befuthatna majomforgással erősebb dekorral... vagy a virágos dallamoknál erősebbel... s már nyílna is a pénztárca;) De a gyopárra is jöhetne valami... állatos rész.. bánya... akármi... 8) Csak borzolja fel az állóvizet8)
    De ezek egyenlőre csak álmok...:music: Ide a farmra... felhő, tojás és cukorka vásáron kívül nem igazán érdekel a többi:wuerg:
    De ha a játékmesternek nem kell a sűrű fillér akkor be kell érnie a ritka forinttal;)
    Tv-t nem nézek... - hírek más csatornán is megtalálnak.. a reklámot nem szeretem;) Szóval szórakozásnak marad a farm és a fórum;) :music:
     
    jutka190226 és Borzas.Kata kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Van kedvetek az új szezonhoz?

    [​IMG]

    [​IMG]

    850 % azért nem olyan rossz, kár, hogy nem sokáig élvezhetjük majd.
     
    PZoli64, HéricsBáró, vihence és 9 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reméljük a következő év első szezonjában is élvezhetjük majd az áldást a 850%-nak:music:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hoztam pár képet a 24 órás tenyésztésről is :)

    [​IMG]

    Vigyázat, gazdák! Játszatok ''A legjobb csínyek'' küldetéssel minden nap a gazdakörben – teljesítetted mind a hatot?
    Siess, küldetésenként csak 24 órád van!


    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG][​IMG]

    [​IMG] [​IMG][​IMG]
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor 3 fajta növény... s 3-6 fajta jelvény:music: Bár az utóbbi nem látszik a kosarakban;)
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem ebben az egészben az gyanús, hogy az ég világon semmi sem utal egy tenyésztő event képeire. Inkább el tudnám képzelni egy sima 24 órás növényes gazdaköri feladatsornak.
    Azt hiszem nem ússzuk meg ezzel a három eventkosárral, hanem kapunk még hozzá párat ami majd a tenyésztés alanyaira is utalni fog, csak még titkos :)
    Azt, hogy a hír a tenyésztéshez kapcsolódik Phoebe egyértelművé tette, de nem könnyítette meg a dolgunkat.
    Így marad kiinduló pontnak Merilin jóslata illetve kérdései:
    "Lesz itt minden ám, mint a boltban :music:


    Első beugratós kérdésem ezzel kapcsolatban: megfér-e egymás mellett a türkiz és a zöld?

    Második kérdésem: minden ízeltlábú tud-e szárnyalni, mint a madarak?

    Harmadik kérdésem: szeretnek -e a halacskákkal együtt úszni a hüllők?"

    Én nem zárnám ki a rémes tenyésztést sem az első kosár tartalmát elnézve azok a fogsorok és gülűhöz hasonló növény inkább rémes, mint átlagos :D
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.23
    alex0824, HéricsBáró, vihence és 6 más kedveli ezt.
  19. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia!
    A növény nekem is feltűnt, viszont előre láthatólag nem lesz nyitva a teliholdas az meg szerintem kizárja a holdas növényeket, talán még a rémbarit is.
    Szerintetek a másik 6 fajtát kellene holnap a kupiba terelni?
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A rémbarit miért zárod ki, hiszen a tenyészterep nem a rémesterülethez kötött bárhonnét be lehet rakni a terepbe a tenyészállatokat ?:)
    Igen, berakhatod, de csak a saját felelősségedre, hiszen ez csak pletyka, semmi sem garantálja, hogy pont úgy lesz jó ahogy a terepbe kerülnek :)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.23
    alex0824, HéricsBáró, vihence és 3 más kedveli ezt.